• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
 • info@tamiratesfahan.com
تعمیر فوری اتو پرس در اصفهان + نمایندگی تعمیرات و سرویس اتوپرس

تعمیر فوری اتو پرس در اصفهان + نمایندگی تعمیرات و سرویس اتوپرس

ضعیفمعمولیخوبعالیفوق العاده (6 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

ممکن است اتوکشی لباس ها برای شما هم چالش بزرگی باشد. این کار دشواری خاصی دارد زیرا باید با حوصله و صبر انجام بگیرد تا نتیجه بهتری به دست آید. لازمه اتوکشی مناسب، داشتن دقت بالا و یک اتو پرس سالم است که باعث میشود به تعمیر اتو پرس در اصفهان نیز نیاز پیدا کنید. زیرا هر قدر که کار بدون نقصی را انجام دهید در صورتی که حتی یک چروک باقی مانده باشد از دید دیگران زیر سوال خواهید رفت. 

اگر به فروشگاه های لوازم خانگی و یا لوازم برقی مراجعه کرده باشید با انواع مختلفی از اتوها روبرو می شوید که هر کدام طراحی و کاربری خاصی دارند. اتوهای خانگی، اتوهای بخار و اتو پرس ها چند مدل از اتوها هستند که هر کدام به روش های مختلفی کار می کنند ولی نتیجه نهایی یکسانی دارند. در بین این حجم از تنوع، روز به روز تعداد کاربران اتو پرس زیاد می شود و علت این امر کارایی بالای این مدل از اتوها است. در واقع اتو پرسی نسل جدیدی از اتوهای مورد استفاده در مغازه های خشکشویی است. 

تعمیر اتو پرس خانگی در اصفهان

در سال های قبل از اتو پرس تنها در مغازه ها و کارگاه های اتوکشی و خشکشویی ها استفاده می شد ولی در چند سال اخیر نوع خانگی این اتوها نیز با نام اتو پرسی خانگی تولید و روانه بازار شده است. با وجود این که از نظر ظاهری اتو پرس خانگی در اندازه و سایز کوچکتری نسبت به نوع کارگاهی تولید می گردد ولی کارایی و کیفیت آنها با نوع حرفه ای تفاوت چندانی ندارد. 

افزون بر آنکه به نقل از وبسیات آیرونینگ بلاگ:

You don’t need to tell me how annoying it can be having to drag out the ironing board and wait for the .steam iron to heat up and then do the actual ironing process

The amount of time and patience you save can really be worth it and if you purchase a good clothes .presser then your clothes are going to look like they have just freshly arrived back from the dry cleaners

شما با داشتن یک اتو بخار پرسی برای همیشه از دردسر های میز اتو و صبر کردن برای گرم شدن اتو راحت می شوید و در کمترین زمان ممکن لباس هایتان می توانند طوری بنظر بیایند که انگار تازه از خشک شویی برگشته اند.

اتو پرس های خانگی دستگاه های قدرتمندی هستند که می توانند کار اتوکشی را برای شما لذت بخش نمایند. این اتوها با بخاری که تولید می کنند تمام چروک را باز کرده و به آراستگی لباس های شما کمک می نمایند. 

در صورتی که علاقمند به تهیه اتو پرس خانگی هستید باید بررسی مفصلی در مورد انواع مختلف این اتوها و برندهای تولیدکننده آنها انجام دهید. انتخاب درست و صحیح در گرو داشتن اطلاعات مفید و کامل در این حوزه می باشد. اعتبار فروشگاهی که برای خرید مراجعه می کنید و داشتن گارانتی محصول می تواند اطمینان شما را جلب نماید.

تعمیرات اتوپرس اصفهان
تعمیر اتوپرس در اصفهان

تعمیر و نگهداری اتو پرس بخار

اتو پرس با کمک صفحه حرارتی خود و بخاری که از منافذ آن بیرون می زند، می تواند چروک لباس ها را از بین ببرد. استفاده ز این دستگاه می تواند کار اتوکشی را با سرعت بیشتری انجام داده و در وقت شما صرفه جویی نماید. ممکن است با استفاده بلند مدت از اتو در عملکرد آن مشکلی ایجاد گردد. حال این مشکل می تواند به علل مختلف و به صورت های متفاوتی بروز نماید که در این زمان دیگر انتظار کارکرد مثبت از اتو پرس بخار نمی توان داشت. 

به عنوان مثال ممکن است تولید بخار دچار مشکل شده و صفحه حرارتی گرمای لازم را نداشته باشد که در چنین مواقعی چروک لباس ها باز نخواهد شد. در چنین مواقعی برای تعمیر اتو پرس در اصفهان باید از یک تعمیرکار متخصص در این زمینه کمک بگیرید. متخصصین و مهندسین مجرب این رشته می توانند با انجام سرویس تخصصی، به بررسی عیب و مشکل ایجاد شده بپردازند. تنها در این صورت است که تعمیر دستگاه به صورت تخصصی انجام خواهد گرفت. 

برای تعمیر هر وسیله معیوب، لازم است علت مشکل پیش آمده تعیین گردد تا به صورت پایه ای با کمترین زمان به رفع مشکل اقدام گردد. گرم نکردن صفحه حرارتی، باز و بسته نشدن روان اتو پرس خانگی، بخار نکردن، صدای بوق دنباله دار و ... مشکلاتی هستند که در مورد اتو پرس ها بیشتر با آنها مواجه می شویم. در بیشتر موارد با تعمیر تخصصی می توان کارکرد اولیه دستگاه را برگرداند.

استفاده صحیح از اتو پرس خانگی و چگونگی نگهداری درست

برای اینکه اتو پرس خریداری شده عمر طولانی داشته باشد و بتواند بدون هیچ مشکلی برای سال ها به کار خود ادامه دهد باید حین استفاده از دستگاه به یک سری از نکات مهم توجه نمایید :

تعمیرات اتو پرسی اصفهان
تعمیر اتو پرسی در اصفهان
 1. بهترین راهنمای استفاده از دستگاه، مطالعه کاتالوگی است که به همراه اتو در جعبه آن قرار دارد.
 2. به ولتاژ اشاره شده در کاتالوگ دقت کنید چرا که در صورت نداشتن همخوانی بین ولتاژ مصرفی اتو پرس بخار با ولتاژ خانگی، به دستگاه آسیب وارد خواهد شد.
 3. از تماس دستگاه با آب و دیگر مایعات بپرهیزید چرا که ممکن است به دستگاه شوک برقی وارد شده و با ایجاد جرقه موجب آتش سوزی گردد.
 4. همیشه قبل از خارج کردن دو شاخه از پریز اتو پرس را خاموش کنید و به هنگام زدن دو شاخه به برق نیز به همین صورت، باید از خاموش بودن دستگاه مطمئن شوید. 
 5. از تماس سیم برق با سطوح داغ پرهیز کنید تا دستگاه تان از آسیب های احتمالی به دور بماند.
 6. مصرف برق در اتو پرس بخار تقریبا زیاد است و به همین دلیل استفاده هم زمان آن با وسایل دیگر برقی می تواند موجب پریدن فیوز گردد.
 7. برای جلوگیری از تشکیل جرم در محفظه داخلی اتو، از آب مقطر برای پر کردن آن استفاده کنید.
 8. آب جوشیده نمی تواند کارایی آب مقطر را داشته باشد؛ پس از آن استفاده نکنید.
 9. اتو پرس خود را در محل مناسبی قرار دهید و دقت نمایید خطر سقوط، آن را تهدید نکند.
 1. بر اثر افتادن از ارتفاع احتمال وارد شدن ضربه به دستگاه وجود دارد پس در این مورد جوانب احتیاط را رعایت نمایید.
 2. استفاده مرتب از دستگاه می تواند سلامت فیزیکی آن را تامین نماید پس استفاده یک بار در طول هفته لازم است.
 3. معمولا در صورتی که از لوازم برقی خود برای مدت طولانی استفاده نکنید، ممکن است در موقع استفاده با مشکل روبرو شوید که در مورد اتو پرس نیز این موضوع صدق می کند.
 4. استفاده از محافظ برق متناسب با هر وسیله برقی، می تواند از صدمه به برد الکتریکی دستگاه جلوگیری کند.
 5. پس از اتمام کار اتوکشی برای بستن درب دستگاه عجله نکنید. این کار را به بعد از خنک شدن صفحه حرارتی موکول کنید.

خدمات ارائه شده در تعمیر اتو پرس اصفهان

هدف اصلی ما در تعمیرات اصفهان ارائه خدماتی از قبیل عیب یابی و سرویس اتو بخار می باشد. این شرکت با تکیه بر دست توانای تعمیرکاران خبره خود می تواند هر گونه مشکلی که در اتوی بخار شما پیش آمده باشد را در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه حل نماید. 

به شما اطمینان می دهیم که تمام قطعات مورد استفاده برای انجام تعمیرات اتو پرس در اصفهان از نوع اصل انتخاب شده است. در ضمن سعی شده است این قطعات با قیمت مناسب تهیه شود تا هزینه خدمات ارائه شده نیز کاهش یابد. برای حمایت از مشتری اولین گام در تعمیر اتو پرس، تعمیر و سرویس قطعه معیوب است. تنها زمانی اقدام به تعویض قطعه می گردد که هیچ راه حلی برای تعمیر آن نباشد. 

تعمیرات اتو پرس در اصفهان با ضمانت کارکرد انجام می شود. همان طور که می دانید ضمانت هر کالا و خدماتی نشان دهنده اطمینان فروشنده به کیفیت و کارایی محصول و یا خدمت ارائه شده است. پس در این مورد نیز می توانید با دریافت ضمانت از کارکرد دستگاه خود تا مدت ها اطمینان داشته باشید.

تعمیرات اتو بخار اصفهان
تعمیر اتو بخار در اصفهان

انجام تعمیرات اتو پرس و جمع بندی مشکلات احتمالی در اتو پرسی بخار

در راستای تعمیر دستگاه اتو پرس خود بهتر است به نکات مهم زیر دقت کنید :

 1. برخی از ایراداتی که ممکن است برای دستگاه های اتو پرس به وجود بیایند، مانند مشکلات و تعمیر اتوپرس ژانومه می توانند به سادگی توسط تعمیر کار مجرب در منزل حل شوند و نیازی به حمل دستگاه به کارگاه برای تعمیر نیست.
 2. در برخی موارد نیز امکان تعمیر در محل وجود ندارد و باید برای تعمیرات تخصصی تر آن را تحویل نمایندگی دهید.
 3. طول عمر دستگاه اتو پرس به اندازه ای است که اگر نگهداری و استفاده از آن به درستی انجام بگیرد، می تواند سال ها مثل ساعت کار کند.
 4. انجام سرویس های به موقع نیز می تواند قسمتی از مراحل نگهداری دستگاه به شمار آید. 
 5. برای انجام تعمیرات اتو پرس در اصفهان به مراکزی مراجعه کنید که از تخصص لازم در این زمینه برخوردار باشند.
 6. مراجعه به مراکز غیرمتخصص می تواند موجب بروز مشکلات جدیدتری شود.

برای تعمیر اتو پرس در اصفهان چه مراحلی را باید طی کنیم؟

هنگام تعمیر دستگاه خود اگر از نوع ایراد به وجود آمده، اطلاع دقیقی ندارید باید نخست درخواست خود را از طریق یکی از نمایندگی های برند دستگاه ثبت نمایید. این کار می تواند تلفنی و یا آنلاین و از طریق وب سایت انجام بگیرد. سپس از طرف نمایندگی با شما تماس گرفته شده و راهنمایی های لازم داده خواهد شد. در صورت نیاز تعمیرکار متخصص برای سرویس و انجام تعمیرات در محل حضور می یابد.

اگر اتو پرس در منزل قابل تعمیر نباشد و به تعمیرات اساسی احتیاج داشته باشد، تعمیرکار آن را به کارگاه انتقال می دهد. در گام نخست سعی می شود تا قطعه معیوب تعمیر گردد ولی اگر این امر ناممکن بود با تعویض قطعه، دستگاه به کارایی اولیه خود باز می گردد و برای اطمینان خاطر مشتری، کارت ضمانت برای دستگاه صادر می گردد.

برند های اتوپرس قابل تعمیر

تعمیر اتو پرس وایت مور در اصفهان

تعمیر اتو پرس وایت مور با استفاده از بهترین قطعات به سادگی انجام می شود. این برند انگلیسی ارائه دهنده بهترین انواع اتوپرسی در کشور ما است. این تجهیزات با قابلیت های متعددی در بازارهای فروش لوازم الکترونیکی ارائه می شوند. خدمات تعمیرات اتو پرس وایت مور نیز در این میان از مهمترین نیازهای مشتریان به شمار می رود که در مرکز اصفهان با رعایت کلیه پیش نیازها پس از بررسی ایرادات فنی موجود در سیستم اتوپرس، تعمیرات مربوط به هر یک از آن ها اجرا و ارائه می شود.

تعمیر اتو پرس برینا در اصفهان

خدمات اتو پرس برینا در راستای پیدا کردن مشکلات فنی موجود در این سیستم ها ارائه می شوند. تعمیر اتو پرس برینا در اصفهان در قسمت کفی آن برای رفع مشکل داغ نشدن اتو از مهمترین درخواست های مشتریان است. همچنین ایجاد بوی بد در لباس ها نیز یکی از مشکلات رایج در سیستم اتوپرس ها به شمار می رود. مشتریان پس از درخواست تعمیر اتو پرس برینا و خدمات عیب یابی این سیستم ها در مرکز اصفهان باید مارک و مدل اتوپرس خود را به کارشناسان فنی این مرکز اطلاع دهند و بر این اساس از این خدمات استفاده کنند.

تعمیر اتو پرس ریوالد در اصفهان

اتو پرسی ریوالد پس از چند سال استفاده با مشکلات متعددی رو به رو می شود که باید به خوبی عیب یابی شود. بوق زدن ممتد سیستم اتوپرسی ریوالد، داغ نشدن صفحه اصلی اتو riwald، ایجاد لکه بر روی الیاف پارچه ای و... از مهمترین ایراداتی است که در سیستم فنی این تجهیزات به وجود می آیند. برای تعمیر اتو پرس ریوالد راهکارهای متعددی ارائه می شود. شما می توانید، برای حل سریع تر مشکلات اتوپرس خود با مرکز اصفهان تماس حاصل فرمایید و از خدمات آن ها بهره مند شوید. در صورتی که از این اتوها به خوبی مراقبت کنید با چنین مشکلاتی رو به رو نمی شوند.

تعمیر اتو پرس رادکس در اصفهان

تعمیرات اتو پرس رادکس برای جلوگیری از فرسودگی این تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرند. برای سرویس اتو پرس از لوازم و قطعات جایگزین بخش های آسیب دیده این محصولات استفاده می کنند. عیب یابی اتو پرس رادکس زیر نظر کارشناسان حرفه ای انجام شده و هیچ نقصی در این زمینه ایجاد نخواهد شد. درخواست تعمیر اتو پرس رادکس در راستای تقویت سیستم ها و قطعات به کار رفته در این تجهیزات نیز ارائه می شود.

تعمیر اتو پرس برلیانت در اصفهان

عیب یابی اتو پرس برلیانت در بخش های مختلفی از این سیستم ها انجام می گیرد. در این زمینه ابتدا باید مشکل مشتریان مشخص شود. برخی از این مشکلات را در زیر مشاهده می کنید:

 • کار نکردن دکمه های تنظیم دمای دستگاه
 • گرم نشدن صفحات اتوپرسی برلیانت
 • شکستگی قطعات به ویژه دسته اتوپرس برلیانت و نیاز به تعویض آن
 • خروج ذرات سفید از دستگاه
  مرکز ارائه خدمات سرویس اتو پرس برلیانت کلیه این مشکلات را با استفاده از جدیدترین روش های عیب یابی برطرف می کند.

خدمات تعمیر اتو پرس بیم

درخواست تعمیر اتو پرس بیم از سوی مشتریان و خیاطی های حرفه ای اعلام می شود. پس از حضور این کارشناسان در محل های مربوطه تک تک اجزا و قطعات به کار رفته در اتو پرس بیم بازبینی شده و اتصالات دستگاه به دقت چک می شود.

انواع مدل های اتوپرس بیم و سایر لوازم خانگی ارائه شده در این برند، از گارانتی های معتبری برخوردار هستند و به همین خاطر نیز خدمات مربوط به تعمیر و نگهداری آن ها با کمترین هزینه ها ارائه می شود. اتوپرسی بیم به صورت پایه دار و بدون پایه تولید شده و از مشخصه ها و ویژگی های بسیار زیادی برخوردار است. میزان مصرف انرژی پایین این لوازم خیاطی نیز از مهمترین مشخصه های آن ها به شمار می رود.

خدمات و تعمیرات اتو پرس فلر

درخواست تعمیر اتو پرس فلر امری بدیهی است که به منظور افزایش طول عمر این محصولات انجام می شود. با انجام این خدمات تعمیراتی از فرسودگی کامل قطعات این دستگاه جلوگیری خواهید کرد. انواع اتو پرس فلر برای استفاده طولانی مدت طراحی شده اند؛ به همین خاطر خرید آن ها برای مراکز دوخت و برش پوشاک که به صورت مداوم از این تجهیزات استفاده می کنند، مقرون به صرفه خواهد بود. انواع این اتوپرس ها با قابلیت اتوبخار در مدل های مخزن دار تولید می شوند.

مشخصات و تعمیرات اتوپرس های مارشال

عیب یابی اتو پرس مارشال با صفحات استاندارد ساخته و ارائه می شوند. کیفیت عالی این اتوپرس ها نیز همواره نظر و توجه مشتریان را جلب می کند. اندازه صفحات مخصوص این اتوها در حدود 90 سانتر متر تعیین شده است. انواع آن ها برای مصارف خانگی تولید شده اند. خدمات سرویس اتو پرس مارشال با قیمت مناسبی ارائه می شود.

خدمات اتو پرس مارشال برای بررسی بخش های فنی و تنظیمات مهم این محصولات انجام می گیرد. تعمیر اتو پرس مارشال در اصفهان زیر نظر کارشناسان حرفه ای انجام می گیرد و کیفیت انجام آن ها بسیار مهم تلقی می شود. در صورت بی توجهی به انجام این تعمیرات تخصصی، اتو پرس مارشال با خسارات جبران ناپذیری همراه خواهد شد.

عیب یابی اتو پرس ویداس

تعمیر اتو پرس ویداس در اصفهان با در نظر گرفتن مشکلات رایج در سیستم فنی این محصولات انجام می شود. مشتریان پس از درخواست تعمیر اتوپرس ویداس مشکلاتی مانند روشن نشدن دستگاه، شکستگی قطعات، تنظیمات دمایی اشتباه و... را مطرح می کنند. مرکز تعمیرات اتوپرس ویداس کلیه این موارد را تحت کنترل دارد.

همچنین از بین بردن رسوبات اتو پرسی ویداس نیز با کیفیت بالایی انجام می شود که سبب بهبود عملکرد بخش های فنی این تجهیزات می شود. مشکلات مربوط به داغ نشدن اتوپرسی ویداس نیز همواره از مسائل مصرف کنندگان این تجهیزات است که با دقت بسیار بالایی مورد بررسی قرار می گیرند. گاها برای حل این مشکلات، برخی از قطعات فرسوده دستگاه جایگزین شده و خدمات تعمیرات آن ها تکمیل خواهد شد.

عیب یابی اتو پرس دومنا

سرویس اتو پرس دومنا در چند بخش مهم انجام می شود. در خدمات اتو پرس دومنا بیشتر به مشکل داغ نشدن اتوهای دومنا اشاره می شود که به دلیل مشکل در برد الکتریکی، ترموستات و المنت های این دستگاه ایجاد می شود. خدمات تعمیر اتو پرس دومنا در اصفهان برای حل مشکل بوق زدن این اتوها نیز ارائه می شود.

برخی از دستگاه های اتوپرس دومنا پس از سال ها استفاده با مشکل بوق زدن مواجه می شوند که می توان بروز آن را به ایجاد آسیب در برد الکتریکی دستگاه نسبت داد. درخواست تعمیر اتو پرس دومنا برای بخار نکردن این دستگاه نیز ارائه می شود که به دلیل استفاده طولانی مدت از این لوازم ایجاد می شود.

عیب یابی اتو پرس گاسونیک

برای سرویس اتو پرس گاسونیک، اولین مرحله عیب یابی بخش های فنی آن است. بررسی مخزن های آب این دستگاه و میزان رسوب گیری آن نیز در این فرایند به دقت انجام می شود. خراب شدن رسوب گیر همیشه مشکلاتی در عملکرد این تجهیزات به وجود می آورد.

در مرکز خدمات اتو پرس گاسونیک قطعات مهم این تجهیزات نیز مورد بررسی قرار می گیرند؛ کلید پاور، بویلر، کفی اتوپرس، دسته ها و... به دقت بازبینی می شوند. مرکز تعمیر اتو پرس گاسونیک در اصفهان پس از انجام این بررسی ها بهترین روش را برای تعمیرات دستگاه به کار می برد. مشتریان می توانند، در صورت مواجهه با هر مشکلی در این تجهیزات درخواست تعمیر اتو پرس گاسونیک را ثبت کرده و از خدمات این مرکز بهره مند شوند.

استفاده از خدمات سرویس و تعمیر اتو پرس دسینی

تعمیر اتو پرس دسینی در این مرکز به صورت تضمینی ارائه می شوند. در صورتی که در فرایند تعمیرات اتو پرس دسینی در اصفهان نیاز به تعویض قطعات وجود داشته باشد، این عملیات با ظرافت هر چه تمام تر اجرا شده و آسیبی به سایر قطعات فنی دستگاه وارد نمی شود. درخواست تعمیر اتو پرس دسینی به سادگی ثبت می شود و مشتریان به سهولت از خدمات این مرکز بهره مند خواهند شد.

علت صدا دادن و بوق زدن اتو پرس چیست؟
 1. آسیب دیدن برد و سیم کشی دستگاه
 2. عدم تطابق ولتاژ برق شهری با ولتاژ برق مناسب برای اتو پرس
 3. گرفتن جرم و رسوبات
 4. عدم استفاده از دستگاه به مدت طولانی
 5. آلارم برای تعویض فیلتر

برای رفع مشکل بوق زدن اتوپرس بخوانید…

علت داغ و گرم نشدن اتو پرس چیست؟

از جمله دلایل داغ نشدن اتوپرس:

 1. تنظیم نادرست دما
 2. تنظیم نادرست سیستم خاموشی خودکار
 3. اتصال نادرست به برق
 4. خالی بودن مخزن آب دستگاه
 5. باقی ماندن رسوبات در کف اتو

برای رفع مشکل داغ نشدن اتوپرس بخوانید…

نظرات کاربران

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس