• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
 • info@tamiratesfahan.com

خدمات تعمیر قهوه ساز دلونگی برای رفع ایرادات قطعات و اجزای تشکیل دهنده این دستگاه ها ارائه می شود. عدم وجود تفاله در این دستگاه ها، داغ نشدن دستگاه، مشکلات بخش پرتافیلر و.... نیاز به خدمات تعمیرات قهوه ساز دلونگی را افزایش می دهد. با استفاده از خدمات تعمیر اسپرسو ساز دلونگی این مشکلات به سهولت از ساختار این دستگاه ها از بین می روند. 

هزینه اجرای خدمات تعمیر دستگاه اسپرسوساز در نمایندگی دلونگی اصفهان

تعمیرات اسپرسوساز دلونگی با هزینه های مختلفی در نمایندگی دلونگی اصفهان انجام می شود. هزینه اجرای خدمات برای رفع مشکلات قهوه ساز دلونگی بسته به نوع ایرادات موجود در دستگاه تعیین می شود. در زمینه رفع خرابی قهوه ساز دلونگی به نوع و مدل هر یک از این دستگاه ها توجه می شود. 

رسوب زدایی اسپرسو ساز دلونگی نیز از جمله خدماتی است که به صورت دوره ای برای جلوگیری از بروز آسیب در سیستم این دستگاه ها انجام می شود.  Delonghi یکی از برندهای محبوب ارائه دهنده دستگاه اسپرسوساز است و افراد بسیاری از این دستگاه های پیشرفته استفاده می کنند. به همین خاطر خدمات تعمیرات دستگاه های  برند دلونگی نیز مورد توجه قرار گرفته اند. 

تعمیر قهوه ساز دلونگی در اصفهان

مزایای خدمات نمایندگی قهوه ساز دلونگی در اصفهان

 خدمات تعمیرات در اصفهان برای انواع برندهای دستگاه های اسپرسوساز ارائه می شوند. خدمات پس از فروش این مرکز نیز استفاده از این خدمات را بیشتر از پیش کرده است. انواع قهوه جوش در طول دوران استفاده با مشکلات بسیار زیادی رو به رو می شود. به همین خاطر استفاده از خدمات تعمیرات تخصصی این دستگاه ها نیز اهمیت دارد. 

نمایندگی قهوه ساز دلونگی در اصفهان معتبر مرکز اصفهان این خدمات را در منزل ارائه می دهند. با استفاده از خدمات تعمیر اسپرسوساز دلونگی طول عمر استفاده از این دستگاه ها افزایش پیدا می کند. تعمیرات دستگاه قهوه ساز دلونگی با نازل ترین قیمت ها در نمایندگی تعمیرات دلونگی ارائه می شود. 

تعمیر قهوه ساز دلونگی در اصفهان

 یکی از محبوب ترین دستگاه هایی که این روزها در بازارهای لوازم خانگی و کافی شاپی خرید و فروش می شوند، دستگاه های قهوه ساز می باشند. این تجهیزات برای تهیه و آماده سازی انواع نوشیدنی در طول روز به کار رفته و مزایای بی شماری دارند. روش های تعمیر و بررسی اجزای داخلی این دستگاه ها به نگهداری اصولی آن ها در طولانی مدت کمک شایسته ای می کند.

مشکلات قهوه ساز دلونگی

برند دلونگی یکی از برترین عرضه کنندگان لوازم خانگی در سر تا سر جهان است. این برند در سال های گذشته انواع دستگاه های قهوه ساز را نیز روانه بازارهای فروش کرده که کاربردهای گسترده ای برای مردم دارند. اما ساختار فنی این تجهیزات نیز مانند هر لوازم برقی دیگری در معرض آسیب های گوناگون قرار دارد. برخی از مشکلات قهوه ساز دلونگی را در ادامه مشاهده می کنید:

 • روشن نشدن قهوه ساز و تعمیرات قهوه ساز دلونگی

  یکی از مشکلات کلی که در سیستم قهوه سازهای دلونگی به وجود می آیند، روشن نشدن دستگاه است. در صورتی که جریان برق و پریز و کابل های مربوط به آن در دستگاه شما آسیب دیده باشند، بروز این مشکلات و نیاز به تعمیرات قهوه ساز دلونگی در اصفهان بدیهی خواهد بود. به همین خاطر توصیه می شود، پیش از هر چیز به سلامت این بخش ها در دستگاه خود دقت داشته باشید. 

  شما می توانید از یک مولتی متر برای ارزیابی وضعیت جریان برق در دستگاه خود استفاده کنید. قطعاتی مانند ترانزیستور نیز برای ارزیابی این اختلالات در سیستم فنی قهوه ساز دلونگی بررسی می شوند. سلامت مدارهای کنترل دستگاه و همچنین رسوب زدایی قهوه ساز دلونگی نیز در این زمینه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در صورت بروز آسیب در هر یک از بخش های نام برده شده سیستم قهوه ساز شما روشن نشده و کار نخواهد کرد. 

 • جوشیدن قهوه در دستگاه و تعمیر اسپرسو ساز دلونگی

  یکی از ایرادات فنی در دستگاه های قهوه ساز دلونگی جوشیدن قهوه در حین آماده سازی است. در این زمینه باید به ترموستات دستگاه دقت داشته باشید. در صورتی که دمای قهوه ما باز حد مجاز فراتر برود، قهوه به جوش می آید و مزه و کیفیت آن کاهش می یابد. به همین خاطر بررسی قطعه ترموستات برای جلوگیری از افزایش دمای المنت ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و شما به تعمیر اسپرسو ساز دلونگی توسط یک متخصص دارید. 

  کثیف بودن سوپاپ دستگاه نیز در این خصوص مورد بررسی قرار می گیرد. در صورت آلودگی این قطعه در سیسم دستگاه قهوه ساز شما، قهوه در حین آماده سازی به جوش می آید. وجود هر گونه خمیدگی و شکستگی در سوپاپ نیز سبب بروز این مشکلات در ساختار دستگاه خواهد شد. پس باید به سلامت سوپاپ قهوه ساز دلونگی دقت داشته باشیم. 

 • بالا نیامدن آب جوش در قهوه ساز

  یکی دیگر از ایرادات فنی مهم و اساسی در ساختار این دستگاه ها بالا نیامدن آب جوش است. در این شرایط نیز باید از عدم مسدود بودن سوپاپ در دستگاه اطمینان حاصل کنیم. به این ترتیب مشکل موجود به سادگی حل خواهد شد. همچنین هرگونه خمیدگی یا مشکل ظاهری در ساختار سوپاپ دستگاه نیز این مشکلات را تشدید می کند. شما باید این قبیل خدمات تعمیرات و رسوب زدایی اسپرسو ساز دلونگی را به کارشناسان فنی حرفه ای بسپارید. 

سوالات متداول

 1. در صورتی که آب جوش در قهوه ساز بالا نیاید، باید چه بخش هایی را بررسی کنیم؟

  سوپاپ ها عامل اصلی بروز این مشکلات هستند. 

 2. روشن نشدن قهوه ساز به کدام یک از بخش های دستگاه مربوط می شود؟

  در این صورت باید اتصالات برقی دستگاه را بررسی کنید. بخش هایی مانند ترانزیستور و مدار دستگاه در این زمینه بررسی می شوند. 

 3. چه مشکلی در قهوه ساز سبب جوشیدن قهوه می شود؟

  آسیب دیدگی ترموستات دستگاه سبب افزایش دمای بی رویه المنت ها و در نتیجه جوشیدن قهوه می شود. 

نمایندگی قهوه ساز دلونگی در اصفهان
نمونه تعمیر قهوه ساز دلونگی در اصفهان
اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس