• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com
تعمیرات اتو پرس بکو
تعمیر اتو پرس بکو در اصفهان

اتو پرس رادکس از مشهورترین محصولات کمپانی رادکس در کشور فرانسه است. این کمپانی با تولید اتوپرس های مرغوب و با کیفیت فعالیت حرفه ای خود را در این عرصه آغاز کرد و در حال حاضر یک نام تجاری فعال در جهان به شمار می رود.

تعمیر اتو پرس بکو با تخصصی ترین روش ها و زیر نظر ماهرترین کارشناسان انجام می گیرد. هر یک از اتوپرس های برند بکو با خدمات عیب یابی تخصصی کمپانی سازنده ارائه می شود. تعمیرات اتو پرس بکو باید به صورت دوره ای انجام شود؛ این سیستم ها دوام قابل توجهی دارند و به همین خاطر تعویض قطعات آن ها در طولانی مدت انجام می شود.

مجموعه زبردست تعمیرات انواع برندهای اتو پرس را انجام میدهد و شما میتوانید برای تعمیرات اتوپرس اصفهان با ما تماس بگیرید.

برند تجاری اتو پرس های بکو

عیب یابی اتو پرس بکو به دلیل ساختار با کیفیت انواع اتوپرس های این برند در کمترین زمان ممکن انجام می شود. سرویس اتو پرس توسط کمپانی سازنده این محصولات آموزش داده می شود. برند بکو سازنده انواع محصولات و لوازم خانگی کاربردی است که از سابقه کار طولانی مدتی در این عرصه برخوردار می باشد.

این محصولات وارداتی از مشخصه های متعددی برخوردار هستند. انواع اتو پرس بکو در مدل های متنوعی از این برند ارائه شده و در میان محصولات وارداتی دسته بندی می شود. خدمات اتو پرس بکو به سهولت در دسترس مشتریان می گیرد. درخواست تعمیر اتو پرس بکو به صورت دوره ای از سوی مشتریان ارائه خواهد شد.

مشخصات تعمیرات اتو پرس بکو

اتوپرس بکو با ویژگی های کمی و کیفی به خصوصی ارائه می شود. برخی از آن ها را در زیر مشاهده می کنید:

  • اتو پرسی بکو با قدرت بخار دهی قابل قبولی ارائه می شود.
  • اتوپرسی بکو از مخزن های آب بزرگ و با گنجایش بالا برخوردار است.
  • چراغ های نشانگر دما و میزان آب دستگاه نیز بر روی بدنه آن ها قرار گرفته اند.
  • اتوپرس برند beko در سه سطح دمایی تنظیم می شود و عملکرد بسیار مطلوبی دارد.
  • قطع کن های خودکار این دستگاه نیز از قابلیت های ویژه آن به شمار می روند. این دستگاه قابلیت بخاردهی عمودی ندارد و بخار دهی آن تنها در یک جهت انجام می شود.
اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس