• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com
نمایندگی سرویس و تعمیرات تخصصی در اصفهان با قیمت مناسب

نمایندگی سرویس و تعمیرات تخصصی در اصفهان با قیمت مناسب

ضعیفمعمولیخوبعالیفوق العاده (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

همه افراد هر چند وقت یکبار ممکن است به خدمات تعمیرات تخصصی در اصفهان نیاز پیدا کنند. مسلما بارها پیش آمده که با خرابی لوازم خانگی به این فکر کنید که آیا دستگاه معیوب تان امکان تعمیر دارد یا نه؟ در ادامه سوالات بیشتری ذهن تان را درگیر می کنند. سوالاتی از قبیل اینکه در صورتی که دستگاه قابل تعمیر باشد بهترین مرکز تعمیرات تخصصی برای آن کجا است؟ و یا اینکه هزینه تعمیر آن چقدر خواهد بود و آیا ارزش تعمیر دارد یا نه؟

نکات مهم در خصوص نگهداری از لوازم خانگی

مهمترین نکته در نگهداری بهتر از لوازم خانگی، محافظت از آنها در برابر آسیب های فیزیکی است و اینکه نباید آنها را با آب بشویید. رسیدن آب به اتصالات الکتریکی خطر زیادی دارد و ممکن است موجب برق گرفتگی افراد شود. بعد از استفاده از هر وسیله برقی لازم است دو شاخه را از برق بکشید. اتصالات برق و نیز لوله کشی آب در وسایلی از قبیل ماشین ظرفشویی و یا لباسشویی باید به درستی انجام بگیرد تا مشکلی پیش نیاید.

در ادامه به چند مورد از مشکلات متداول لوازم خانگی و چگونگی انجام تعمیرات تخصصی در مورد آنها اشاره می کنیم.

ماشین ظرفشویی و مشکلات آن

از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است برای ماشین ظرفشویی پیش آید، خشک نشدن ظروف است. ایرادات به وجود آمده در ترموستات و یا المنت دستگاه می تواند منجر به بروز این مشکل شود. برای تعمیرات تخصصی دستگاه در این مورد لازم است اتصال آن را با برق قطع کنید. پس از آن به بررسی مدارهای الکترونیکی و سیم های برق آن بپردازید. اگر تخصصی در این حوزه ندارید باید از تعمیرکاران متخصص کمک بگیرید.

نمایندگی سرویس و تعمیرات تخصصی در اصفهان با قیمت مناسب
تعمیرات تخصصی در اصفهان

در ماشین ظرفشویی ترموستات می تواند مانند یک دماسنج عمل کند. به این ترتیب در صورت خرابی این قطعه، دستگاه ممکن است قبل از خشک شدن ظرف ها خاموش شود. علاوه بر این ممکن است به دلیل استفاده های مکرر از ماشین ظرفشویی، درب آن اصلا بسته نشده و یا به خوبی بسته نشود. در این حالت اتصالات پلاستیکی و یا لولای در را بررسی کنید تا در صورت نیاز آنها را تعویض نمایید.

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که شستشوی ظرف ها در ماشین ظرفشویی به خوبی انجام نگیرد. علت اصلی این مشکل می تواند به دلیل کثیفی فیلتر دستگاه باشد. پس لازم است فیلتر را خارج و آن را تمیز کنید.

ماشین لباسشویی و مشکلات آن

برای تعمیرات تخصصی در اصفهان و عیب یابی ماشین لباسشویی باید به چند نکته مهم توجه نمایید. نصب ماشین لباسشویی لازم است توسط متخصصین و افراد مجرب نمایندگی انجام بگیرد. بروز بعضی از ایرادات و یا مشکلات، پس از نصب دستگاه و یا با گذشت زمان اجتناب ناپذیر است. حقیقت این است که با استفاده صحیح تنها کارایی دستگاه برای مدت بیشتری تضمین می گردد؛ ولی به مرور و با استهلاک قطعات با برخی مشکلات مواجه خواهید شد.

یکی از مشکلات ماشین لباسشویی روشن نشدن آن است. در صورتی که این مشکل برای شما نیز پیش آمد، لازم است ابتدا اتصالات الکترونیکی دستگاه را چک کنید. هر گونه مشکل در آبگیری ماشین لباسشویی، بروز نشتی آب و یا خارج نشدن آب از درون دیگ دستگاه می تواند به دلیل ایراد در سیستم ورود و خروج آب باشد. تعمیرکاران متخصص در فرایند عیب یابی چنین دستگاهی ابتدا سیستم ورود و خروجی آب را بررسی می کنند. در مرحله بعدی بررسی پمپ لباسشویی و شلنگ های آن از لحاظ نشتی باید انجام بگیرد تا در نهایت مشکل حل شود.

یخچال و مشکلات آن

گرمی بیش از اندازه محیط داخلی یخچال، صدای نامتعارف موتور، مشکل در سیستم برودتی و نیز خرابی و استهلاک لاستیک های درب آن، از مشکلات رایج در یخچال ها عنوان شده است. برای شروع عیب یابی یخچال، بررسی و تنظیم مجدد دمای آن نخستین گام محسوب می گردد. اگر سرمایش یخچال کافی نباشد، عامل اصلی آن مشکل در گازی است که درون لوله های یخچال وجود دارد.

نمایندگی سرویس و تعمیرات تخصصی در اصفهان با قیمت مناسب
سرویس و نگهداری تخصصی در اصفهان

مایکروویوها و مشکلات آنها

مایکروویوها در زندگی امروزی طرفداران زیادی دارند و به همین دلیل از لوازم پر مصرف تلقی می گردند. یکی از ایراداتی که ممکن است برای این دستگاه پیش آید اختلال در چرخش ظرف داخل آن است. در این حالت موتوری که در کف دستگاه تعبیه شده است خراب شده و باید تعویض گردد. لازم به ذکر است که این موتور وظیفه چرخاندن ظرف داخلی را بر عهده دارد.

مایکروویو دارای حالت گریل نیز می باشد که از کار افتادگی آن مربوط به ترموستات، المنت و یا برد می باشد. در مواقعی که برد دستگاه آسیب ببیند ممکن است مایکروویو روشن نشود. تمامی این موارد باید توسط تعمیرکاران متخصص، تعمیر و عیب یابی شوند؛ زیرا این کار نیاز به دانش تخصصی دارد و در صورت نداشتن علم کافی هزینه های اضافی اجتناب ناپذیر خواهد بود. در حالت کلی برای تعمیر هر وسیله ای مرحله مهم و اساسی، عیب یابی دستگاه است که باید به شیوه صحیحی انجام بگیرد.

مرکز تخصصی تعمیرات

شرکت ما با نمایندگی سرویس و تعمیرات تخصصی در اصفهان آماده ارائه خدمات مختلف تخصصی از قبیل نصب لوازم خانگی، راه اندازی و تعمیرات آنها می باشد. در این مرکز تعمیرکاران متخصص مشغول به کار هستند که تمامی دوره های لازم در این زمینه را گذرانده و از تجربه لازم و کافی در این زمینه نیز برخوردار هستند. برای هماهنگی های لازم بهتر است با شماره های تماس شرکت تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

نمایندگی سرویس و تعمیرات تخصصی در اصفهان با قیمت مناسب
نمایندگی تعمیرات تخصصی در اصفهان

تعمیرات تخصصی

فرایند تعمیرات تخصصی در اصفهان به این صورت است که ابتدا شما با مرکز تخصصی تعمیرات تماس می گیرید و مشکل خود را بازگو می کنید. تعمیرکاران حرفه ای ما در اسرع وقت برای بررسی دستگاه مورد نظر به محل مراجعه خواهند کرد. پس از عیب یابی و یافتن مشکل، سعی خواهد شد تا دستگاه معیوب در محل تعمیر گردد. البته اولین مرحله پس از عیب یابی تعمیر قطعه معیوب خواهد بود تا هزینه اضافی برای مشتریان تحمیل نگردد.

در شرایطی که قطعه معیوب از قابلیت تعمیر برخوردار نباشد، ناچار قطعه تعویض می گردد. قطعه جایگزین تا حد امکان از نوع اصل و با کیفیت انتخاب می گردد. در صورتی که به مرکز تعمیرات تخصصی معتبر مراجعه کرده باشید می توانید دستگاه خود را با ضمانت کارکرد تحویل بگیرید.

توجه

تعمیرکاران حرفه ای ما تنها تعمیر لوازم خانگی شما را انجام نمی دهند؛ بلکه توصیه ها و پیشنهادات مفیدی نیز در این رابطه به شما ارائه می دهند. شما می توانید با به کارگیری این توصیه ها بهترین استفاده را در طولانی مدت از دستگاه خود داشته باشید. برای استفاده از مشاوره های تخصصی نگهداری و تعمیر لوازم خانگی خود که متناسب با مدل دستگاه شما باشد، می توانید با ما تماس بگیرید.

کلام پایانی

سرویس به موقع و نگهداری صحیح از لوازم برقی می تواند کارایی طولانی مدت آنها را تضمین نماید. تعمیرات تخصصی لوازم خانگی برقی نیاز به توجه و دقت زیادی دارد. مراجعه به مرکز تعمیرات تخصصی معتبر می تواند با افزایش طول عمر دستگاه، عملکرد آن را نیز بهبود ببخشد. علاوه بر این با سرویس به موقع لوازم خانگی می توان به میزان قابل توجهی در مصرف انرژی آنها نیز صرفه جویی نمود.

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس