• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

تعمیر قهوه ساز مباشی و اجزای به کار رفته در این دستگاه های پیشرفته آشپزخانه ای، طول عمر استفاده از این تجهیزات را افزایش داده و در هزینه های شما صرفه جویی می کند. در هر یک از این دستگاه ها ایرادات فنی بسیاری به وجود می آید که نیاز به خدمات تعمیرات قهوه ساز مباشی را افزایش می دهد. 

رفع مشکل تفاله در دستگاه اسپرسوساز مباشی

تعمیر اسپرسو ساز مباشی با خدمات عیب یابی هر یک از این سیستم ها آغاز می شود. در این خصوص وجود تفاله در دستگاه یکی از مشکلات رایج است. مرکز تعمیرات اسپرسوساز مباشی برای رفع این مشکلات سبدهای مخصوص فیلتر را بررسی می کند. هر گونه شکستی در این بخش نیاز به تعویض قطعات را افزایش می دهد. به همین خاطر باید از خدمات تعمیر دستگاه اسپرسو ساز مباشی استفاده شود.

 تعمیرات دستگاه قهوه ساز مباشی برای رفع این مشکلات فیلترهای دستگاه را نیز چک کرده و در صورت نیاز آن ها را تعویض می کند. خدمات تعویض هزینه بیشتری نسبت به تعمیر قطعات به همراه دارند.

تعمیر قهوه ساز مباشی در اصفهان

تعمیر عدم گرم شدن دستگاه اسپرسوساز مباش

برند مباشی دستگاه های پیشرفته و باکیفیتی ارائه کرده؛ اما این دستگاه ها نیز در اثر استفاده مداوم با مشکلات بسیاری رو به رو می شوند. برای رفع این ایرادات می توانید از خدمات تعمیر در محل مرکز اصفهان استفاده کنید.  در اصفهان این مراکز تعمیراتی به صورت 24 ساعته در خدمت مشتریان هستند. 

خدمات پس از فروش تعمیر این دستگاه ها نیز مورد توجه مشتریان قرار گرفته است. انواع قهوه جوش به دلیل نبود برق و عدم اتصال به جریان الکتریکی با مشکلات گرم نشدن رو به رو می شوند که نیاز به تعمیرات تخصصی در مرکز  نمایندگی معتبر اصفهان دارند. 

 رفع مشکلات قهوه ساز مباشی با بررسی المنت ها و ترموستات دستگاه انجام می شود. رفع خرابی قهوه ساز مباشی هزینه به صرفه ای برای مشتریان دارد. در برخی از این دستگاه ها رسوب زدایی اسپرسو ساز مباشی نیز سبب رفع ایرادات موجود می شود. تعمیرات  Mebashiدر این مرکز بسیاری از نیازهای مشتریان را برطرف می کند. 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس