• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com
تعمیرات اتو پرس فوما
تعمیر اتو پرس فوما در اصفهان

اتو پرس فوما محصولی از قلب فرانسه برای استفاده در خانه ها و کارگاه های تولید و آماده سازی پوشاک است که در میان صنعتگران این عرصه مورد توجه قرار گرفته است. این برند فرانسوی در زمینه ساخت و آماده سازی انواع لوازم خانگی سابقه ای دیرینه دارد.

اتو پرس فوما در مدل های متنوعی در این کمپانی فرانسوی تولید شده و در دسترس مشتریان قرار می گیرد. هر یک از انواع اتوپرس فوما برای مصارف مهمی خریداری می شوند و از ویژگی های به خصوصی برخوردار هستند. این محصولات به همراه یک پایه به مشتریان ارائه می شوند و کاربرد آن ها بسیار ساده است.

مجموعه زبردست تعمیرات انواع برندهای اتو پرس را انجام میدهد و شما میتوانید با  نمایندگی تعمیرات اتوپرس اصفهان با ما تماس بگیرید.

محصولات برند فوما

اتو پرسی فوما تنها یکی از محصولات مهم و پر فروش این برند فرانسوی است. به جز اتوپرسی فوما، انواع خردکن ها، زودپزها و... نیز از این برند جهانی ارائه می شوند و کمپانی  Fuma را به اوج شهرت رسانیده اند. نمایندگی رسمی این برند در کشور دبی مشغول فعالیت است و فروش این محصولات را در بازارهای خاورمیانه انجام می دهد.

تعمیر اتو پرس فوما

خدمات سرویس کاری و تعمیرات اتو پرس فوما با هزینه های به صرفه ای در کشور ما انجام می شود. عیب یابی اتو پرس فوما به صورت دوره ای انجام شده و از بروز مشکلات بزرگتر در ساختار این سیستم ها جلوگیری می کند. سرویس اتو پرس در مراکز تولید پوشاک که به صورت مداوم از این دستگاه ها استفاده می کنند، از اهمیت بیشتری برخوردار است.

قطعات اتوپرس های فوما

برای استفاده از خدمات اتو پرس فوما باید حتما با قطعات این دستگاه ها نیز آشنایی داشته باشید. برای درخواست تعمیر اتو پرس فوما باید حتما از قطعات اصل این برند برای جایگزینی با قطعات فرسوده استفاده کنید. قطعات دستگاه های برند فوما منطبق بر جدیدترین استانداردهای روز اروپایی ساخته شده اند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس