• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

تعمیر جاروبرقی ال جی در بخش های مختلف این لوازم خانگی برای جلوگیری از بروز ایرادات اساسی در قطعات مهم این لوازم خانگی انجام می شود. در مرکز تعمیر جاروبرقی الجی در اصفهان، سرویس کاری دوره ای این لوازم خانگی نیز در مدل های مختلف انجام می شود. تعمیرات جاروبرقی الجی اصفهان به سبب شهرت این برند لوازم خانگی تقاضای بسیار بالایی در میان سایر تعمیرات جاروبرقی در اصفهان داشته است.

تعمیر سوختگی کامل موتور  جاروبرقی ال جی

یکی از مهمترین ایرادات جارو برقی های ال جی سوختگی کامل موتور است که نیاز به خدمات فوری مرکز اصفهان را افزایش می دهد. در صورتی که موتور تعویض شود، خدمات پس از فروش قطعه جایگزین شده نیز به مشتریان ما ارائه می شود. کارشناس حرفه ای این مرکز به پیچک ها و سایر اجزای به کار رفته در موتور توجه دارد. در صورتی که موتور نیم سوز شود، همچنان جاروبرقی کار می کند.  

 بهترین تعمیرکار با مشاهده از کار افتادن کامل جاروبرقی به سوختن کامل موتور پی می برد. اگر شما هم با چنین آسیب هایی رو به رو شدید به آدرس و شماره تلفن تماس مرکز اصفهان مراجعه کرده و خدمات تعمیر موتور جارورقی الجی را به سهولت دریافت کنید و برای تعمیر کلید جاروبرقی ال جی باتعمیرگاه جاروبرقی ال جی زبردست در اصفهان تماس بگیرید.

تعمیر جاروبرقی ال جی در اصفهان

رفع خرابی کلید قطع و وصل جارو برقی الجی

یکی دیگر از ایرادات بخش های مختلف سیستم جاروبرقی، خرابی دکمه های قطع و وصل سیستم است که نیاز به  تعمیرات بدنه جاروبرقی الجی  LG را تشدید می کند. شما می توانید از مرکز نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی در اصفهان در اصفهان برای تعویض این قطعات در بخش بدنه نیز کمک بخواهید. در این مرکز قطعات اصل و اورجینال در دسترس مشتریان قرار می گیرند. در صورتی که کلید روشن و خاموش جاروبرقی مشکل پیدا کند، ممکن است با مشکل روشن نشدن دستگاه رو به رو شوید. در  نمایندگی تعمیر جاروبرقی ال جی و قطعات جاروبرقی الجی اصفهان برای تست این دکمه های قطع و وصل از دستگاه های اهم متر استفاده می کنند.

تعمیر جاروبرقی ال جی در اصفهان

اگر شما هم دائما از جاروبرقی ال جی خود استفاده می کنید، باید به خرابی ها و آسیب دیدگی های رایج در سیستم فنی این دستگاه ها دقت داشته باشید. در غیر این صورت جاروی شما عمر مفیدی در حین استفاده نخواهد داشت و به سرعت خراب می شود. در این بخش به بررسی برخی از آسیب های احتمالی که سیستم فنی یا غیر فنی این لوازم خانگی را تهدید می کنند، می پردازیم. 

علت خاموش و روشن شدن جاروبرقی های ال جی 

خدمات تعمیر جاروبرقی ال جی به دلیل خاموش و روشن شدن سیستم آن در حین استفاده مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از رایج ترین علل خاموش و روشن شدن سیستم جارو در حین استفاده، داغ شدن بیش از حد ترموستات دستگاه است که آسیب های جدی به ساختار فنی آن وارد می کند. پس از داغ شدن ترموستات دستگاه، جاروبرقی خود به خود خاموش می شود. 

روشن بودن مکرر دستگاه در ساعات مختلف نیز سبب خاموش و روشن شدن سیستم دستگاه در حین استفاده خواهد شد. خراب شدن سیم جمع کن دستگاه نیز باعث خاموش شدن آن می شود. عدم اتصال برق در سیستم فنی دستگاه، باعث خاموش شدن آن خواهد شد. 

در این زمینه پر شدن پاکت زباله جاروبرقی نیز این مشکلات را تشدید می کند. در مرکز تعمیر جاروبرقی ال جی برای بررسی علل این آسیب ها در ساختار جاروبرقی به پاکت به کار رفته در آن توجه می کنند. 

ضعیف شدن مکش جاروبرقی

گیر کردن هر گونه زباله در تلسکوپی دستگاه جاروبرقی سبب ضعیف شدن مکش جارو خواهد شد و سیستم فنی آن را با مشکلات جدی رو به رو می کند که در نتیجه باعث میشود به تعمیرات جارو برقی ال جی نیاز داشته باشید. این مسئله توان و قدرت دستگاه را نیز به شدن کاهش می دهد. به همین خاطر جاروی شما به اندازه قبل، زباله ها را جمع آوری نمی کند. کثیفی فیلتر نیز سبب ضعیف تر شدن مکش دستگاه خواهد شد و مشکلات بسیاری در این زمینه به وجود می آورد. در صورتی که مکش دستگاه جاروبرقی سامسونگ شما مانند سابق نباشد، عملکرد آن ضعیف شده و مانند سابق کارایی نخواهند داشت. 

این موارد نیاز به تعمیر جاروبرقی ال جی را بیشتر می کند. کم و زیاد شدن دور موتور دستگاه نیز یکی از مهمترین اصولی است که در زمینه تعمیر و نگهداری از جاروبرقی مورد توجه قرار می گیرد. این مسئله میزان مکش دستگاه را تعیین می کند. در صورتی که قادر به تعیین دور موتور دستگاه نباشید، تمیز کردن بخش هایی از خانه غیر ممکن می شود.

علت خاموش و روشن شدن جاروبرقی چیست؟

در صورتی که از جاروبرقی بیش از حد استفاده کنید، خاموش و روشن شدن آن امری بدیهی خواهد بود.

چرا مکش جاروبرقی در طولانی مدت کاهش پیدا می کند؟

در صورتی که فیلتر جاروبرقی کثیف شده باشد یا زباله ای در مسیر آن گیر کرده باشد، مکش آن کاهش پیدا می کند.

دلیل خرابی دور موتور جارو برقی چیست؟

این مشکلات به خرابی قطعه ای به نام پتانسیومتر مربوط می شود که از کاهش و افزایش دور موتور دستگاه پیشگیری خواهد کرد.

علت روشن نشدن جاروبرقی ال جی چیست؟

دلایل مختلفی ممکن است باعث روشن نشدن جاروبرقی ال جی شود. به‌عنوان مثال:

  1. خرابی در کابل برق: احتمالا‌ً می‌توان کابل برق جاروبرقی را بررسی کرد و اگر خرابی وجود داشته باشد آن را تعویض نمود.
  2. خرابی در قطعه الکترونیکی: ممکن است یک قطعه الکترونیکی درون جاروبرقی خراب شده باشد و بنابراین نیاز به تعمیرات الکترونیکی داشته باشد.
  3. خرابی در سوئیچ: نوعی سوئیچ ممکن است به‌طور موقت یا کامل خراب شود و در این صورت نیاز به تعمیر سوئیچ دارید.
  4. خرابی در موتور: اگر موتور جاروبرقی خراب شده باشد، احتمالا‌ً نیاز به تعمیر یا تعویض موتور دارید.
  5. مشکلات در سیستم جریان هوا: انسداد در لوله‌های جاروبرقی یا فیلترها می‌تواند باعث روشن نشدن آن شود. در این صورت، بگذارید لوله‌ها و فیلترها را بررسی و تمیز کنید.

در هر صورت، برای شناسایی دقیق‌تر مشکل احتمالی و انجام تعمیرات لازم، بهتر است کارشناس یا تعمیرکار مجاز را مشاوره کنید.

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس