• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

تعمیر جاروبرقی ناسا الکتریک در بخش های موتور، بدنه، سیم های ارتباط و... به سهولت انجام می شود. در صورتی که خدمات تعمیر جاروبرقی ناسا الکتریک در اصفهان دریافت کنید، بدون شک کیفیت این سیستم های پیشرفته حفظ خواهد شد. کلیه این خدمات مانند سایر خدمات در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در اصفهان به صورت فوری به مشتریان ارائه می شوند. 

تعمیرات مشکلات فیوز جاروبرقی ناسا الکتریک

 جارو برقی های مدل ناسا الکترویک در طولانی مدت با مشکلات پریدن فیوز رو به رو می شوند. در شرایطی که اتصالات کوتاهی بین سیم های رابط به وجود آمده باشد، این قبیل مشکلات نیز ایجاد می شوند. خدمات پس از فروش مرکز اصفهان از کلیه خدمات تعمیراتی ارائه شده پشتیبانی می کند. به همین خاطر کارشناس پس از عیب یابی دستگاه و رفع ایرادات موجود برگه هایی برای ضمانت تعمیر در اختیار مشتریان قرار می دهد. 

 بهترین تعمیرکار به خرابی کلید قطع و وصل جارو نیز در خصوص مشکلات فیوز توجه می کند. در مرکزتعمیر موتور جارورقی ناسا الکتریک سوختگی موتور نیز برای حل مشکلات فیوز بررسی می شود. تعویض سیم پیچ نیز در این زمینه موثر واقع می شود. 

تعمیر جاروبرقی ناسا الکتریک در اصفهان

تعمیر جرقه و ایجاد گرما در جاروبرقی ناسا الکتریک

 تعمیرات بدنه جاروبرقی ناسا الکتریک برای جلوگیری از ایجاد جرقه در این سیستم مورد توجه قرار می گیرد. در صورتی که بین زغال و تیغه های دستگاه جرقه و گرما ایجاد شود، اختلالات شدیدی در سیستم فنی آن به وجود می آید. در این زمینه باید به زغال های جاروی nasa electric توجه داشته باشید. خدمات تعمیرات جاروبرقی ناسا الکتریک اصفهان برای تعویض زغال دستگاه مورد توجه قرار دارد. به علاوه سوختگی آرمیچر نیز در این زمینه موثر بوده و گاها سبب ایجاد گرما می شود. در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ناسا الکتریک در اصفهان در صورت نیاز این قطعات تعویض می شوند. کارشناسان نمایندگی قطعات جاروبرقی ناسا الکتریک اصفهان در آدرس و تلفن تماس این مجموعه در دسترس مشتریان عزیز قرار دارند.

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس