• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com
نمایندگی سرویس و تعمیر جاروبرقی در اصفهان با قیمت مناسب

نمایندگی سرویس و تعمیر جاروبرقی در اصفهان با قیمت مناسب

ضعیفمعمولیخوبعالیفوق العاده (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

جاروبرقی را می توان از جمله کاربردی ترین لوازم خانگی برشمرد. تعمیرات جاروبرقی در اصفهان موضوع مورد بحث در این مقاله است که قرار است اطلاعات مفیدی را با شما به اشتراک بگذاریم. بروز هر گونه مشکل در جاروبرقی ممکن است کارایی آن را به مخاطره بیاندازد. تصور زندگی روزمره بدون جاروبرقی برای هر بانوی خانه داری، غیر قابل تحمل خواهد بود. آشفتگی منزل از معضلات خرابی جاروبرقی است که لازم است به سرعت به آن رسیدگی شود.

تعمیر جاروبرقی در اصفهان

برخی از ایراداتی که ممکن است برای جاروبرقی پیش آید، به راحتی در منزل قابل حل هستند. باید سرویس جارو برقی در اصفهان را به صورت دوره ای انجام دهید تا در بلند مدت، دستگاه شما دچار مشکلات حادتری نگردد. با افزایش اطلاعات عمومی خود در این خصوص می توانید علاوه بر نگهداری صحیح از جاروبرقی، از صرف هزینه و وقت زیاد برای تعمیرات جزئی نیز جلوگیری کنید.

در ادامه به چند مورد از متداول ترین مشکلاتی که ممکن است برای جاروبرقی های خانگی پیش آید اشاره کرده و برای تعمیر جاروبرقی در چنین شرایطی نیز راهکارهای مفیدی ارائه خواهیم داد.

نمایندگی سرویس و تعمیر جاروبرقی در اصفهان با قیمت مناسب
تعمیر جاروبرقی در اصفهان

روشن نشدن جاروبرقی

برای این مشکل علت های مختلفی را می توان برشمرد. یکی از این موارد نبود برق در پریز است که باید در گام اول آن را چک کنید. علاوه بر این امکان دارد در طولانی مدت سیم رابط جارو و یا دو شاخه آن معیوب شده باشد. اگر اشکال از سیم رابط و یا دو شاخه بود، باید آنها را تعویض کنید.

در برخی مواقع علت روشن نشدن جارو را می توان از مشکل در سیم جمع کن دانست. در صورتی که اتصال حلقه های گردان قرقره با شاخک های سیم جمع کن برقرار نباشد، جاروبرقی روشن نخواهد شد. خرابی کلید روشن و خاموش دستگاه نیز می تواند مانع از روشن شدن جارو گردد. بهتر است این مورد را نیز بررسی کنید و در صورت خرابی هرکدام، آن را تعویض نمایید.

کاهش قدرت جاروبرقی

گاهی با روشن کردن جاروبرقی متوجه قدرت مکش پایین آن می شوید. در چنین شرایطی درست است که جارو کار می کند ولی قدرت دستگاه به میزان قابل ملاحظه ای کاهش یافته است. این مورد نیز می تواند به دلایل متعددی پیش آید برای عیب یابی جارو برقی در اصفهان بهتر است بررسی های بیشتری انجام دهید. کلکتور کثیف، خرابی زغال، خرابی یاطاقان ها و یا نیم سوز بودن موتور جارو همگی می توانند قدرت دستگاه را کاهش دهند.

تعمیرات جاروبرقی در اصفهان در صورت مراجعه به مرکزی معتبر می تواند به صورت تخصصی و با هزینه کمتر انجام بگیرد. برای رفع این مشکلات نیز می توانید به روش های مختلفی عمل کنید و اگر نتیجه نگرفتید برای تعمیرات جاروبرقی در اصفهان با نزدیکترین مرکز تماس بگیرید.

مکش ضعیف جاروبرقی

اگر در زمان استفاده از جاروبرقی متوجه مکش ضعیف دستگاه شدید، بررسی چند مورد لازم است. پر شدن کیسه زباله جارو می تواند مکش دستگاه را تضعیف نماید. بهتر است کیسه را خالی کرده و در صورتی که از جنس پارچه ای باشد آن را بشویید تا گرد و غبار آن شسته شود. علاوه بر این ممکن است به دلیل انسداد لوله های رابط و یا ایجاد سوراخ در آنها، از قدرت مکش جارو کاسته شود.

حتما می دانید که فیلتر موجود در جاروبرقی نباید بیش از اندازه کثیف و آلوده گردد. کثیفی بیش از حد این فیلتر می تواند قدرت مکش دستگاه را مختل کند؛ پس باید به صورت دوره ای آن را بررسی و تمیز کنید.

صدای زیاد جاروبرقی

سر و صدای زیاد به هنگام روشن کردن جاروبرقی می تواند به دلیل خرابی پروانه دستگاه باشد. در این حالت باید بدنه جارو را باز کرده و سلامت پروانه را بررسی کنید. در صورتی که تشخیص خرابی پروانه برای شما غیر ممکن است پیشنهاد می کنیم تعمیر جاروبرقی خود را به تعمیرکاران با تجربه ما بسپارید. البته در صورت خرابی بوش ها یا بلبرینگ ها، به دلیل درگیر شدن کفشک های قطب هسته با آرمیچر جارو برقی، صدای ناهنجاری از دستگاه شنیده خواهد شد. با تعویض یاطاقان می توانید این مشکل را حل کنید.

نمایندگی سرویس و تعمیر جاروبرقی در اصفهان با قیمت مناسب
سرویس جاروبرقی در اصفهان

خرابی نگهدارنده های لاستیکی نیز می تواند دلیل دیگری برای صدای نامتعارف جاروبرقی محسوب گردد. نگهدارنده های لاستیکی و یا رابط های مورد استفاده در جاروبرقی در بین قطعات مختلف تعبیه شده اند. این نگهدارنده ها به دلیل سرعت بالای موتور دستگاه و لرزش های شدیدی که بر اثر آن ایجاد می گردد، استفاده می گردد. در صورتی که به هنگام عیب یابی جاروبرقی در اصفهان متوجه خرابی این لاستیک ها شدید، با تعویض آنها صدای جاروبرقی به حالت اولیه برمی گردد.

خاموش شدن دستگاه در زمان استفاده

آیا برای شما نیز پیش آمده که حین کشیدن جارو، ناگهان جاروبرقی خاموش شده باشد؟ این مشکل غالبا پس از استفاده بلند مدت از جارو و به دلیل گرم شدن موتور دستگاه پیش می آید. در غالب جاروبرقی ها حسگرهایی تعبیه شده است که با گرم شدن موتور جارو، به حالت خودکار آن را خاموش می کنند. این مساله از خرابی و سوختن موتور دستگاه جلوگیری می کند.

مشکل در چرخ های جاروبرقی

پس از مدتی استفاده از جاروبرقی ممکن است در چرخ های زیر بدنه دستگاه ترک ایجاد شده و یا حتی این چرخ ها بشکنند. در این شرایط بهترین کار تعویض آنها می باشد تا در زمان جابجایی جارو به قطعات دیگر فشاری وارد نگردد.

بوی سوختگی در زمان روشن بودن جاروبرقی

نیم سوز شدن موتور جاروبرقی، پارگی تسمه، پر بودن کیسه دستگاه و سوختن موتور همگی عواملی هستند که می توانند موجب استشمام بوی سوختگی از جارو شوند. توصیه می کنیم با استشمام بوی سوختگی فورا جاروبرقی را خاموش و آن را به مرکز تعمیر جاروبرقی در اصفهان انتقال دهید.

پس دادن خاک از جاروبرقی

فیلتر و پاکت جاروبرقی را مرتب و به موقع تعویض کنید تا سلامت دستگاه تان حفظ گردد. در این خصوص استفاده از پاکت های یکبار مصرف بهتر از نوع دائمی آنها است؛ زیرا در بلند مدت خاصیت پاکت های دائمی از بین رفته و گرد و غبار به داخل دستگاه نفوذ خواهند کرد. عدم تعویض به موقع این قطعات موجب خاک پس دادن جاروبرقی خواهد شد.

داغ شدن جاروبرقی

برای این مشکل عوامل مختلفی می توان برشمرد که از آن جمله می توان به سوختن برد و یا نیم سوز شدن موتور جارو، گرفتگی لوله جارو، خرابی فن دستگاه، خرابی ترموستات، پر شدن کیسه جاروبرقی و کثیفی فیلتر آن اشاره نمود. در این موارد برای عیب یابی جارو برقی در اصفهان بهتر است هر یک از موارد ذکر شده را بررسی کنید.

نمایندگی سرویس و تعمیر جاروبرقی در اصفهان با قیمت مناسب
نمایندگی تعمیر جاروبرقی در اصفهان

مرکز تخصصی تعمیرات جاروبرقی در اصفهان

پشتیبانی و سرویس جاروبرقی در اصفهان توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام می گیرد که از دانش به روز در این حوزه برخوردار هستند. ارائه خدمات به همشهریان عزیز در خصوص سرویس جاروبرقی با گارانتی و ضمانت انجام می گیرد به عبارتی ما تعمیر جاروبرقی را در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه انجام خواهیم داد.

تکنسین های حرفه ای به کار گرفته در مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی در اصفهان تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا در وهله اول قطعه معیوب را تعمیر کنند. تنها در صورتی اقدام به تعویض قطعه معیوب می کنیم که دیگر چاره ای نباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما در ارتباط باشید.

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس