• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
 • info@tamiratesfahan.com

تعمیر قهوه ساز نوا به صورت دوره ای در نمایندگی معتبر اصفهان برای بهبود عملکرد هر یک از این دستگاه ها انجام می شود. در صورتی که از این دستگاه ها به صورت مداوم استفاده کنید، باید حتما به تعمیرات دوره ای آن هاا نیز توجه داشته باشید. تعمیر قهوه ساز نوا در اصفهان برای قسمت های مختلف این تجهیزات مورد توجه قرار دارند. هر یک از مشکلات رایج در این سیستم ها توسط مرکز تعمیر اسپرسو ساز نوا و کارشناسان حرفه ای این مجموعه به خوبی شناسایی شده و برطرف خواهند شد. 

نمایندگی قهوه ساز نوا در اصفهان

تعمیرات قهوه ساز نوا برای رفع ایرادات بخش های مختلف این دستگاه های انجام می شوند. یکی از مشکلات رایجی که در مرکز  تعمیر دستگاه اسپرسو ساز نوا مطرح می شود، سرعت عمل غیر استاندارد خروج اسپرسو است. نمایندگی قهوه ساز نوا در اصفهان برای از بین بردن این مشکل به عوامل مختلفی توجه می کند. رفع مشکلات قهوه ساز نوا در بخش خروجی نوشیدنی به نحوه استفاده از این اقلام مربوط می شود. 

 رفع خرابی قهوه ساز نوا با استفاده از بهترین تجهیزات و روش های روز دنیا انجام می گیرد. رسوب زدایی اسپرسو ساز نوا، مشکلات بخش پورتا فیلر اسپرسو ساز  NOVA و... در این زمینه مورد بررسی قرار می گیرند. هزینه اجرای خدمات تعمیرات دستگاه های برند نوا به عوامل مختلفی بستگی دارد. 

تعمیر قهوه ساز نوا در اصفهان

رفع مشکلات رایج و تعمیر اسپرسوساز نوا

تعمیرات در محل دستگاه اسپرسوساز برای رفع ایرادات مختلف این دستگاه ها انجام می شوند. صدای بیش از حد پمپ دستگاه از مهمترین مشکلات ایجاد شده در این دستگاه ها است. خدمات تعمیر اسپرسوساز نوا در اصفهان برای رفع ایرادات فشار دستگا نیز ارائه می شوند. در مرکز اصفهان علل گرم نشدن این دستگاه نیز بررسی می شود. پس از تکمیل فرایند تعمیرات، خدمات پس از فروش مربوط به دستگاه ها نیز ارائه می شوند.  قهوه جوش ها در نمایندگی اسپرسوساز نوا به صورت تخصصی بررسی خواهند شد.

تعمیر قهوه ساز نوا در اصفهان

در طول استفاده از انواع دستگاه قهوه ساز نوا در مدل های مختلف آسیب ها و مشکلات متعددی در ساختار فنی هر یک از این دستگاه ها به وجود می آید. برای رفع این اختلالات باید از خدمات تعمیر اسپرسوساز نوا معتبر این تجهیزات بهره مند شوید. هر یک از این خدمات با بهترین کیفیت ارائه شده و در دسترس مشتریان قرار می گیرند. 

مشکلات قهوه ساز نوا : تعمیرات اسپرسو ساز نوا

قهوه سازها یکی از حساس ترین دستگاه های آشپزخانه ای و کافی شاپی هستند که در اثر استفاده طولانی یا غیراصولی آسیب می بینند. برخی از مشکلات قهوه ساز نوا که نیاز به تعمیرات اسپرسو ساز نوا در ساختار این دستگاه ها را در زیر مشاهده می کنید:

 • تلخ شدن مزه قهوه با وجود درست ریختن مواد درون بخش های مختلف
 • گرم نکردن آب 
 • داغ نماندن قهوه در دستگاه

هر یک از ایرادات فوق استفاده از این دستگاه ها را با مشکلات جدی همراه کرده و کاربران را از عملکرد آن ها ناراضی خواهد کرد. در ادامه به صورت خلاصه هر یک از این مشکلات را بررسی می کنیم. 

 • داغ نماندن قهوه در قهوه ساز و سرویس دستگاه اسپرسو نوا

  این ایراد کلی نیز یکی از دغدغه های مصرف کنندگان انواع دستگاه های قهوه ساز به شمار می رود که نارضایتی آن ها را به دنبال داشته است. در این خصوص باید به المنت های دستگاه مراجعه کنید. المنت ها در دستگاه قهوه ساز وظیفه ایجاد گرما را بر عهده دارند. شما می توانید با بررسی المنت های قهوه ساز  و سرویس دستگاه اسپرسو نوا در اصفهان و در صورت نیاز تعویض و تعمیر آن ها، این مشکلات را به کلی از بین ببرید. همچنین می توانید به اتصالات مربوط به المنت نیز برای عیب یابی این دستگاه ها دقت داشته باشید. 

 • گرم نشدن آب در قهوه ساز نوا

  یکی دیگر از مشکلاتی که مصرف کنندگان قهوه ساز نوا را گلایه مند کرده است، گرم نشدن آب در ساختار این دستگاه ها است. در این زمینه باید به دوشاخه قهوه ساز و اتصالات صحیح این بخش دقت داشته باشید. در صورتی که جریان برق در این دستگاه برقرار نباشد، عملکرد آن به کلی مختل می شود. 

 • تلخ شدن مزه قهوه

  از دیگر ایرادات مهم در ساختار قهوه سازهای نوا، تلخ شدن مزه قهوه در این تجهیزات است. این مشکل به دلیل آلوده بودن بخش های داخلی دستگاه به وجود می آید. در صورتی که بخش های داخلی دستگاه شما آلوده باشند، قهوه شما مزه نامطلوب یا تلخی خواهد داشت. به همین خاطر توصیه می کنیم که در استفاده از این تجهیزات حتما به تمیز شدن به موقع دستگاه نیز دقت داشته باشید.

سوالات متداول

 1. مشکلات رایج در سیستم قهوه ساز نوا چه مواردی هستند؟

  در این دستگاه ها مشکلات المنت، مشکلات رسوب گذاری اجزای داخلی، آلودگی سیستم داخلی و... اختلالاتی به وجود می آورد. 

 2. چرا مزه قهوه در قهوه ساز نوا تلخ می شود؟

  چون دستگاه آلوده است و باید بخش های داخلی آن تمیز شوند. 

 3. علت گرم نشدن آب در دستگاه قهوه ساز نوا چیست؟

  عدم رعایت استانداردهای کلی در سیستم برق رسانی دستگاه و یا آسیب دیدگی دو شاخه آن به بروز این مشکلات کمک می کند. 

چرا از قهوه ساز نوا اب نمیاد؟

چند عامل می تواند موجب بروز این مشکل شوند که برخی از متداول ترین آنها عبارتند از:

 • ممکن است مخزن آب دستگاه خالی باشد.
 • امکان دارد پرتافیلتر را بیش از میزان لازم پر کرده باشید.
 • دانه های قهوه را بیش از اندازه آسیاب و ریز کرده اید.
 • امکان دارد در لوله های پمپ دستگاه جرم قهوه باقیمانده باشد.
 • در صورتی که آب مورد استفاده املاح زیادی داشته و در اصطلاح سخت باشد.
 • ممکن است شیر ورودی آب به دستگاه بسته باشد.
 • پمپ دستگاه به دلایل مختلفی ممکن است خراب گردد.
 • گاهی ممکن است ایراد به وجود آمده به دلیل هوا گرفتن پمپ باشد.
 • خرابی شیر برقی نیز می تواند علت دیگر این مشکل باشد.

برای اینکه بدانید چرا از قهوه ساز اب نمیاد بخوانید…

مشکلات قهوه ساز نوا چیست؟

مشکلاتی که ممکن است در قهوه ساز نوا به وجود آیند عبارتند از:

 1. خرابی فنی: ممکن است قهوه ساز با گذشت زمان و استفاده مداوم خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد.
 2. عدم تولید قهوه درست: ممکن است قهوه ساز نوا به دلیل عیوب در بخش‌های داخلی، قهوه‌ای با کیفیت پایین یا حتی قهوه‌ای را تولید نکند.
 3. سختی در استفاده: برخی از کاربران ممکن است با نحوه کار کردن با قهوه ساز نوا مشکل داشته باشند و دچار سختی در استفاده شوند.
 4. نگهداری و تمیز کردن: قهوه‌ساز نوا باید به صورت منظم تمیز شود تا به بهترین عملکرد خود دست یابد. عدم تمیزکاری و نگهداری مناسب می‌تواند منجر به مشکلاتی مانند بوی نامطبوع و کاهش عمر مفید دستگاه شود.
 5. صدای بلند: برخی از کاربران ممکن است از صدای بلند قهوه ساز نوا در هنگام استفاده آن ناراحت شوند.
اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس