• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

تعمیر جاروبرقی الجی در بخش های مختلف این لوازم خانگی برای جلوگیری از بروز ایرادات اساسی در قطعات مهم این لوازم خانگی انجام می شود. در مرکز تعمیر جاروبرقی الجی در اصفهان، سرویس کاری دوره ای این لوازم خانگی نیز در مدل های مختلف انجام می شود. تعمیرات جاروبرقی الجی اصفهان به سبب شهرت این برند لوازم خانگی تقاضای بسیار بالایی در میان سایر تعمیرات جاروبرقی در اصفهان داشته است.

تعمیر سوختگی کامل موتور  جاروبرقی ال جی

یکی از مهمترین ایرادات جارو برقی های ال جی سوختگی کامل موتور است که نیاز به خدمات فوری مرکز اصفهان را افزایش می دهد. در صورتی که موتور تعویض شود، خدمات پس از فروش قطعه جایگزین شده نیز به مشتریان ما ارائه می شود. کارشناس حرفه ای این مرکز به پیچک ها و سایر اجزای به کار رفته در موتور توجه دارد. در صورتی که موتور نیم سوز شود، همچنان جاروبرقی کار می کند.  

 بهترین تعمیرکار با مشاهده از کار افتادن کامل جاروبرقی به سوختن کامل موتور پی می برد. اگر شما هم با چنین آسیب هایی رو به رو شدید به آدرس و شماره تلفن تماس مرکز اصفهان مراجعه کرده و خدمات تعمیر موتور جارورقی الجی را به سهولت دریافت کنید. 

تعمیر جاروبرقی ال جی در اصفهان

رفع خرابی کلید قطع و وصل جارو برقی الجی

یکی دیگر از ایرادات بخش های مختلف سیستم جاروبرقی، خرابی دکمه های قطع و وصل سیستم است که نیاز به  تعمیرات بدنه جاروبرقی الجی  LG را تشدید می کند. شما می توانید از مرکز نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الجی در اصفهان برای تعویض این قطعات در بخش بدنه نیز کمک بخواهید. در این مرکز قطعات اصل و اورجینال در دسترس مشتریان قرار می گیرند. در صورتی که کلید روشن و خاموش جاروبرقی مشکل پیدا کند، ممکن است با مشکل روشن نشدن دستگاه رو به رو شوید. در  نمایندگی قطعات جاروبرقی الجی اصفهان برای تست این دکمه های قطع و وصل از دستگاه های اهم متر استفاده می کنند.

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس