• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
 • info@tamiratesfahan.com
تعمیر ماشین ظرفشویی اصفهان : نمایندگی سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان

تعمیر ماشین ظرفشویی اصفهان : نمایندگی سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان

ضعیفمعمولیخوبعالیفوق العاده (No Ratings Yet)
Loading...

برای بهره برداری بهتر از انواع ماشین ظرفشویی در محیط خانه باید به تعمیرات و سرویسکاری دوره ای آنها توجه داشته باشید. مجموعه تعمیر ماشین ظرفشویی اصفهان با در نظر گرفتن اصول نگهداری و استفاده صحیح از این لوازم خانگی، بهترین خدمات را در این زمینه ارائه می دهند.

اگر ماشین ظرفشویی شما حتی برای چند روز خراب شده باشد، نظم زندگیتان به هم می ریزد و با مشکلات زیادی در خصوص امور نظافتی روبرو می شوید! به همین خاطر توصیه می کنیم پس از مشاهده کوچکترین آسیبی در عملکرد دستگاه، فورا به نمایندگی معتبر اصفهان مراجعه کرده و فرایند عیب یابی و تعمیر دستگاه را آغاز کنید.

برای هرگونه تعمیر ماشین ظرفشویی اصفهان با ما تماس بگیرید. 🍽️

09130332302

نکات مهم در تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان

برای آغاز فرایند تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان باید پیش نیازهای اولیه را رعایت کنید. رعایت نکات ایمنی برای پیشگیری از خطرات برق گرفتگی و آسیب رسیدن به قطعات مجاور ظرفشویی اهمیت زیادی دارد. برخی از این موارد از قرار زیر هستند:

 1. ابتدا باید کلید برق ظرفشویی را خاموش کنید.
 2. در ادامه لوله آبرسان سینک را به صورت کامل ببندید. در این مرحله لوله های تخلیه را به صورت کامل جدا کنید. 
 3. درب ماشین را باز کرده و پیچ قاب فلزی لباسشویی را باز کنید.
 4. دو طرف ماشین را گرفته و آن را به سمت چپ و راست حرکت دهید. در این مرحله باید جای دست خود را برای تعمیر ظرفشویی پیدا کنید.
 5. در این مراحل از واژگونی دستگاه پیشگیری کرده و درب آن را به صورت کامل باز نکنید.
 6. در کل این مراحل باید دو شاخه را از پریز برق جدا کرده باشید. در غیر این صورت ریسک برق گرفتگی همواره تکنسین های تعمیر ماشین ظرفشویی اصفهان را تهدید خواهد کرد!
تعمیر ماشین ظرفشویی اصفهان

عمده ترین نیاز های تعمیر ظرفشویی اصفهان

انواع ماشین های ظرفشویی در طولانی مدت با آسیب های جدی روبرو می شوند؛ برای رفع هر یک از این مشکلات باید به قطعات آسیب دیده و علل بروز آسیب دیدگی ها توجه داشته باشید. برخی از رایج ترین مشکلات موجود در سیستم ماشین های ظرفشویی از برندهای مختلف به شرح زیر هستند:

 • مشکلات سر ریز شدن دستگاه و تعمیر ظرفشویی در اصفهان

  خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی اصفهان برای رفع مشکلات سرریز شدن این لوازم خانگی کیفیت بالایی دارند. در این زمینه اغلب سوییچ ظرفشویی مورد بررسی قرار می گیرد که در بخش پایینی حوضچه دستگاه قرار گرفته است. در صورتی که در فرایند شست و شو آبگیری دستگاه متوقف شود، مشکلات سرریز شدن به وجود می آید. در این شرایط عملکرد صحیح سوییچ دستگاه اهمیت زیادی دارد و در صورتی که این قطعه کار نکند، جریان آب قطع نمی شود و آب به تدریج سرریز می شود. در این خصوص از سه روش زیر برای تعمیر ماشین ظرفشویی اصفهان استفاده می شود:

  1. ابتدا شناور دستگاه تعمیر می شود. 
  2. سپس کلید شناور بررسی می شود. 
  3. در نهایت سوییچ دستگاه تعویض خواهد شد. 
 • مشکلات نشتی درب ظرفشویی و خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی اصفهان

  برای سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان باید به عدم نشتی دستگاه در بخش درب نیز توجه داشته باشید. نشتی آب در ماشین های ظرفشویی بسیار رایج است و تقریبا در همه برندهای این لوازم خانگی مشاهده می شود. در صورتی که از پایین یا اطراف درب ماشین ظرفشویی شما آب چکه می کند به موارد زیر توجه داشته باشید:

  1. در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اصفهان ابتدا موانع درب بررسی می شوند؛ چینش صحیح ظروف برای جلوگیری از مشکلات بسته شدن درب اهمیت زیادی دارد. 
  2. برداشتن درزگیر درب ماشین ظرفشویی و تمیز کردن آن برای تعمیر ماشین ظرفشویی اصفهان، تاثیرگذار خواهد بود. در صورتی که باز هم مشکل نشتی وجود داشت، باید قطعات درز گیر و عایق ظرفشویی را تعویض کنید. 
  3. تعویض درزگیر آخرین راه حلی است که برای رفع این مشکلات پیشنهاد می شود. برای تعویض این قطعه حتما به مراکز تعمیراتی تخصصی این لوازم خانگی مراجعه کرده و از اقدامات خودسرانه خودداری کنید. 
تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان
 • مشکلات تمیز نشدن ظروف در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان

  یکی دیگر از رایج ترین خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی اصفهان مربوط به مشکلات تمیز نشدن ظروف در دستگاه است. برخی از خانم ها پس از تکمیل فرایند شست و شو، همچنان لکه ها و آلودگی هایی بر روی ظروف خود مشاهده می کنند که نشان دهنده تمیز نکردن اصولی ظروف در ظرفشویی است. این مشکلات به دلایل زیر به وجود می آیند:

  1. در این زمینه باید بازوهای آب پاش دستگاه را بررسی کرده و منافذ بسته شده آن را با استفاده از سرکه یا سایر مواد جرم گیر باز کنید. 
  2. در این خصوص تعویض شیر ورودی نیز تاثیرگذار خواهد بود. در مرکز تعمیر ظرفشویی در اصفهان برای تعویض هر یک از این قطعات از تجهیزات جایگزین اصل و اورجینال استفاده می شود. 
 • مشکلات خشک نشدن ظروف و سرویس ماشین ظرفشویی در اصفهان

  مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی اصفهان، مشکلات خشک نشدن ظرف ها را در سیستم ماشین ظرفشویی در سریع ترین زمان ممکن برطرف می کند. شما می توانید بدون نیاز به جا به جایی ظرفشویی خود از خدمات در محل تعمیرکاران این مجموعه برای حل این مشکلات استفاده کنید. برخی از مهمترین دلایل خشک نشدن ظرف ها در ظرفشویی از قرار زیر هستند:

  1. برای تعمیر ظرفشویی اصفهان باید المنت های گرمایشی دستگاه را بررسی کنید. در برخی موارد وقوع این مشکلات به این قطعه مربوط می شود. 
  2. در صورتی که تعمیر المنت های گرمایشی برای از بین بردن آسیب های ظرفشویی موثر نباشد، باید این قطعه را تعویض کنید. 
 • قطعات آسیب پذیر و نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی اصفهان

  یکی از مهمترین مواردی که در خصوص تعمیر ماشین های ظرفشویی مورد توجه قرار می گیرد، توجه به نوع قطعات به کار رفته در دستگاه و میزان آسیب دیدگی آن ها است. در مجموعه  تعمیر ماشین ظرفشویی اصفهان با در نظر گرفتن این فاکتورها بهترین خدمات برای رفع آسیب ها و عیب یابی این لوازم خانگی ارائه می شوند. قطعات آسیب پذیر ظرفشویی بسته به برند تجاری این محصولات متفاوت خواهند بود. اما به صورت کلی می توان این موارد را در فهرست زیر دسته بندی کرد:

  1. قطعه تایمر یا زمان سنج دستگاه که در برخی ماشین ها به صورت دستی و در برخی به صورت دیجیتالی کار می کند. 
  2. سنسورهای دستگاه برای دریافت میزان دمای آب و انتقال آن به قطعه اصلی
  3. بخش هیترهای لوله ای ظرفشویی
  4. بخش المنت های کف ظرفشویی
  5. قسمت شیربرقی شلنگ دار دستگاه که در معرض آسیب های گوناگون قرار دارد. این بخش از چند قطعه مهم تشکیل شده است. 
  6. هیدروستات ظرفشویی که در سه دوره شست و شو عملکرد مهمی بر عهده دارد. 
  7. بخش سوییچ فولوتر که دلیل بروز بسیاری از مشکلات فنی در این لوازم خانگی است.
  8. قطعات مربوط به پمپ تخلیه
  9. دستگیره درب در بخش بدنه که گاها دچار مشکل می شود.

  در نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در اصفهان با استفاده از به روزترین تکنیک های تعمیراتی به کلیه آسیب های قطعات رسیدگی می شود.

جمع بندی

در این بخش در رابطه با روش تعمیر ماشین ظرفشویی اصفهان و عمده ترین آسیب های این لوازم خانگی فاکتورهایی را بررسی کردیم. شما می توانید برای پیشگیری از خرابی این لوازم خانگی، از خدمات سرویسکاری دوره ای مجموعه اصفهان استفاده کنید. در این مرکز معتبر خدمات حرفه ای با کمترین هزینه ها ارائه می شوند که کلیه نیازهای مشتریان را پوشش می دهند. شما می توانید برای تعویض قطعات مهم و اساسی ظرفشویی خود با اطمینان خاطر به این مرکز معتبر مراجعه کنید. 

نظرات کاربران

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس