• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

خدمات سرویس کاری و تعمیر جاروبرقی وایت هاوس در راستای حفظ کیفیت قطعات اصلی به کار رفته در این تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرد. تعمیرات جاروبرقی وایت هاوس اصفهان در کشور ما با گسترش استفاده از انواع محصولات این برند با تقاضای بیشتری رو به رو شده است. مرکز نمایندگی تعمیرات جاروبرقی وایت هاوس در اصفهان  یکی از معتبرترین فعالان عرصه تعمیرات جاروبرقی در اصفهان و کشور به شمار می رود. 

مراحل تعمیرات جاروبرقی وایت هاوس در اصفهان

در مرکز نمایندگی قطعات جاروبرقی وایت هاوس اصفهان تعمیرات انواع این لوازم خانگی به صورت فوری انجام می شود. انواع جارو برقی های این برند در صورت استفاده زیاد، دچار مشکلات فنی می شوند. به همین خاطر خدمات پس از فروش آن ها مورد استفاده مشتریان قرار می گیرد. 

کارشناس حرفه ای مجموعه اصفهان پس از بررسی ایرادات فنی هر یک از این سیستم ها خدمات مربوطه را ارائه می دهد. در صورتی که ایرادات موجود با تعمیر و تنظیم برخی قطعات از بین بروند، خدمات تعمیر هر یک از بخش ها ارائه خواهند شد. اما در صورتی که قطعات آسیب دیده نیاز به تعویض داشته باشند، از فرایند جایگزینی قطعات استفاده می شود. بهترین تعمیرکار با استفاده از آدرس حضوری و تلفن تماس مجموعه اصفهان در دسترس مشتریان عزیز خواهد بود. 

تعمیر جاروبرقی وایت هاوس در اصفهان

قیمت خدمات تعمیر جاروبرقی وایت هاوس

خدمات تعمیر موتور جارورقی وایت هاوس در مرکز اصفهان با هزینه های به صرفه ای ارائه می شود. مجموعه خدمات تعمیرات بدنه جاروبرقی وایت هاوس  با در نظر گرفتن نیازهای هر یک از این دستگاه ها قیمت گذاری خواهند شد. در صورتی که برای رفع آسیب های وارده قطعات موجود در جاروبرقی White House تعویض شوند، هزینه خدمات تعمیراتی بیشتر می شود. سرویس کاری های دوره ای این دستگاه ها نیز در مرکز تعمیر جاروبرقی وایت هاوس در اصفهان ارائه می شوند که هزینه مناسبی برای مشتریان به همراه دارند. 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس