• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
 • info@tamiratesfahan.com
تعمیر لباسشویی در اصفهان : تعمیر کار فوری برای انواع تعمیرات

تعمیر لباسشویی در اصفهان : تعمیر کار فوری برای انواع تعمیرات

ضعیفمعمولیخوبعالیفوق العاده (No Ratings Yet)
Loading...

ماشین لباسشویی یکی از مهمترین لوازم خانگی منازل امروزی محسوب می شود؛ بدون وجود این تجهیزات بسیاری از امور مردم امروز مختل می شود و سرعت امور نظافتی در منزل به شدت کاهش می یابد. از طرفی استفاده زیاد از این لوازم خانگی در طولانی مدت، آسیب های فنی متعددی در آن ها به وجود می آورد. شما می توانید از خدمات تعمیر لباسشویی در اصفهان برای رفع این مشکلات استفاده کنید. این مجموعه با سال ها سابقه فعالیت در این حوزه به کلیه آسیب ها و ایرادات لباسشویی های خارجی و ایرانی رسیدگی می کند. 

برای هرگونه تعمیر لباسشویی در اصفهان با ما تماس بگیرید. 🧺

09130332302

انواع تعمیر لباسشویی در اصفهان

برای رسیدگی بهتر به آسیب های ماشین های لباسشویی باید به مشکلات رایج در این لوازم خانگی دقت داشته باشید. در مرکز تعمیرات لباسشویی اصفهان از کلیه آسیب های فنی و اختلالات موجود در ساختار این لوازم خانگی پشتیبانی می شود. برخی از این آسیب ها به بخش بدنه دستگاه مربوط می شوند و برخی نیز در بخش های داخلی و قطعات اصلی دستگاه به وجود می آیند. توصیه می کنیم از انجام هر گونه تعمیر خودسرانه در ساختار دستگاه خودداری کنید و تمامی آنها را به مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی اصفهان بسپارید. کارشناسان فنی تعمیر لباسشویی در اصفهان در مرکز تعمیرات تخصصی زبردست و یا IFIXIT برای رسیدگی به این آسیب ها همواره در خدمت مشتریان عزیز خواهند بود.  برخی از آسیب های رایج در این لوازم خانگی از قرار زیر هستند:

تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان
تعمیر کار ماشین لباسشویی در اصفهان

تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان و نشتی اب

نشتی آب از بخش های مختلف مناشین لباسشویی یکی از آسیب های متداول در این لوازم خانگی است. برای استفاده از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان باید به دلایل بروز آن ها توجه کنید. این مشکلات به دلایل مختلفی در ساختار این لوازم خانگی به وجود می آیند:

 1. پارگی، نشتی و آسیب دیدگی شلنگ های دستگاه از مهمترین دلایل نشتی آب در لباسشویی است. برای رفع این آسیب گاها باید شلنگ ها را تعویض کنید. 
 2. پمپ تخلیه دستگاه گاها با آسیب های جدی روبرو می شود. خرابی این قطعه می تواند سلامت دستگاه شما را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. 
 3. نشتی لباسشویی گاها به بخش دریچه ورودی لباسشویی مربوط می شود. این دریچه ها در قسمت پشتی دستگاه تعبیه شده اند. برای بررسی عملکرد لباسشویی باید از سلامت این قطعه اطمینان حاصل کنید. برای بررسی این قطعه حتما ماشین را از برق بکشید. 
 4. فرسودگی و خرابی لاستیک های دور درب در برخی موارد سبب نشتی آب از دستگاه می شوند. در صورتی که این قطعات تغییر شکل دهند، باید فورا برای تعویض آن ها به مرکز تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان مراجعه کنید. 
 5. توصیه می کنیم همواره به محفظه داخلی لباسشویی توجه داشته باشید. تراز بودن دستگاه برای پیشگیری از بروز این مشکلات اهمیت زیادی دارد. به همین خاطر همواره توصیه می کنیم این لوازم خانگی را زیر نظر کارشناسان فنی معتبر در محل مورد نظر نصب کنید. 

تعمیر کار ماشین لباسشویی در اصفهان برای روشن نشدن

در برخی موارد علی رغم متصل بودن دستگاه به برق، چراغ دستگاه روشن نشده و هیچ حرکتی در آن مشاهده نمی شود. در این وضعیت باید موارد زیر را بررسی کنید:

 1. در صورتی که پریز برق نداشته باشد یا دوشاخه ماشین خراب شده باشد، عملکرد دستگاه به کلی مختل می شود. 
 2. ایرادات کابل های رابط دستگاه در این خصوص تاثیرگذار خواهند بود.
 3. در شرایطی که کلیدهای قطع و وصل لباسشویی آسیب دیده باشند، باید حتما از خدمات تعمیر کار ماشین لباسشویی در اصفهان استفاده کنید. 
 4. برای تعمیر لباسشویی در اصفهان بررسی قطعه میکروسوییچ دستگاه اهمیت دارد. 
 5. خرابی های چرخ دنده گاها عملکرد ماشین را تحت تاثیر قرار می دهد. 
 6. خرابی های بخش موتور تایمر در مواردی مانع از عملکرد استاندارد دستگاه و روشن شدن آن می شوند. 
تعمیرات ماشین لباسشویی اصفهان
تعمیر لباسشویی در اصفهان

تعمیر لباسشویی در منزل اصفهان برای برد ماشین

خدمات تعمیر لباسشویی در منزل اصفهان برای رسیدگی به قطعات اصلی و حساس این لوازم خانگی نیز ارائه می شوند. شما می توانید از این خدمات به منظور پیشگیری از مشکلات بیشتر در قطعات اصلی دستگاه استفاده کنید. در صورت خرابی قطعه برد، بسیاری از تنظیمات اصلی لباسشویی تحت تاثیر قرار می گیرند. مشکلاتی مانند از کار افتادگی پنل دستگاه، خاموش شدن ناگهانی لباسشویی از مهمترین اختلالات رایج در این لوازم خانگی محسوب می شوند. در برخی موارد برای بهبود عملکرد دستگاه، قطعه برد تعویض می شود. برای جایگزینی این قطعه از انواع قطعات اصل و اورجینال استفاده می شود که کیفیت عملکرد دستگاه را حفظ می کنند. 

تعمیر ماشین لباسشویی اصفهان و موتور آن

نمایندگی معتبر تعمیر ماشین لباسشویی اصفهان، آسیب های مربوط به بخش موتور را به سهولت برطرف می کند. این قطعه در برخی موارد نیاز به تعمیر و تنظیم دارد که با چند تکنیک ساده انجام می شود. اما در شرایط حاد نیاز به تعویض موتور اصلی دستگاه وجود دارد که هزینه های ارائه خدمات تعمیراتی را کمی افزایش می دهد.
تعمیرکاران نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان به نشانه های خرابی این قطعه توجه زیادی نشان می دهند؛ از میان آن ها می توان به سر و صدای زیاد دستگاه در حین کار، نچرخیدن ماشین و خشک نشدن لباس ها اشاره کرد که مشکلات جدی در روند استفاده از این تجهیزات به وجود می آورند. کارشناسان معتبر فنی در اصفهان با انجام خدمات عیب یابی ریزبینانه کلیه این نشانه ها را ارزیابی می کنند. 

تعمیرات لباسشویی اصفهان همراه با شیربرقی

شیربرقی یکی از اساسی ترین اجزای به کار رفته در ماشین های لباسشویی از برندهای خارجی و ایرانی است. این قطعه میزان آب ورودی دستگاه را کنترل می کند؛ این شیرها شامل دو بخش آب گرم و سرد هستند. ایجاد هر گونه خرابی در این قطعه، عملکرد کلی دستگاه را تحت تاثیر قرار می دهد. از این رو در مرکز تعمیرات لباسشویی در منزل اصفهان خدمات سرویسکاری این قطعات نیز ارائه می شوند. 

تعمیر کار ماشین لباسشویی در اصفهان
تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان برای صدای زیاد

یکی از خدمات تعمیر لباسشویی در اصفهان مربوط به رفع سر و صدای زیاد دستگاه در حین کار و ارتعاشات شدید آن است. در این زمینه به اتصالات و پیچ و مهره های لباسشویی توجه می شود؛ در صورتی که برخی پیچ و مهره ها در فرایند تعمیر دستگاه جا مانده باشند، سر و صدای زیادی از دستگاه به گوش می رسد و عملکرد کلی آن نیز با مشکلاتی روبرو خواهد شد. به علاوه تراز نبودن دستگاه و همواره نبودن سطوح محل نصب آن نیز سبب ایجاد سر و صدا در ساختار دستگاه می شود. در مرکز تعمیر ماشین لباسشویی اصفهان، این خدمات زیر نظر بهترین کارشناسان فنی ارائه می شوند. علاوه بر این میتوانید با استفاده از آموزش ?Which مشکل شنیدن صداهای عجیب مانند خراشیدده شدن یا کوبیده شدن از ماشین لباسشویی را پیدا کنید و بدانید باید با آنها چطور مقابله کنید:

تعمير ماشين لباسشويي در اصفهان برای مشکلات آبگیری

در مرکز تعمیر لباسشویی در اصفهان با بررسی برخی قطعات به مشکلات آبگیری این لوازم خانگی نیز رسیدگی می شود. در صورتی که آبگیری لباس ها به درستی انجام نشود، قطعاتی مانند شیر برقی، ورودی شلنگ ها و... مورد ارزیابی قرار می گیرند. ایجاد رسوب و جرم در شلنگ های ماشین لباسشویی زمینه ساز مشکلات آبگیری این لوازم خانگی خواهد بود. در برخی موارد خرابی تایمر نیز به بروز این مشکلات دامن می زند. 

تعمیرات لباسشویی در منزل اصفهان و عدم تخلیه آب

در صورتی که دستگاه شما پس از تکمیل پروسه شست و شو، آب را به درستی تخلیه نمی کند، باید به مشکلات خرابی پمپ در آن رسیدگی کنید. خرابی پمپ تخلیه بر برخی از قطعات اصلی دستگاه تاثیر می گذارد. در مرکز تعمير ماشين لباسشويي در اصفهان از چند راهکار ساده برای رفع این اختلالات استفاده می شود که مشکل شما را در سریع ترین زمان ممکن برطرف می کند. در این زمینه باز کردن فیلترهای لباسشویی نیز تاثیرگذار خواهد بود.

قطعات مختلف لباسشویی

در ادامه میتوانید با قطعات مختلف ماشین لباسشویی آشنا شوید:

مفهوم شرح
تایمر یک دستگاه الکترومکانیکی که به عنوان "مغز" واشر خودکار شناخته می شود زیرا تمام عملیات سوئیچ را برای همه عملکردها به جز راه اندازی کنترل می کند.
موتور گیربکس یا قطار برق را به حرکت در می‌آورد یا می‌چرخاند تا نیرویی برای هم زدن و حرکت چرخشی فراهم کند.
انتقال قدرت موتور را به کنترل جهت عملکردهای همزن و چرخش از جمله حرکت رفت و برگشتی به جلو و عقب برای هم زدن تبدیل می کند.
پمپ آب آب را از وان پمپ می کند و همچنین ممکن است آب را در وان با کشیدن آن از پایین وان و بازگرداندن آن در بالا به گردش درآورد.
فشار آب یا سوئیچ سطح آب سطح آب در وان را کنترل می کند.

انواع برند های ماشین لباسشویی برای تعمیر

در این بخش در رابطه با خدمات مرکز تعمیر لباسشویی در اصفهان نکاتی را بررسی کردیم. هر یک از این خدمات ویژه با رعایت نکات ایمنی و زیر نظر بهترین تعمیر کار ماشین لباسشویی در اصفهان ارائه می شوند. شما می توانید برای استفاده بهتر از این خدمات تعمیراتی، از قابلیت اعزام تعمیرکاران به محل در مجموعه اصفهان بهره مند شوید. تعمیر ماشین لباسشویی بهارستان اصفهان در محل مورد نظر مشتریان انجام می شود و هر گونه محدودیت برای جا به جایی و حمل و انتقال این لوازم خانگی را از بین می برد.

چه نوع مشکلاتی می‌تواند توسط مرکز زبردست در اصفهان برای تعمیر لباسشویی رفع شود؟

مرکز زبردست در اصفهان قادر است تمامی مشکلات فنی و الکتریکی در لباسشویی‌ها را رفع کند، از جمله مشکلات موتور، پمپ آب، برنامه‌ریزی، لوله‌های آب، و قطعات الکترونیکی.

آیا تعمیرات انجام شده در مرکز زبردست در اصفهان دارای گارانتی هستند؟

بله، تعمیرات انجام شده در مرکز زبردست در اصفهان دارای گارانتی معتبر می‌باشند تا اطمینان از کیفیت و عملکرد صحیح دستگاه برای مشتریان فراهم شود.

چقدر زمان لازم برای تعمیر لباسشویی در مرکز زبردست در اصفهان است؟

مدت زمان تعمیر لباسشویی بستگی به نوع مشکل و پیچیدگی آن دارد. تعمیرات ساده معمولاً در عرض چند ساعت انجام می‌شود، در حالی که تعمیرات پیچیده‌تر ممکن است چند روز به طول بینجامد.

آیا قطعات یدکی برای تعمیر لباسشویی در مرکز زبردست در اصفهان موجود است؟

بله، مرکز زبردست در اصفهان دارای قطعات یدکی اصلی و با کیفیت برای تعمیر لباسشویی‌ها است تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد.

چگونه می‌توان با مرکز زبردست در اصفهان برای تعمیر لباسشویی تماس بگیرم؟

برای تماس با مرکز زبردست در اصفهان و رزرو وقت برای تعمیر لباسشویی، می‌توانید با شماره تلفن مرکز (09130332302) تماس بگیرید یا به وبسایت رسمی ما مراجعه کنید.

نظرات کاربران

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس