• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
 • info@tamiratesfahan.com
تعمیر بخارشوی دلونگی اصفهان : نمایندگی تعمیرات بخارشوی دلونگی

تعمیر بخارشوی دلونگی اصفهان : نمایندگی تعمیرات بخارشوی دلونگی

ضعیفمعمولیخوبعالیفوق العاده (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

بی شک یکی از چالش های پیش روی دارندگان بخارشوی دلونگی مشکلات و ایراداتی است که ممکن است به تدریج و در استفاده های مکرر ایجاد شود. تعمیر بخارشوی دلونگی اصفهان مانند لوازم دیگر برقی در طول سال های زیادی که از دستگاه استفاده می شود، اجتناب ناپذیر است. این مشکلات ممکن است به دلایل مختلفی مانند استفاده نادرست از دستگاه پیش آید و یا به دلیل استهلاک آن و به پایان رسیدن عمر مفیدش بروز کند.

تعمیر بخارشوی دلونگی اصفهان را باید بلافاصله پس از بروز مشکل انجام دهید زیرا در غیر این صورت ممکن است خسارات بیشتری به دستگاه وارد شده و هزینه سرویس و تعمیر نیز بیشتر خواهد شد.

در صورت نیاز به تعمیر بخارشوی دلونگی با ما تماس بگیرید. 👨‍🔧

09130332302

عیب یابی و تعمیر بخارشوی دلونگی اصفهان

مسلما در میان صدها برندی که در بازار لوازم خانگی کشور وجود دارد، دلونگی را می توان برند با کیفیت و محبوب در بین مصرف کنندگان دانست. این برند وارداتی محبوبیت خود را به لطف قابلیت های متنوع و کیفیت فوق العاده محصولات کسب کرده است. قطعا دلونگی می تواند نیاز کاربران را تامین کند ولی طبیعی است که پس از چندین سال استفاده بخارشوی دلونگی با ایراداتی مواجه شود.

خرابی بخارشوی همواره به این معنی نیست که باید به فکر خرید دستگاه جدید باشید چرا که در بیشتر مواقع تعمیرات بخارشو دلونگی اصفهان امکان پذیر است. در صورتی که نمایندگی بخارشوی دلونگی اصفهان بتواند مراحل تعمیر را به درستی در پیش بگیرد، دستگاه شما دوباره می تواند مانند قبل به کار خود ادامه دهد.

قبل از هر گونه اقدام برای تعمیر دستگاه معیوب، باید بخارشوی عیب یابی گردد تا دقیقا مشکل دستگاه تعیین شود. این مرحله اهمیت بسیاری دارد زیرا در صورتی که مشکل دستگاه به درستی تشخیص داده نشود هر گونه اقدامی در جهت حل مشکل بی نتیجه خواهد بود.

در صورتی که تعمیر بخارشوی دلونگی در اصفهان توسط نمایندگی های مجاز انجام بگیرد می توانید از کارایی مجدد دستگاه اطمینان داشته باشید. در غیر این صورت به دلیل عدم شناسایی مشکل اصلی ممکن است بخارشور پس از چند هفته دوباره با مشکل مواجه گردد.

تعمیر بخارشوی دلونگی در اصفهان
تعمیر بخارشوی دلونگی در اصفهان

رایج ترین مواردی که می توانند در کارایی بخارشوی دلونگی اختلال ایجاد کنند:

 • از کار افتادن و روشن نشدن دستگاه
 • انسداد در قسمت نازل بخارشوی
 • امکان نشت آب از بخارشوی
 • کاهش میزان مکش دستگاه
 • عدم گرم شدن آب دستگاه به صورت کامل
 • به هم خوردن تنظیمات سرعت دستگاه
 • عدم بخاردهی دستگاه

چگونه می توان با نمایندگی تعمیرات بخارشوی دلونگی در اصفهان ارتباط برقرار کرد؟

برای انجام تعمیرات بخارشو دلونگی اصفهان، بهترین مکان نمایندگی های مجاز این برند می باشد. در صورتی که کارت ضمانت دستگاه را هنوز نزد خود دارید می توانید به اطلاعات نمایندگی ها از این طریق دسترسی داشته باشید. با مطالعه این کارت می توانید شماره تماس و آدرس نمایندگی تعمیرات دلونگی اصفهان را در آن پیدا کنید و برای ثبت درخواست تعمیر خود اقدام کنید.

اگر دستگاه خود را سال ها پیش خریداری کرده اید و از تاریخ گارانتی آن چندین سال گذشته است، نگران نباشید می توانید با مراجعه به تعمیرکاران مجاز و نمایندگی ها مشکل خود را حل کنید.

اهمیت تعمیر بخارشو دلونگی اصفهان توسط تعمیرکاران متخصص

همان طور که در مطالب قبلی ذکر شد برای اینکه مشکل دستگاه به صورت ریشه ای حل شده و کارایی آن به حالت سابق بازگردد، لازم است پس از ریشه یابی علت اقدام به تعمیر گردد. بخارشوی دلونگی در بین محصولات سایر رقبا، دستگاهی بسیار فوق العاده و قدرتمند است که به همین دلیل تعمیر آن نیاز به دانش کافی و تخصصی در مورد قطعات آن دارد.

به دلیل تخصصی بودن تعمیر بخارشوی دلونگی اصفهان، برخی از افراد که تجربه کافی ندارند به جای تعمیر قطعات آنها را تعویض می کنند. این مساله برای مشتری بار مالی اضافی خواهد داشت و دلیل اصلی مراجعه به تکنسین های مجاز نیز همین مورد مهم است. تعمیرکارانی که در نمایندگی تعمیرات دلونگی اصفهان در تعمیرات زبردست فعالیت دارند افراد متخصصی هستند که توانایی کافی برای احیای قطعات معیوب و از کار افتاده را دارند.

همچنین در ویدیو زیر از Logan Rye The Tie Guy میتوانید نحوه صحیح استفاده از بخارشوی دلونگی را ببینید:

تعمیرات تخصصی و ارائه ضمانت در نمایندگی بخارشوی دلونگی اصفهان

ارائه گارانتی برای خدمات تعمیر در نمایندگی های مجاز یکی از شاخصه های بسیار مهمی است که نباید آن را نادیده گرفت. به این معنی که در مراکز معتبر تعمیرات، در قبال ارائه خدمات و تعمیر دستگاه ضمانت نامه معتبر و رسمی ارائه می گردد. این مساله می تواند تضمینی برای تعمیر بخارشوی دلونگی اصفهان بصورت اصولی باشد و خیال شما را راحت نماید.

در صورتی که بخارشوی شما نیاز به تعمیر داشته باشد حتما به یاد داشته باشید که با مراجعه به مراکز معتبر ضمانت تعمیر دریافت کنید.

چند نکته مهم در مورد استفاده بهینه از بخارشوی

درست است که خرابی بخارشوی پس از چند سال استفاده ممکن است اتفاق بیفتد؛ ولی با رعایت چند نکته می توانید طول عمر دستگاه را افزایش داده و مراجعه به تعمیرکار را به تاخیر بیاندازید. در ادامه به این موارد اشاره می کنیم:

 1. صبر کنید تا دستگاه کاملا خنک شود و سپس درب محفظه آن را باز کنید.
 2. در صورتی که آب از مخزن دستگاه لبریز گردد، امکان خارج شدن آب از بخارشوی در موقع کار با آن وجود دارد. پس به این نکته دقت کنید.
 3. پس از پر کردن مخزن دستگاه باید کمی زمان دهید تا بخارشوی برای کار آماده گردد.
 4. برای جلوگیری از انسداد بهتر است هر چند وقت یکبار خروج بخار را بررسی کنید.
 5. رطوبت و دمای بخارشوی بسیار زیاد است و تنها از آن می توان برای سطوحی که در کاتالوگ دستگاه ذکر شده استفاده نمود.
 6. پوشیدن دمپایی و یا کفش در زمان کار با دستگاه ضروری است.
 7. برای کار با بخارشوی لازم است از برس و سری مناسبی استفاده کنید.
 8. پس از اتمام کار با دستگاه باید سری ها و پارچه آن را جدا کنید و برای استفاده های بعدی آنها را کاملا خشک کنید.
 9. در زمان کار دستگاه، آب داخل مخزن کاملا گرم می شود و به همین دلیل بلافاصله پس از خاموش کردن دستگاه درب محفظه آن را باز نکنید.
 10. پیشنهاد می کنیم از آب تصفیه شده و یا آب مقطر برای دستگاه استفاده کنید.
تعمیر بخارشوی دلونگی اصفهان
نمونه تعمیرات بخارشوی دلونگی اصفهان
اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس