• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بوش در اصفهان خدمات گسترده ای در زمینه تعمیر جاروبرقی در اصفهان ارائه می دهد. کاربران با استفاده از این مجموعه خدمات سیستم فنی این تجهیزان خانگی را سالم نگه می دارند. برای استفاده از خدمات نمایندگی قطعات جاروبرقی بوش اصفهان می توانید در سریع ترین زمان ممکن اقدام کنید. 

تعمیر مشکلات روشن نشدن جاروبرقی بوش

برای استفاده فوری از خدمات تعمیر جارو برقی باید به علل بروز آن ها دقت داشته باشید. این مشکل گاها به پریز برقی مربوط می شود. در این زمینه باید از ولتمتر آومتر استفاده کنید. دوشاخه و سیم جاروبرقی هم یکی از مهمترین علل روشن نشدن جاروبرقی است. در صورتی که از این خدمات تعمیراتی استفاده کنید، خدمات پس از فروش آن نیز توسط کارشناس حرفه ای مرکز اصفهان ارائه می شود. 

 بهترین تعمیرکار این مرکز به کلیدهای قطع و وصل این تجهیزات هم توجه می کند. شما می توانید برای دریافت این خدمات از  آدرس یا تلفن تماس این مرکز استفاده کنید. 

تعمیر جاروبرقی ب در اصفهان

خدمات تعمیرات جارو برقی بوش مرکز اصفهان 

 تعمیر موتور جارورقی بوش یکی از مهمترین خدمات این مرکز است. به علاوه کلیه تعمیرات بدنه جاروبرقی بوش نیز در این مجموعه انجام می شود. در این مرکز خدمات سرویس کاری این تجهیزات نیز به سهولت انجام می شود. 

این مرکز سرویس کاری دوره ای این تجهیزات را برای حفظ دوام و طول عمر جاروبرقی های   Bosch انجام می دهد. کلیه خدمات تعمیر جاروبرقی بوش زیر نظر تکنیسین ها و کارشناسان فنی این مجموعه ارائه می شوند. شما می توانید، برای تعمیر جاروبرقی بوش در اصفهان از خدمات تعمیر در محل این تجهیزات نیز استفاده کنید.  تعمیرات جاروبرقی بوش اصفهان به صورت ضمانی در بخش های مختلف انجام می شود. به علاوه در صورتی که هر یک از تجهیزات نیاز به تعویض قطعه داشته باشند، قطعات تعویض شده جارو برقی هم شامل گارانتی های فروش می شوند. 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس