• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
 • info@tamiratesfahan.com
نمایندگی سرویس و تعمیر قهوه ساز در اصفهان با قیمت مناسب

نمایندگی سرویس و تعمیر قهوه ساز در اصفهان با قیمت مناسب

ضعیفمعمولیخوبعالیفوق العاده (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

در صورتی که شما نیز طرفدار نوشیدنی هایی مثل اسپرسو و قهوه هستید، حتما یک دستگاه قهوه ساز در آشپزخانه خود دارید. انتخاب قهوه می تواند خستگی روزانه را از شما دور کرده و عاملی برای تامین انرژی بیشتر و ایجاد شادابی در ساعات پایانی روز محسوب گردد. برای تهیه قهوه و اسپرسو روش های زیادی وجود دارد که می تواند به صورت دستی و یا با دستگاه های مخصوص این کار انجام بگیرد. 

بیشتر افراد ترجیح می دهند قهوه خود را با استفاده از دستگاه های مخصوص درست کنند. برای دم کردن انواع قهوه و اسپرسو می توان از دستگاه های مختلفی که در بازار موجود است استفاده کرد. با استفاده های مکرر از این دستگاه ها ممکن است به تدریج مشکلاتی برایشان ایجاد گردد.

دستگاه قهوه ساز را می توان در مدل های مختلف خانگی و یا صنعتی خریداری نمود. علاوه بر این، انواع برند مختلف برای این دستگاه ها می توان برشمرد که هر کدام قابلیت ها و ویژگی های متعددی دارند؛ به طوری که گاها انتخاب برای خریداران مشکل است. 

نمایندگی تعمیر دستگاه قهوه ساز اصفهان

در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید برای تهیه قطعات قهوه ساز اصفهان به نمایندگی مجاز مراجعه کنید. حتی این نمایندگی ها می توانند با حضور در محل و دریافت هزینه منصفانه ای دستگاه شما را در منزل تعمیر می کنند. تعمیر پمپ قهوه ساز، تعمیر دستگاه قهوه ساز، تعمیر پمپ دستگاه اسپرسو ساز اصفهان، تعمیر پمپ دستگاه اسپرسو، تهیه قطعات و ... از جمله خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر دستگاه قهوه ساز اصفهان به شمار می آیند. 

مشکلات متداول قهوه سازها و تعمیر قهوه ساز در اصفهان

خرابی قهوه ساز ممکن است به هر دلیلی اتفاق بیفتد. با علت یابی این مساله می توان تعمیر قهوه ساز را سریعتر و راحت تر انجام داد. درست است که قهوه سازها را می توان در مدل های مختلف و با برندهای متعددی در بازار یافت ولی به دلیل کارایی مشابهی که این دستگاه ها دارند می توان گفت مشکلات همه دستگاه های اسپرسو ساز تقریبا یکسان است. 

برخی از مشکلات به وجود آمده را می توان به راحتی و با داشتن کمی اطلاعات اولیه در مورد تعمیر قهوه ساز در اصفهان رفع نمود؛ ولی برای برخی دیگر نیاز به دانش تخصصی در این خصوص دارید تا نسبت به رفع مشکلات قهوه ساز اقدام نمایید. در ادامه به چند مورد از مشکلات دستگاه اسپرسو ساز اشاره می کنیم:

 • تعمیر مشکل خارج نشدن قهوه از دستگاه

ممکن است در برخی موارد با وجود روشن بودن پمپ دستگاه، قهوه از آن خارج نشود. برای تعمیر دستگاه اسپرسو اصفهان در چنین حالتی باید دو مورد را بررسی کنید:

 1. آب مخزن دستگاه
 2. عدم رسوب زدایی اسپرسو ساز و در نتیجه ایجاد رسوب قهوه در دستگاه
 • عیب یابی داغ نماندن قهوه داخل دستگاه

برای تهیه قهوه با استفاده از دستگاه، آب یا شیر را گرم می کنند؛ زیرا قهوه سرد نیز مانند چایی سرد، قابل نوشیدن نیست. بنابراین در صورتی که اسپرسو ساز شما نمی تواند قهوه را گرم نگهدارد باید علت را در چند مورد زیر جستجو کنید:

 1. آسیب احتمالی به المنت دستگاه
 2. بروز مشکلاتی در جریان برق المنت
 • تعمیرات عدم روشن شدن اسپرسو ساز

رایج ترین مشکلی که موجب مراجعه افراد به مراکز تعمیرات دستگاه اسپرسو ساز اصفهان می شود، روشن نشدن آن است. به دلایل متعددی ممکن است با چنین مشکلی مواجه شوید که اصلی ترین آنها عبارتند از:

 1. آسیب به المنت حرارتی دستگاه
 2. مشکلاتی در دو شاخه و یا پریز برق
 3. بروز مشکل در مدار جریان برق دستگاه
 • رفع مشکل جوشیدن قهوه

درست است که دستگاه قهوه ساز بایستی قهوه را گرم نگهدارد ولی نباید آن را بجوشاند. برای تعمیر قهوه ساز در چنین مواقعی باید نخست ترموستات را بررسی کنید و از کارکرد صحیح آن مطمئن شوید. گام بعدی در مورد تعمیرات دستگاه اسپرسو ساز اصفهان در چنین مواقعی، بررسی سوپاپ دستگاه می باشد. ممکن است جوشیدن قهوه به دلیل انسداد و یا گرفتگی این قطعه و یا حتی خمیدگی و یا شکستگی سوپاپ اتفاق بیافتد. 

و ...

دوستداران قهوه حتما می دانند آغاز یک روز پر مشغله با یک فنجان قهوه چه لذتی دارد. یا اینکه نوشیدن قهوه در پایان یک روز کاری خسته کننده، می تواند تمام خستگی را از بدن تان به در کند. تعمیر قهوه ساز در اصفهان موضوع این مقاله است که قصد داریم به مشکلات رایج در این دستگاه بپردازیم. نخست بهتر است با دستگاه قهوه ساز و انواع آن آشنا شوید.

معرفی قهوه ساز و قسمت های مختلف آن

در حالت کلی به تمام دستگاه هایی که برای درست کردن قهوه به کار می روند قهوه ساز گفته می شود. ولی معمولا از این اصطلاح کلی برای دستگاه های برقی قهوه ساز استفاده می گردد که می توان با آنها قهوه فرانسه و یا فیلتری درست کرد.

توری، مخزن آب و قوری بخش های کلی یک دستگاه قهوه ساز را تشکیل می دهند. ممکن است شکل و مدل این قطعات در دستگاه های مختلف، متفاوت از یکدیگر باشد ولی در حالت کلی کارایی یکسانی دارند.

تعمیرات انواع قهوه ساز در اصفهان

همان طور که می دانید هر وسیله برقی که در منزل از آن استفاده می کنید به مرور زمان ممکن است معیوب و یا خراب گردد. قهوه ساز نیز از این امر مستثنا نیست و به دلیل استفاده های مکرر، ممکن است روزی دچار مشکل گردد. با عیب یابی قهوه ساز برقی در اصفهان می توان به راحتی برای تعمیر اسپرسوساز خانگی خود اقدام نمایید.

البته بهتر است اشاره کنیم که برای انجام تعمیرات اسپرسوساز در اصفهان نیاز به دانش و آگاهی کافی در این زمینه دارید. در صورتی که در این خصوص هیچ گونه اطلاعات اولیه ندارید نباید خودسرانه اقدام به تعمیر قهوه ساز برقی کنید.

برخی از مشکلات متداول در قهوه ساز برقی

 • جوش آمدن قهوه
 • خارج نشدن قهوه از اسپرسوساز علی رغم روشن بودن پمپ دستگاه
 • داغ نشدن آب
 • سرد شدن قهوه
 • روشن نشدن دستگاه
 • قطعی برق خانه با روشن شدن دستگاه قهوه ساز
 • تلخی قهوه
 • روشن نشدن قهوه ساز علی رغم تنظیمات صحیح پنل دستگاه

در ادامه به برخی از مشکلات ذکر شده اشاره کرده و راهنمایی های لازم جهت تعمیر اسپرسوساز ارائه می گردد.

خارج نشدن قهوه از اسپرسوساز علی رغم روشن بودن پمپ دستگاه

از متداول ترین مشکلاتی که ممکن است برای هر دستگاه قهوه سازی پیش آید، خارج نشدن قهوه از دستگاه است. علت اصلی این مشکل خالی بودن مخزن آب دستگاه می تواند باشد. البته رسوب قهوه و یا آب در دستگاه نیز می تواند عامل دیگر این مشکل محسوب گردد. در مواقعی که از دستگاه خود برای مدتی استفاده نکرده باشید، ممکن است رسوب قهوه و یا آب باعث انسداد مسیر خروجی دستگاه شود.

برای عیب یابی قهوه ساز برقی در اصفهان می توانید با نمایندگی ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت سرویس اسپرسوساز در اصفهان انجام بگیرد.

سرد شدن قهوه

در صورتی که دستگاه قهوه ساز شما نتواند قهوه را گرم نگه دارد، پس به احتمال زیاد المنت گرم نگهدارنده آن مشکل پیدا کرده است. در ادامه باید اشاره کنیم که برای گرم نگهداشتن قهوه در داخل دستگاه از المنت گرم نگهدارنده استفاده می شود. این المنت قهوه را در حدی گرم نگه می دارد که نه سرد شود و نه اینکه به جوش آید. در صورت خرابی این قطعه، قهوه پس از آماده شدن سرد خواهد شد.

صدمه یا آسیب فیزیکی دستگاه، شکستگی بدنه آن، قطع مدار برق المنت و یا اتصالی آن از جمله مواردی هستند که باعث خرابی المنت گرم نگهدارنده می شوند. این قطعه قابل تعمیر نیست و باید برای تعویض آن به مراکز تعمیر قهوه ساز در اصفهان مراجعه کنید.

روشن نشدن دستگاه

در صورتی که تلاش های شما برای روشن کردن قهوه ساز بی نتیجه باشد، مطمئنا برد کنترل و یا المنت دستگاه معیوب شده است. برای عیب یابی قهوه ساز برقی در اصفهان می توان با تعمیرکاران خبره در این زمینه مشورت نمود. خرابی کابل و یا دو شاخه و یا نبود برق در پریز از معمول ترین علل بروز این مشکل است. مسلم است که اگر کابل آسیب دیده و یا پاره شده باشد و یا هر گونه اتصالی در دو شاخه، به دستگاه برق نرسیده و روشن نخواهد شد.

خرابی المنت حرارتی، اتصالی و یا معیوب بودن مدار کنترل و زمان سنج نیز از دیگر علل روشن نشدن دستگاه اسپرسوساز می باشند. علاوه بر موارد عنوان شده هر گونه نقص در کارایی مقاومت و قطعه کاهش دهنده ولتاژ نیز مانع از روشن شدن قهوه ساز خواهد شد. در این خصوص بهتر است عیب یابی قهوه ساز برقی در اصفهان را به خبره این رشته بسپارید.

جوش آمدن قهوه

عامل اصلی جوشیدن قهوه در دستگاه رسوب سوپاپ و یا خرابی ترموستات است. همان طور که می دانید در دستگاه های قهوه ساز برقی کنترل دما بر عهده ترموستات است. اگر این قطعه معیوب شده و یا از کار بیفتد، دستگاه نمی تواند دما را اندازه بگیرد و ممکن است دما از میزان طبیعی بیشتر گردد. افزایش دما نیز خود به خود موجب جوشیدن قهوه خواهد شد.

مورد بعدی رسوب سوپاپ است که به دلیل ایجاد انسداد، موجب اختلال در مراحل دم کردن قهوه خواهد شد. البته هرگونه آسیب فیزیکی به سوپاپ نیز می تواند منجر به جوش آمدن قهوه گردد. در چنین مواقعی تعمیر قهوه ساز توسط متخصصین این رشته می تواند بهترین گزینه باشد.

نمایندگی سرویس و تعمیر قهوه ساز در اصفهان با قیمت مناسب
تعمیر قهوه ساز در اصفهان

داغ نشدن آب

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که برای درست کردن قهوه دستگاه را روشن کرده و منتظر بمانید. ولی پس از سپری شدن زمان لازم، متوجه شوید هنوز آب دستگاه گرم نشده است. در این صورت ممکن است المنت حرارتی دستگاه خراب شده و یا دو شاخه و کابل آن مشکل پیدا کرده است.

دستگاه های قهوه ساز برقی از انرژی برق برای گرم کردن و تهیه قهوه استفاده می کنند. چنانچه در برق رسانی به دستگاه به هر دلیلی خللی ایجاد گردد دیگر دستگاه قادر به ادامه کار نخواهد بود.

تلخی قهوه

در صورتی که دستگاه اسپرسوساز تمیز نباشد، قهوه ای که از دستگاه خارج می شود تلخ خواهد بود. به عبارتی با احساس طعم تلخی در قهوه، می توانید زمان تمیز کردن دستگاه را حدس بزنید. البته مواردی از قبیل گنجایش فنجان و استفاده از حجم زیادی از قهوه نیز در بروز این مشکل بی تاثیر نیستند. برای جلوگیری از این مشکل توصیه می کنیم به صورت مرتب و دوره ای به تمیزکاری دستگاه بپردازید.

قطعی برق خانه با روشن شدن دستگاه قهوه ساز

گاهی اوقات وجود اتصالی در مدار دستگاه می تواند برق منزل را قطع نماید. در چنین شرایطی لازم است سیستم برق رسانی و مدار دستگاه بررسی گردد. این کار نیاز به دانش خاصی دارد و از عهده هر کسی بر نمی آید.

روشن نشدن قهوه ساز علی رغم تنظیمات صحیح پنل دستگاه

اگر هر کدام از قطعات داخلی در دستگاه قهوه ساز برقی معیوب گردد، قطعا کارکرد کلی دستگاه تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. عیب یابی قهوه ساز برقی در اصفهان در این شرایط می تواند به دست توانای تعمیرکاران خبره آن و به درستی انجام بگیرد.

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس