• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
 • info@tamiratesfahan.com
تعمیر ماکروفر در اصفهان : تعمیرات انواع ماکروویو و سولاردام

تعمیر ماکروفر در اصفهان : تعمیرات انواع ماکروویو و سولاردام

ضعیفمعمولیخوبعالیفوق العاده (3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...

در عصر حاضر که می توان آن را عصر تکنولوژی دانست لوازم خانه و آشپزخانه نیز تغییرات شگرفی داشته اند. امروز دیگر آشپزخانه ها با وجود لوازمی از جمله ماکروویو و سولاردام مدرن تر شده اند. چنین لوازمی برای گرم کردن غذا، پخت و پز و حتی در برخی مواقع پخت شیرینی و کیک می توانند عملکرد خیلی بهتری داشته باشند که قطعا در پی استفاده از این دستگاه ممکن است به تعمیر ماکروفر در اصفهان نیز نیاز پیدا کنید.

استفاده از انواع مایکروویو و سولاردام می تواند آشپزی را لذت بخش تر نماید؛ ولی به دلیل ظرافت بالای این دستگاه ها و اینکه برخی از مدل های آنها نیز وزن زیادی دارند امکان بروز برخی مشکلات در آنها وجود دارد. البته مرور زمان و استفاده بلند مدت نیز در ایجاد برخی ایرادات بی تاثیر نیست. تعمیر ماکروفر در اصفهان که شامل تعمیرات انواع ماکروویو و سولاردام است از جمله خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات مایکروفر در اصفهان می باشد.

برای هرگونه تعمیر ماکروفر در اصفهان با ما تماس بگیرید 👨‍🍳

09130332302

تعمیر ماکروفر در اصفهان : تعمیرات مایکروویو در اصفهان

ماکروفر ساختاری ساده دارد که کار با آن را راحت تر نموده است ولی در زمان بروز مشکل و تعمیر ماکروفر در اصفهان است که می توان به پیچیدگی های طراحی آن پی برد. طراحی این نوع دستگاه های مدرن به گونه ای انجام گرفته است که تعمیرات مایکروویو در اصفهان نمی تواند توسط افراد عادی انجام بگیرد و حتما باید این موضوع را با یک تعمیرکار حرفه ای و متخصص در این زمینه در میان بگذارید.

تعمیر مایکروفر اصفهان در محل و مزایای آن

در زندگی امروزی افراد به لوازمی مانند مایکروفر وابستگی زیادی دارند و در صورت خرابی و یا بروز هر گونه مشکلی ترجیح می دهند تا فورا آن را تعمیر و یا جایگزین کنند. تعمیر مایکروفر اصفهان می تواند در برخی از نمایندگی تعمیر ماکروفر اصفهان در محل انجام بگیرد تا مشکل کاربران سریعتر حل گردد. برخی از مزایای تعمیر در محل عبارت است از:

 • در حضور مشتری دستگاه عیب یابی و سپس تعمیر می گردد.
 • امکان تست و عیب یابی دستگاه در محلی که نصب شده وجود دارد.
 • جلوگیری از آسیب های احتمالی در زمان جابجایی و حمل و نقل
 • ممکن است علت اصلی، نوسانات برق باشد که این مساله تنها می تواند در صورت تعمیر مایکروویو در اصفهان و در محل تشخیص داده شود.
 • در صورت تعمیر مایکروفر اصفهان در محل، هزینه اضافی بابت حمل و نقل و باربری پرداخت نخواهد شد.
 • در صورتی که دستگاه در محل و نزد مشتری تعمیر گردد، مشتری می تواند از اصالت قطعات مورد استفاده اطمینان داشته باشد.

تعمیر شیشه ماکروفر در اصفهان :  تعویض شیشه مایکروویو

شکستن شیشه ماکروفر در هنگام جابجایی یکی از اتفاقات رایج است، اما نگران کننده نیست. تعمیرات زبردست با سه دهه تجربه در تعمیرات لوازم خانگی، آماده تعمیر شیشه ماکروفر برای شما شهروندان اصفهانی است.

مهمترین نکته در تعمیر شیشه ماکروفر این است که بعد از تعمیر، دستگاه به طور کامل تست شود تا از عدم نشتی امواج در داخل ماکروفر اطمینان حاصل شود.

در صورت شکستن شیشه ماکروفر، شاید اولین مسئله‌ای که به ذهن مشتری می‌رسد، عدم توفر لوازم یدکی به دلیل تحریم‌ها در ایران باشد. اما تعمیرات تخصصی ماکروفر در اصفهان فراهم کردن قطعات یدکی برای مشتریان را تضمین می‌کند. بنابراین، نگرانی درباره تعمیر شیشه ماکروفر نباید داشته باشید و برای تعمیر آن با مرکز تعمیرات ماکروفر تماس بگیرید.

البته باید توجه داشت که در برخی موارد، شکستن شیشه ماکروفر به دلیل نشت امواج یا حرارت بیش از حد در دستگاه است و تنها دلیل آن ضربه در هنگام جابجایی نیست. نشانه‌های موجود در هنگام شکستن شیشه ماکروفر بهترین راهنما برای تعمیرکار است و تعمیر آن را برای تکنسین مربوطه آسان می‌کند.

نمایندگی تعمیر ماکروفر در اصفهان با استفاده از تعمیرکاران مجرب در تعمیر شیشه ماکروفر، این مسئله را به صورت تخصصی انجام داده و در این مجموعه، تعمیر شیشه ماکروفر به همراه گارانتی انجام می‌شود. همچنین، پس از نصب شیشه جدید، تمامی آزمون‌های مربوط به امواج ماکروویو انجام می‌شود تا مشتری و شرکت نگرانی درباره خدمات ارائه شده نداشته باشند.

تعمیر ماکروفر در اصفهان
تعمیر مایکروفر اصفهان

آیا تعمیر مایکروفر در اصفهان بدون تعویض قطعات هم امکان پذیر است؟

نمایندگی تعمیر مایکروفر در اصفهان از اعتبار لازم برای انجام تعمیرات تخصصی برخوردار است و سعی خواهد کرد تا حد امکان این کار را بدون تعویض قطعات انجام دهد. این مساله می تواند هزینه تعمیرات را کاهش دهد که با توجه به شرایط اقتصادی جامعه، برای مشتری می تواند امری مهم و قابل توجه تلقی گردد. اما در برخی مواقع بدون تعویض قطعه نمی توان دستگاه را تعمیر و راه اندازی نمود.

در صورتی که تعمیر دستگاه خود را به نمایندگی تعمیرات مایکروفر در اصفهان بسپارید می توانید اطمینان داشته باشید که تنها در صورت لزوم قطعات معیوب تعویض می شوند. این نمایندگی ها چه در صورت تعمیر در محل و چه در صورت تعمیر در کارگاه از قطعات اصل و با کیفیتی استفاده می کنند.

همچنین اگر میخواهید درمرود روش تعمیر مایکروفر بیشتر بدانید به سایت ifixit سر بزنید.

نکات مهم در مورد تعمیر مایکروویو اصفهان

 1. ممکن است تعمیر مایکروویو اصفهان در نگاه اول ساده به نظر آید ولی بهتر است بدانید این کار نیاز به تخصص و دانش کافی دارد. در صورت بی احتیاطی در این مورد خطرات بسیاری ممکن است بروز نماید.
 2. در صورتی می توانید دستگاه خود را به شیوه درست و صحیح عیب یابی کنید که به طرز استفاده از آن کاملا آشنا باشید.
 3. برای عیب یابی صحیح توصیه می کنیم از تکنسین های ماهر کمک بگیرید تا مشکل ایجاد شده، سریعتر رفع گردد.

تعمیر سولاردام در اصفهان

برای تعمیر ماکروفر در اصفهان اولین و مهمترین قسمت کار، تشخیص و عیب یابی دستگاه است. با عیب یابی صحیح، بخش بزرگی از مسیر را پیموده اید. تکنسین تعمیرکار برای شروع سعی خواهد کرد تا به شرح مشکل ایجاد شده از زبان مشتری گوش دهد و سپس به دنبال یافتن نشانه ها و علائم در دستگاه خواهد بود. گاهی ممکن است به دلیل وزن زیاد دستگاه در زمان جابجایی مشکلاتی برای دستگاه پیش آید که در نهایت کارایی دستگاه را تحت الشعاع قرار دهد.

قبل از هر گونه اقدامی در خصوص تعمیر سولاردام در اصفهان بهتر است به نوسانات احتمالی برق نیز توجه کنید. این مساله می تواند عاملی در بروز ایرادات الکترونیکی در دستگاه گردد.

تعمیر سولاردام در اصفهان بهتر است و یا خرید دستگاه نو؟

در بیشتر مواقع می توان دستگاه سولاردام را تعمیر و از آن دوباره استفاده کرد. مشکلاتی که برای سولاردام ممکن است پیش آید معمولا با پرداخت هزینه کمتری نسبت به قیمت دستگاه نو و در مدت زمان کمتری امکان می باشد. ایراداتی که در دستگاه ایجاد می شود در صورتی که سریعا تعمیر گردد می تواند بسیار اقتصادی تر از خرید دستگاه نو بوده و از مشکلات جدی تر بعدی جلوگیری خواهد کرد.

تعمیر مایکروفر اصفهان
تعمیرات ماکروفر اصفهان

تعمیر ماکروویو اصفهان شامل چه مواردی است؟

در صورت مراجعه به نمایندگی تعمیرات مایکروفر در اصفهان برای تعمیر ماکروویو اصفهان نخست موارد زیر مورد بررسی قرار می گیرند:

 1. سوئیچ روشنایی سولاردوم
 2. مگنترون سولاردوم
 3. رله های سولاردوم
 4. مقاومت ها

استفاده طولانی مدت از سولاردام می تواند به مرور موجب معیوب شدن برخی از قطعات گردد که ضرورت دارد برای تعمیر آنها اقدامات لازم صورت بگیرد. توصیه می کنیم در چنین شرایطی به نمایندگی تعمیرات مایکروفر در اصفهان مراجعه کنید تا از تخصص کافی تکنسین های تعمیرات زبردست اطمینان داشته باشید.

عیب یابی متداول ترین و معمول ترین مشکلات سولاردوم (سولاردام)

اگر شما نیز در آشپزخانه خود دستگاه سولاردام دارید توصیه می کنیم با مشاهده اولین علائم خرابی در دستگاه برای رفع آن اقدام کنید. البته ممکن است با وجود برخی نشانه ها دستگاه همچنان کار کند؛ ولی به مرور ممکن است صدمات جبران ناپذیری به دستگاه وارد شود. در ادامه چند مورد از متداول ترین علائم خرابی در سولاردام اشاره می کنیم که نیاز به تعمیر ماکروفر در اصفهان دارند:

 • از دستگاه صداهای ناهنجار و نامتعارف شنیده شود.
 • با وجود روشن بودن دستگاه گرمایی ایجاد نشود و غذا گرم نشود.
 • ایجاد جرقه در بخش داخلی سولاردام
 • کم سو شدن لامپ دستگاه و یا حتی خرابی آن
 • خاموش شدن دستگاه در زمان استفاده از آن
 • خرابی قفل درب دستگاه
 • از کار افتادن دکمه ها
 • عدم چرخش سینی دستگاه
تعمیر ماکروفر در اصفهان چقدر زمان میبرد؟

زمان تعمیر ماکروفر نسبت به نوع خرابی و میزان آسیب دیدگی دستگاه متفاوت است. برخی از مشکلات ماکروفر ممکن است در عرض چند دقیقه قابل رفع باشند، اما برخی مشکلات جدی‌تر ممکن است نیاز به تعویض قطعات داشته باشند و زمان بیشتری برای تعمیر نیاز باشد. بهتر است با تعمیرکاران ما در زبردست مشورت کنید تا بتوانید تخمین زمان تعمیر دستگاه خود را بگیرید.

مایکروفر چیست؟

بهترین پاسخ برای سوال مایکروفر چیست در حقیقت یک فر کوچک در آشپزخانه میباشد که با کمک آن می‌توان کیک و پیتزا پخت، به گریل گوشت پرداخت و غذاهای از قبل آماده شده را در زمانی کوتاه یخ‌زدایی و گرم کرد.

فرق مایکروفر با مایکروویو چیست؟

زمان پخت غذا در مایکروفر بیشتر است. دیگر فرق مایکروفر با مایکروویو، نحوه گرماسازی‌شان است که ماکروویو ها در اصل به کمک امواج گرمایی حرارت تولید می‌کنند و مایکروفرها بیشتر به المنت اتکا دارند.

نظرات کاربران

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس