• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
 • info@tamiratesfahan.com

تعمیر قهوه ساز مباشی و اجزای به کار رفته در این دستگاه های پیشرفته آشپزخانه ای، طول عمر استفاده از این تجهیزات را افزایش داده و در هزینه های شما صرفه جویی می کند. در هر یک از این دستگاه ها ایرادات فنی بسیاری به وجود می آید که نیاز به خدمات تعمیرات قهوه ساز مباشی را افزایش می دهد. 

تعمیر قهوه ساز مباشی در نمایندگی مباشی در اصفهان

تعمیر اسپرسو ساز مباشی با خدمات عیب یابی هر یک از این سیستم ها آغاز می شود. در این خصوص وجود تفاله در دستگاه یکی از مشکلات رایج است. مرکز تعمیرات اسپرسوساز مباشی برای رفع این مشکلات سبدهای مخصوص فیلتر را بررسی می کند. هر گونه شکستی در این بخش نیاز به تعویض قطعات را افزایش می دهد. به همین خاطر باید از خدمات تعمیر دستگاه اسپرسو ساز مباشی استفاده شود.

 تعمیرات دستگاه قهوه ساز مباشی برای رفع این مشکلات فیلترهای دستگاه را نیز چک کرده و در صورت نیاز آن ها را تعویض می کند. خدمات تعویض هزینه بیشتری نسبت به تعمیر قطعات به همراه دارند.

تعمیر قهوه ساز مباشی در اصفهان

تعمیر عدم گرم شدن دستگاه اسپرسوساز مباش

برند مباشی دستگاه های پیشرفته و باکیفیتی ارائه کرده؛ اما این دستگاه ها نیز در اثر استفاده مداوم با مشکلات بسیاری رو به رو می شوند. برای رفع این ایرادات می توانید از خدمات تعمیر در محل مرکز اصفهان استفاده کنید.  در اصفهان این مراکز تعمیراتی به صورت 24 ساعته در خدمت مشتریان هستند. 

خدمات پس از فروش تعمیر این دستگاه ها نیز مورد توجه مشتریان قرار گرفته است. انواع قهوه جوش به دلیل نبود برق و عدم اتصال به جریان الکتریکی با مشکلات گرم نشدن رو به رو می شوند که نیاز به تعمیرات تخصصی در مرکز  نمایندگی معتبر اصفهان دارند. 

 رفع مشکلات قهوه ساز مباشی با بررسی المنت ها و ترموستات دستگاه انجام می شود. رفع خرابی قهوه ساز مباشی هزینه به صرفه ای برای مشتریان دارد. در برخی از این دستگاه ها رسوب زدایی اسپرسو ساز مباشی نیز سبب رفع ایرادات موجود می شود. تعمیرات  Mebashiدر این مرکز بسیاری از نیازهای مشتریان را برطرف می کند.

شاید شما هم در منزل خود از یک دستگاه قهوه ساز حرفه ای استفاده کرده و نوشیدنی های خوشمزه ای را با استفاده از آن آماده سازی می کنید. این دستگاه ها در طولانی مدت نیاز به بازرسی فنی داشته و باید به دقت نگهداری شوند. در غیر این صورت کیفیت عملکرد آن ها به شدت افت می کند. به همین خاطر خدمات تعمیرات انواع این دستگاه ها در دسترس مشتریان قرار می گیرند.

مشکلات سیستم فنی قهوه ساز مباشی

قهوه سازهای مباشی به دلایل مختلفی پس از مدتی کیفیت اولیه خود را از دست داده و مشکلات بی شماری در ساختار آن ها به وجود می آیند. برخی از این مشکلات را در ادامه مشاهده می کنید:

 • قطع شدن برق ساختمان با روشن شدن قهوه ساز

  یکی از مشکلاتی که برخی از مصرف کنندگان محصولات مباشی با آن دست و پنجه نرم می کنند، قطع شدن برق ساختمان پس از اتصال دستگاه به برق است. در صورتی که با این مشکلات رو به رو شدید باید به سیستم فنی مدار این تجهیزات دقت داشته باشید. هر گونه آسیب در مدار دستگاه به سیستم برق ساختمان لطمه می زند. برای رفع این ایرادات باید حتما از کارشناسان فنی باتجربه کمک بخواهید. این کارشناسان با رعایت اصول ایمنی در این زمینه، مشکلات مربوطه را برطرف می کنند.
  برقراری اتصالات کوتاه سیم نول و فاز نیز یکی از دلایل بروز این آسیب ها در سیستم قهوه سازهای مباشی به شمار می رود. همچنین در صورتی که یکی از قطعات الکتریکی به کار رفته در دستگاه آسیب ببیند بروز این مشکلات بدیهی خواهد بود.

 • مشکلات روشن نشدن قهوه ساز

  در صورتی که قهوه ساز شما روشن نمی شود، باید علت را در قطعات داخلی این دستگاه جست و جو کنید. در برخی موارد مشاهده شده که پنل قهوه ساز تنظیم می شود، اما سیستم دستگاه روشن نشده و کار نمی کند. در این شرایط مشکلات کمی پیچیده تر شده و هزینه های مربوط به تعمیرات دستگاه نیز افزایش می یابند.
  پس از وقوع این مشکلات باید کل قطعات موجود در بخش های فنی و غیر فنی قهوه سازها مورد بررسی قرار بگیرند و صحت و سلامت هر یک بررسی شود. تست و کنترل هر یک از این قطعات باید با استفاده از تجهیزات مخصوص انجام شود. به همین خاطر توصیه می کنیم از کارشناسان فنی این حوزه کمک بگیرید.

 • بدمزه شدن قهوه

  همه افراد از قهوه ساز به دلیل مزه مطلوب نوشیدنی های آن استفاده می کنند. در صورتی که مزه قهوه در این دستگاه ها تلخ یا بدمزه شود، دیگر کارایی لازم را برای مصرف کنندگان نخواهد داشت. در صورتی که طعم و مزه قهوه در این دستگاه ها مثل گذشته نبود، سری به مخزن ها و سبدهای مواد داخل قهوه ساز بزنید! در صورتی که این بخش ها آلوده باشند، مزه قهوه و نوشیدنی نهایی شما مطلوب نخواهد بود.
  باقی ماندن مواد در این بخش ها سبب ایجاد فساد و بوی بد در دستگاه خواهد شد. برای حل این اختلالات می توانید از محلول سرکه و جوش شیرین استفاده کنید که آلودگی های موجود در سیستم فنی این تجهیزات را به کلی از بین می برد.

سوالات متداول

 1. چرا مزه قهوه در قهوه ساز مباشی بد می شود؟

  در صورتی که پس از مدتی با این مشکل در دستگاه خود رو به رو شدید، سیستم داخلی و مخزن های آن را شست و شو دهید.

 2. چرا دستگاه قهوه ساز روشن نمی شود؟

  این مشکل بسیار اساسی بوده و به همه قطعات داخلی دستگاه مربوط می شود.

 3. دلایل قطع شدن برق ساختمان پس از اتصال قهوه ساز چیست؟

  اتصالات کوتاه سیم نول و فاز، آسیب های مدار دستگاه و...

 

 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس