• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

تعمیر جاروبرقی سامسونگ برای هر یک از این تجهیزات با کیفیت بسیار بالایی انجام می شود. در صورت استفاده از خدمات تعمیر جاروبرقی سامسونگ در اصفهان عمر و دوام این تجهیزات به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می کند. مشکلات خرابی برخی قطعات، روشن نشدن دستگاه های جارو برقی و... در سیستم فنی این تجهیزات مشکل ساز است. برای حل این موارد به تلفن تماس و آدرس این مجموعه مراجعه کنید. 

تعمیر خرابی رله جاروبرقی سامسونگ

در خصوص تعمیرات جاروبرقی سامسونگ اصفهان، بررسی رله آن نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در صورتی که این قطعه خراب شده باشد، جاروبرقی به سادگی روشن نمی شود. در صورتی که سیم های رله مشکل داشته باشند، روشن و خاموش شدن دستگاه به سادگی انجام نمی شود. تعمیر جارو برقی اصفهان و تعویض قطعات آن به صورت فوری انجام خواهد شد. به علاوه در صورتی که دستگاه شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد، خدمات پس از فروش قطعات نیز توسط کارشناس حرفه ای مجموعه اصفهان ارائه می شود. 

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در اصفهان

تنظیمات مدار موتور جاروبرقی سامسونگ 

 بهترین تعمیرکار برای سرویس کاری این تجهیزات به بخش های اصلی این اقلام نیز دقت می کند. تعمیر موتور جارورقی سامسونگ در بخش موتور و مداربندی مربوط به آن اجرا می شود. برای بررسی این قبیل اختلالات باید موتور را به تنهایی به برق متصل کنید. این قبیل خدمات تعمیرات بدنه جاروبرقی سامسونگ برای پیشگیری از مشکلات روشن و خاموش شدن سیستم فنی جاروبرقی های   Samsung مورد استفاده قرار می گیرند. 

در این مرکز به مشکلات سوختگی موتور جاروبرقی نیز دقت می شود. در صورتی که این قطعات اساسی در ساختار فنی جاروبرقی آسیب ببینند، عملکرد کلی دستگاه مختل شده و هزینه تعمیرات آن افزایش می یابد. به همین خاطر  نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در اصفهان اغلب توصیه می کند که سرویس کاری های مربوطه را در زمان های مقرر انجام دهند. مرکز نمایندگی قطعات جاروبرقی سامسونگ اصفهان به صورت شبانه روزی در دسترس مشتریان است.

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس