• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
 • info@tamiratesfahan.com

تعمیر قهوه ساز نوا به صورت دوره ای در نمایندگی معتبر اصفهان برای بهبود عملکرد هر یک از این دستگاه ها انجام می شود. در صورتی که از این دستگاه ها به صورت مداوم استفاده کنید، باید حتما به تعمیرات دوره ای آن هاا نیز توجه داشته باشید. تعمیرات قهوه ساز نوا برای قسمت های مختلف این تجهیزات مورد توجه قرار دارند. هر یک از مشکلات رایج در این سیستم ها توسط مرکز تعمیر اسپرسو ساز نوا و کارشناسان حرفه ای این مجموعه به خوبی شناسایی شده و برطرف خواهند شد. 

خدمات عیب یابی و تعمیر قهوه ساز نوا

 تعمیرات اسپرسوساز نوا برای رفع ایرادات بخش های مختلف این دستگاه های انجام می شوند. یکی از مشکلات رایجی که در مرکز  تعمیر دستگاه اسپرسو ساز نوا مطرح می شود، سرعت عمل غیر استاندارد خروج اسپرسو است. مرکز تعمیرات دستگاه قهوه ساز نوا برای از بین بردن این مشکل به عوامل مختلفی توجه می کند. رفع مشکلات قهوه ساز نوا در بخش خروجی نوشیدنی به نحوه استفاده از این اقلام مربوط می شود. 

 رفع خرابی قهوه ساز نوا با استفاده از بهترین تجهیزات و روش های روز دنیا انجام می گیرد. رسوب زدایی اسپرسو ساز نوا، مشکلات بخش پورتا فیلر اسپرسو ساز  NOVA و... در این زمینه مورد بررسی قرار می گیرند. هزینه اجرای خدمات تعمیرات دستگاه های برند نوا به عوامل مختلفی بستگی دارد. 

تعمیر قهوه ساز نوا در اصفهان

رفع مشکلات رایج در سیستم اسپرسوساز نوا

تعمیرات در محل دستگاه اسپرسوساز برای رفع ایرادات مختلف این دستگاه ها انجام می شوند. صدای بیش از حد پمپ دستگاه از مهمترین مشکلات ایجاد شده در این دستگاه ها است. خدمات تعمیراتی دستگاه اسپرسو ساز در اصفهان برای رفع ایرادات فشار دستگا نیز ارائه می شوند. در مرکز اصفهان علل گرم نشدن این دستگاه نیز بررسی می شود. پس از تکمیل فرایند تعمیرات، خدمات پس از فروش مربوط به دستگاه ها نیز ارائه می شوند.  قهوه جوش ها در این مرکز تعمیراتی به صورت تخصصی بررسی خواهند شد.

چرا از قهوه ساز نوا اب نمیاد؟

چند عامل می تواند موجب بروز این مشکل شوند که برخی از متداول ترین آنها عبارتند از:

 • ممکن است مخزن آب دستگاه خالی باشد.
 • امکان دارد پرتافیلتر را بیش از میزان لازم پر کرده باشید.
 • دانه های قهوه را بیش از اندازه آسیاب و ریز کرده اید.
 • امکان دارد در لوله های پمپ دستگاه جرم قهوه باقیمانده باشد.
 • در صورتی که آب مورد استفاده املاح زیادی داشته و در اصطلاح سخت باشد.
 • ممکن است شیر ورودی آب به دستگاه بسته باشد.
 • پمپ دستگاه به دلایل مختلفی ممکن است خراب گردد.
 • گاهی ممکن است ایراد به وجود آمده به دلیل هوا گرفتن پمپ باشد.
 • خرابی شیر برقی نیز می تواند علت دیگر این مشکل باشد.

برای اینکه بدانید چرا از قهوه ساز اب نمیاد بخوانید…

مشکلات قهوه ساز نوا چیست؟

مشکلاتی که ممکن است در قهوه ساز نوا به وجود آیند عبارتند از:

 1. خرابی فنی: ممکن است قهوه ساز با گذشت زمان و استفاده مداوم خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد.
 2. عدم تولید قهوه درست: ممکن است قهوه ساز نوا به دلیل عیوب در بخش‌های داخلی، قهوه‌ای با کیفیت پایین یا حتی قهوه‌ای را تولید نکند.
 3. سختی در استفاده: برخی از کاربران ممکن است با نحوه کار کردن با قهوه ساز نوا مشکل داشته باشند و دچار سختی در استفاده شوند.
 4. نگهداری و تمیز کردن: قهوه‌ساز نوا باید به صورت منظم تمیز شود تا به بهترین عملکرد خود دست یابد. عدم تمیزکاری و نگهداری مناسب می‌تواند منجر به مشکلاتی مانند بوی نامطبوع و کاهش عمر مفید دستگاه شود.
 5. صدای بلند: برخی از کاربران ممکن است از صدای بلند قهوه ساز نوا در هنگام استفاده آن ناراحت شوند.
اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس