• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

تعمیر جاروبرقی فیلیپس نیز از مجموعه خدمات نمایندگی معتبر اصفهان است که با استفاده از بهترین روش ها و تجهیزات تعمیراتی انجام می شود. در این زمینه اغلب به مشکلات رایج در انواع برندهای جاروبرقی توجه می کنند. تعمیر جاروبرقی فیلیپس در اصفهان زیر نظر کارشناسان حرفه ای و تعمیرکاران باتجربه این مرکز انجام می گیرد. 

تعمیر قدرت پایین جارو برقی فیلیپس

 نمایندگی قطعات جاروبرقی فیلیپس اصفهان به تک تک ایرادات سیستم فنی جاروبرقی های فیلیپس رسیدگی می کند. خدمات این مجموعه در زمینه تعمیر جاروبرقی در اصفهان فوری، ارزان و بسیار تخصصی ارائه می شوند. یکی از مشکلات رایج در سیستم انواع جارو برقی برند فیلیپس قدرت پایین آن است. این مشکل به دلایل مختلفی ایجاد می شود. در برخی موارد این مشکل به دلیل کثیف بودن کانکتور دستگاه ایجاد می شود.

کارشناس حرفه ای این مجموعه برای رفع این اختلالات، از تینرهای قوی و فرار استفاده می شود.  بهترین تعمیرکار این مجموعه با استفاده از جدیدترین روش ها این قبیل مشکلات را رفع می کند. برای مراجعه به این مرکز می توانید، به آدرس و شماره تلفن تماس مرکز تعمیر موتور جارورقی فیلیپس در اصفهان مراجعه کنید. 

تعمیر جاروبرقی فیلیپس در اصفهان

حل مشکل روشن نشدن جاروبرقی فیلیپس

یکی دیگر از مشکلاتی کنه نیاز به خدمات تعمیرات بدنه جاروبرقی فیلیپس را افزایش می دهد، مشکلات روشن نشدن جاروبرقی های برند  Philips است. در این زمینه مشکلات سوختگی رله جاروبرقی مورد توجه قرار می گیرند. مرکز تعمیرات جاروبرقی فیلیپس اصفهان برای حل این اختلالات سیم های اتصال سیستم جاروبرقی را بررسی کرده و پس از اطمینان از سلامت آن ها خود رله را تست می کند. 

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی فیلیپس در اصفهان  در صورت نیاز به تعویض هر یک از قطعات در بخش رله و سیم کشی های جاروهای فیلیپس خدمات پس از فروش قطعات را نیز در اختیار مشتریان قرار می دهد. این امتیازات مجموعه خدمات این مرکز را با اعتماد بیشتری همراه می کنند. 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس