• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
 • info@tamiratesfahan.com
تعمیر جارو برقی در اصفهان + نمایندگی تعمیرات فوری در منزل

تعمیر جارو برقی در اصفهان + نمایندگی تعمیرات فوری در منزل

ضعیفمعمولیخوبعالیفوق العاده (5 votes, average: 4,40 out of 5)
Loading...

از اساسی ترین و پر مصرف ترین لوازم منزل، جاروبرقی است که در مدل های مختلف تولید و به فروش می رسد. توصیه می کنیم به هنگام خرید جاروبرقی علاوه بر انتخاب نوع با کیفیت از برند معتبر، گارانتی محصول و شرایط تعمیر جاروبرقی اصفهان را نیز از فروشنده درخواست نمایید تا در صورت هرگونه مشکل و نیاز به تعمیر جاروبرقی در اصفهان از عیب یابی و خدمات پس از فروش آن بهره ببرید. 

در صورت نیاز به تعمیرات جاروبرقی در اصفهان باید به کارشناس تخصصی تعمیرات جاروبرقی مراجعه کنید. برای این منظور بهتر است از قبل در مورد آدرس و شماره تلفن نمایندگی تحقیق کنید تا در زمانی که نیاز به تعمیر فوری جارو برقی اصفهان دارید کارها با سرعت بیشتری جلو برود.

برای هرگونه تعمیر جاروبرقی در اصفهان با ما تماس بگیرید 🧹

09130332302

نمایندگی تعمیر جارو برقی اصفهان در منزل

عیب یابی جارو برقی در اصفهان توسط نمایندگی تعمیر جارو برقی اصفهان و به شیوه های مختلفی انجام می گیرد. خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز بسیار متنوع است که متناسب با ایراد و عیب به وجود آمده در جاروبرقی ارائه می گردد. تعمیر موتور جارو برقی و همچنین تعمیر بدنه جارو برقی توسط بهترین تعمیرکار جاروبرقی در اصفهان انجام می گیرد. 

در مرکز تعمیرات جاروبرقی در اصفهان ابتدا کارشناس تخصصی تعمیرات جاروبرقی به عیب یابی دستگاه می پردازد. پس از تعیین مشکل ایجاد شده، اقدام به تعمیر جاروبرقی می کنند. نمایندگی تعمیر جاروبرقی اصفهان بهترین مکان برای تعمیر و عیب یابی جاروبرقی است زیرا می توانید جاروبرقی خود را با گارانتی کارکرد تحویل بگیرید.

تعمیرات جاروبرقی در اصفهان و رفع ایرادات رایج

 • معمولا مشکلات متداولی که پیش می آید به روش های ساده ای قابل حل است.
 • برس، لوله تلسکوپی، خرطومی و ... را از لحاظ تجمع اشیاء بررسی کنید.
 • فن، بلبرینگ های موتور جاروبرقی، کابل برق، کلید و موتور را بررسی کنید.
 • ممکن است با تمیز کردن لوله و فیلتر جاروبرقی مشکل حل گردد و یا تعویض تسمه چاره ساز باشد.
 • در زمان عیب یابی ممکن است متوجه مشکلات فنی در جاروبرقی شوید که بهتر است با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در اصفهان در این مورد مشورت نمایید.

تعمیرات جارو برقی در اصفهان و رفع مشکل کم بودن مکش دستگاه

در بیشتر مواقع افراد به دلیل کم شدن شدت مکش جاروبرقی به نمایندگی تعمیرات جاروبرقی در اصفهان مراجعه می کنند. این مشکل را می توان با کمی بررسی و درایت در خانه حل کرد. در این شرایط بهتر است موارد زیر را بررسی و ایرادات احتمالی را رفع نمایید:

 • نخست فیلتر جاروبرقی را مورد بررسی قرار دهید.
 • نسبت به تعویض و یا تخلیه کیسه جاروبرقی اقدام کنید.
 • لوله جاروبرقی را از لحاظ انسداد و گرفتگی بررسی کنید.
 • امکان دارد کاهش مکش به دلیل شکستگی قطعات و یا لوله جاروبرقی ایجاد گردد.
 • در نهایت موتور دستگاه را چک کنید.

عیب یابی جارو برقی در اصفهان و رفع ایراد خاموش شدن خود به خودی آن

از نظر هر کارشناس تخصصی تعمیرات جاروبرقی، خاموشی جاروبرقی می تواند به دلایل زیر باشد:

 1. فیلتر 
 2. اتصالات مختلف 
 3. محفظه فن 
 4. موتور 

تعمیر جاروبرقی در اصفهان : برد جاروبرقی

در مواردی ممکن است با مراجعه به بهترین تعمیرکار جاروبرقی در اصفهان متوجه مشکلاتی در برد جاروبرقی شوید. برای عیب یابی برد جاروبرقی لازم است موارد زیر را بررسی کنید:

 • خازن ها و اتصالات آنها
 • بررسی اتصالات مدارها و اطمینان کامل از عدم قطعی در آنها
 • کنترل میزان مکش دستگاه و اتصالات مربوط به آن
 • کنترل میزان ولتاژ ورودی
تعمیر جاروبرقی اصفهان
تعمیر جاروبرقی اصفهان

نکات مهم در نگهداری صحیح از جاروبرقی

همان طور که اشاره شد جاروبرقی از لوازم پر مصرف تلقی می گردد که در صورت استفاده نادرست ممکن است دچار آسیب های جدی گردد. پس برای استفاده درست از این وسیله برقی چند پیشنهاد برایتان داریم:

 1. در دوره های مرتب و منظم نسبت به تخلیه کیسه جاروبرقی و تعویض فیلتر آن اقدام کنید.
 2. همواره لوله و اتصالات مختلف را از لحاظ گرفتگی و انسداد بررسی کنید.
 3. از دستگاه به صورت مستمر و پشت سر هم استفاده نکنید.
 4. از کشیدن ناگهانی جاروبرقی به اطراف بپرهیزید تا پرده آن پاره نشود.

جاروبرقی را می توان از جمله کاربردی ترین لوازم خانگی برشمرد. تعمیرات جاروبرقی در اصفهان موضوع مورد بحث در این مقاله است که قرار است اطلاعات مفیدی را با شما به اشتراک بگذاریم. بروز هر گونه مشکل در جاروبرقی ممکن است کارایی آن را به مخاطره بیاندازد. تصور زندگی روزمره بدون جاروبرقی برای هر بانوی خانه داری، غیر قابل تحمل خواهد بود. آشفتگی منزل از معضلات خرابی جاروبرقی است که لازم است به سرعت به آن رسیدگی شود.

مرکز تخصصی تعمیر جاروبرقی در اصفهان

پشتیبانی و تعمیر جاروبرقی در اصفهان توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام می گیرد که از دانش به روز در این حوزه برخوردار هستند. ارائه خدمات به همشهریان عزیز در خصوص سرویس جاروبرقی با گارانتی و ضمانت انجام می گیرد به عبارتی ما تعمیر جاروبرقی را در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه انجام خواهیم داد.

با توجه به توصیه های وبسیات گادفریز، تعمیر جارو برقی در حقیقت میتواند به عملکرد بهتر و افزایش طول عمر دستگاه کمک کند و توصیه میکند که جارو برقی خود را در هر 12 ماه یک بار تعمیر و سرویس نمایید.

تکنسین های حرفه ای به کار گرفته در مرکز تخصصی تعمیرات اصفهان تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا در وهله اول قطعه معیوب را تعمیر کنند. تنها در صورتی اقدام به تعویض قطعه معیوب می کنیم که دیگر چاره ای نباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما در ارتباط باشید.

مراحل سرویس جاروبرقی در اصفهان

برخی از ایراداتی که ممکن است برای جاروبرقی پیش آید، به راحتی در منزل قابل حل هستند. باید آموزش سرویس جارو برقی در اصفهان را به صورت دوره ای انجام دهید تا در بلند مدت، دستگاه شما دچار مشکلات حادتری نگردد. با افزایش اطلاعات عمومی خود در این خصوص می توانید علاوه بر نگهداری صحیح از جاروبرقی، از صرف هزینه و وقت زیاد برای تعمیرات جزئی نیز جلوگیری کنید.

در ادامه به چند مورد از متداول ترین مشکلاتی که ممکن است برای جاروبرقی های خانگی پیش آید اشاره کرده و برای تعمیر جاروبرقی در چنین شرایطی نیز راهکارهای مفیدی ارائه خواهیم داد.

تعمیر جاروبرقی در اصفهان
سرویس جاروبرقی در اصفهان

1. رفع مشکل روشن نشدن جاروبرقی

برای این مشکل علت های مختلفی را می توان برشمرد. یکی از این موارد نبود برق در پریز است که باید در گام اول آن را چک کنید. علاوه بر این امکان دارد در طولانی مدت سیم رابط جارو و یا دو شاخه آن معیوب شده باشد. اگر اشکال از سیم رابط و یا دو شاخه بود، باید آنها را تعویض کنید.

در برخی مواقع علت روشن نشدن جارو را می توان از مشکل در سیم جمع کن دانست. در صورتی که اتصال حلقه های گردان قرقره با شاخک های سیم جمع کن برقرار نباشد، جاروبرقی روشن نخواهد شد. خرابی کلید روشن و خاموش دستگاه نیز می تواند مانع از روشن شدن جارو گردد. بهتر است این مورد را نیز بررسی کنید و در صورت خرابی هرکدام، آن را تعویض نمایید.

2. تعمیر مشکل کاهش قدرت جارو برقی

گاهی با روشن کردن جاروبرقی متوجه قدرت مکش پایین آن می شوید. در چنین شرایطی درست است که جارو کار می کند ولی قدرت دستگاه به میزان قابل ملاحظه ای کاهش یافته است. این مورد نیز می تواند به دلایل متعددی پیش آید برای عیب یابی جارو برقی در اصفهان بهتر است بررسی های بیشتری انجام دهید. کلکتور کثیف، خرابی زغال، خرابی یاطاقان ها و یا نیم سوز بودن موتور جارو همگی می توانند قدرت دستگاه را کاهش دهند.

تعمیرات جاروبرقی در اصفهان در صورت مراجعه به مرکزی معتبر می تواند به صورت تخصصی و با هزینه کمتر انجام بگیرد. برای رفع این مشکلات نیز می توانید به روش های مختلفی عمل کنید و اگر نتیجه نگرفتید برای تعمیرات جاروبرقی در اصفهان با نزدیکترین مرکز تماس بگیرید.

3. عیب یابی مکش ضعیف در جارو برقی

اگر در زمان استفاده از جاروبرقی متوجه مکش ضعیف دستگاه شدید، بررسی چند مورد لازم است. پر شدن کیسه زباله جارو می تواند مکش دستگاه را تضعیف نماید. بهتر است کیسه را خالی کرده و در صورتی که از جنس پارچه ای باشد آن را بشویید تا گرد و غبار آن شسته شود. علاوه بر این ممکن است به دلیل انسداد لوله های رابط و یا ایجاد سوراخ در آنها، از قدرت مکش جارو کاسته شود.

حتما می دانید که فیلتر موجود در جاروبرقی نباید بیش از اندازه کثیف و آلوده گردد. کثیفی بیش از حد این فیلتر می تواند قدرت مکش دستگاه را مختل کند؛ پس باید به صورت دوره ای آن را بررسی و تمیز کنید.

4. تعمیرات صدای زیاد جاروبرقی ها

سر و صدای زیاد به هنگام روشن کردن جاروبرقی می تواند به دلیل خرابی پروانه دستگاه باشد. در این حالت باید بدنه جارو را باز کرده و سلامت پروانه را بررسی کنید. در صورتی که تشخیص خرابی پروانه برای شما غیر ممکن است پیشنهاد می کنیم تعمیر جاروبرقی خود را به تعمیرکاران با تجربه ما بسپارید. البته در صورت خرابی بوش ها یا بلبرینگ ها، به دلیل درگیر شدن کفشک های قطب هسته با آرمیچر جارو برقی، صدای ناهنجاری از دستگاه شنیده خواهد شد. با تعویض یاطاقان می توانید این مشکل را حل کنید.

تعمیرات جاروبرقی اصفهان
نمایندگی تعمیر جاروبرقی در اصفهان

خرابی نگهدارنده های لاستیکی نیز می تواند دلیل دیگری برای صدای نامتعارف جاروبرقی محسوب گردد. نگهدارنده های لاستیکی و یا رابط های مورد استفاده در جاروبرقی در بین قطعات مختلف تعبیه شده اند. این نگهدارنده ها به دلیل سرعت بالای موتور دستگاه و لرزش های شدیدی که بر اثر آن ایجاد می گردد، استفاده می گردد. در صورتی که به هنگام عیب یابی جاروبرقی در اصفهان متوجه خرابی این لاستیک ها شدید، با تعویض آنها صدای جاروبرقی به حالت اولیه برمی گردد.

5. خاموش شدن دستگاه جارو برقی در زمان استفاده

آیا برای شما نیز پیش آمده که حین کشیدن جارو، ناگهان جاروبرقی خاموش شده باشد؟ این مشکل غالبا پس از استفاده بلند مدت از جارو و به دلیل گرم شدن موتور دستگاه پیش می آید. در غالب جاروبرقی ها حسگرهایی تعبیه شده است که با گرم شدن موتور جارو، به حالت خودکار آن را خاموش می کنند. این مساله از خرابی و سوختن موتور دستگاه جلوگیری می کند.

6. دلیل ایجاد مشکل در چرخ های جاروبرقی

پس از مدتی استفاده از جاروبرقی ممکن است در چرخ های زیر بدنه دستگاه ترک ایجاد شده و یا حتی این چرخ ها بشکنند. در این شرایط بهترین کار تعویض آنها می باشد تا در زمان جابجایی جارو به قطعات دیگر فشاری وارد نگردد.

7. رفع بوی سوختگی در زمان روشن بودن جارو برقی

نیم سوز شدن موتور جاروبرقی، پارگی تسمه، پر بودن کیسه دستگاه و سوختن موتور همگی عواملی هستند که می توانند موجب استشمام بوی سوختگی از جارو شوند. توصیه می کنیم با استشمام بوی سوختگی فورا جاروبرقی را خاموش و آن را به مرکز تعمیر جاروبرقی در اصفهان انتقال دهید.

8. تعمیرات پس دادن خاک از جاروبرقی

فیلتر و پاکت جاروبرقی را مرتب و به موقع تعویض کنید تا سلامت دستگاه تان حفظ گردد. در این خصوص استفاده از پاکت های یکبار مصرف بهتر از نوع دائمی آنها است؛ زیرا در بلند مدت خاصیت پاکت های دائمی از بین رفته و گرد و غبار به داخل دستگاه نفوذ خواهند کرد. عدم تعویض به موقع این قطعات موجب خاک پس دادن جاروبرقی خواهد شد.

9. تعمیر داغ شدن جاروبرقی

برای این مشکل عوامل مختلفی می توان برشمرد که از آن جمله می توان به سوختن برد و یا نیم سوز شدن موتور جارو، گرفتگی لوله جارو، خرابی فن دستگاه، خرابی ترموستات، پر شدن کیسه جاروبرقی و کثیفی فیلتر آن اشاره نمود. در این موارد برای عیب یابی جارو برقی در اصفهان بهتر است هر یک از موارد ذکر شده را بررسی کنید.

10. رفع مشکل فیلترهای هوای جاروبرقی مابه

در خدمات تعمیر موتور جارورقی مابه سرویس کاری دوره ای هر یک از این دستگاه ها نیز با کیفیت قابل توجهی انجام می شود. در تعمیرات بدنه جاروبرقی مابه فیلترهای این لوازم خانگی نیز به خوبی بررسی می شود. در صورتی که این فیلترها آلوده باشند، احتمال بروز هر گونه آسیبی در ساختار جاروبرقی های Mabe به وجود می آید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی مابه در اصفهان خدمات تعویض این قطعات را نیز به خوبی ارائه می دهد. شما می توانید نمایندگی قطعات جاروبرقی مابه اصفهان این قطعات را به همراه گارانتی های مدت دار آن ها در دسترس مشتریان قرار می دهد. شما می توانید از خدمات این مجموعه به صورت شبانه روزی استفاده کنید.

خدمات تعمیر جاروبرقی وایت هاوس

خدمات تعمیر موتور جارورقی وایت هاوس در مرکز اصفهان با هزینه های به صرفه ای ارائه می شود. مجموعه خدمات تعمیرات بدنه جاروبرقی وایت هاوس با در نظر گرفتن نیازهای هر یک از این دستگاه ها قیمت گذاری خواهند شد. در صورتی که برای رفع آسیب های وارده قطعات موجود در جاروبرقی White House تعویض شوند، هزینه خدمات تعمیراتی بیشتر می شود. سرویس کاری های دوره ای این دستگاه ها نیز در مرکز تعمیر جاروبرقی وایت هاوس در اصفهان ارائه می شوند که هزینه مناسبی برای مشتریان به همراه دارند.

علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی چیست؟

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی ممکن است به دلایل مختلفی باشد، از جمله:

 •  خرابی در سیستم برقی جاروبرقی: مشکلات در قطعات برقی جاروبرقی مانند کابل برق، کنترلر برق و یا موتور می‌تواند باعث خاموش شدن ناگهانی آن شود.
 • پر شدن کیسه گرد و غبار: اگر کیسه گرد و غبار پر شده باشد، جریان هوا را محدود می کند و در نتیجه باعث می شود که موتور جاروبرقی از کار بیافتد.
 • مسدود شدن لوله خروجی: ممکن است لوله خروجی جاروبرقی توسط مواد بزرگ و یا فرآیند مسدود شود و باعث محدودیت جریان هوا شود.
 •  مشکلات در سوییچ: مشکلات در سوئیچ فشار قوی می تواند باعث خاموش شدن جاروبرقی شود.
 • خرابی در موتور: خرابی در موتور جاروبرقی می تواند باعث خاموش شدن ناگهانی آن شود.

به هر حال، برای تشخیص دقیق تر دلیل خاموشی ناگهانی جاروبرقی، بهتر است آن را به یک تعمیر کار مجرب واگذار کنید.

دلایل اینکه جاروبرقی روشن میشود ولی کار نمیکند؛ چیست؟

دلایلی که باعث می‌شود جاروبرقی روشن شود، اما کار نکند، می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • سیم برق خراب شده: در صورتی که سیم برق جاروبرقی در دستگاه خراب شود، به هیچ وجه قادر به عملکرد نخواهد بود.
 • فیوز خراب شده: در بعضی از مدل‌های جاروبرقی، فیوز برای حفاظت از سیستم الکتریکی جاروبرقی وجود دارد. در صورتی که فیوز خراب شود، جاروبرقی روشن می‌شود، اما کار نخواهد کرد.
 • مشکل در سوئیچ: در برخی موارد، سوئیچ جاروبرقی ممکن است دچار مشکل شود و به درستی عمل نکند. در نتیجه، جاروبرقی روشن می‌شود اما عمل نمی‌کند.
 • مشکل در موتور: در صورت خرابی یا مشکل در موتور جاروبرقی، جاروبرقی روشن خواهد شد، اما قادر به عمل نخواهد بود.
 • مشکل در کلید روشن و خاموش: در برخی مدل‌های جاروبرقی، کلید روشن و خاموش به دلیل آسیب یا خرابی ممکن است به درستی کار نکند. در نتیجه، جاروبرقی روشن می‌شود، اما کار نخواهد کرد.

در صورتی که جاروبرقی شما روشن می‌شود اما کار نمی‌کند، بهتر است به یک تعمیرکار مجرب مراجعه کنید تا دلیل مشکل را تشخیص داده و آن را تعمیر کند.

دلایل خاموش شدن جاروبرقی بعد از چند دقیقه چیست؟

خاموش شدن جاروبرقی ممکن است به دلایل مختلفی باشد. مهمترین دلیل آن این است که موتور جاروبرقی بدلیل گرم شدن یا بسته شدن فیلترها و لوله های هوا، قطع می شود تا از آسیب دیدن آن جلوگیری شود. علاوه بر این، علل دیگری مانند خرابی کابل برق، باتری ضعیف یا خرابی در سیستم الکتریکی جاروبرقی نیز می‌تواند منجر به خاموش شدن آن شود. بررسی هر کدام از این علل می‌تواند به پیدا کردن راه حل مناسب برای این مشکل کمک کند.

نظرات کاربران
 • Maryam
  دوشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۶:۱۳

  وقتتون بخیر
  تعمیرات جارو برقی اصفهان در منزل هم انجام میدید؟

  • زبردست
   دوشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۶:۱۴

   سلام بله انجام میشه🌱

 • Abass
  دوشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۶:۱۷

  شما نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش در اصفهان رو دارید؟ من جاروبرقیم رو میخوام حتما پیش نمایندگی تعمیر کنم

  • زبردست
   دوشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۶:۲۰

   سلام بله نمایندگی تعمیرات اکثر محولات بوش رو داریم و عضو رسمی اتحادیه هم هستیم. با خیال راحت میتونید تعمیراتتون رو به ما بسپارید..🌱

 • هانیه
  دوشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۶:۲۶

  هزینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ مدل QUEEN-18 چقدر میشه؟ مشکلش اینه که مدام خاموش و روشن میشه

  • زبردست
   دوشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۶:۲۸

   سلام قابلتون رو نداره منتهی باید جاروبرقیتون چک بشه تا اول متوجه بشیم مشکل از کجاست؛ به قطعات نیاز داره یا خیر و بعد تعیین هزینه کنیم🌱

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس