• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

در صورتی که شما هم نیاز به خدمات تعمیر جاروبرقی بیم دارید، بهتر است این خدمات را از یک مرکز معتبر دریافت کنید. در مرکز تعمیر جاروبرقی بیم در اصفهان این خدمات به صورت فوری و در محل مورد نظر مشتریان ارائه می شود. انواع جارو برقی بیم در مدل های مختلف در این مجموعه پشتیبانی می شوند. شما می توانید از  خدمات پس از فروش این مجموعه برای گارانتی و تعمیرات تخصصی جاروبرقی اصفهان انجام شده نیز بهره مند شوید. 

تعمیر کثیف بودن کیسه هوا جارو برقی بیم

کارشناس کلیه بخش های فنی و غیر فنی سیستم جاروبرقی را بررسی می کند. کیسه های هوا یکی از اجزای مهم و اساسی جارو برقی به شمار می روند.  بهترین تعمیرکار مجموعه اصفهان به قدرت مکش و عملکرد مطلوب جاروبرقی توجه دارد. در صورتی که کیسه های هوا دستگاه به موقع تمیز نشوند، بی شک قدرت مکش جاروی مورد نظر کاهش پیدا می کند. 

 

در چنین شرایطی باید حتما از خدمات تعمیر موتور جارورقی بیم استفاده کنید. در صورتی که سرویس کاری دوره ای این دستگاه ها را انجام دهید، این قبیل اختلالات در قطعات جاروبرقی به وجود نمی آیند.

تعمیر جاروبرقی بیم در اصفهان

رفع مشکل خرابی ترموستات جاروبرقی بیم

 تعمیرات بدنه جاروبرقی بیم در صورت شکستگی و ایجاد خرابی در قسمت های مختلف آن انجام می شود. اما خرابی ترموستات محصولات برند   Beemیک آسیب جدی است که سبب آسیب دیدن سایر بخش های دستگاه می شود. 

 تعمیرات جاروبرقی بیم اصفهان برای جلوگیری از آسیب دیدن موتور دستگاه نیز انجام می شود. در صورتی که ترموستات جارو آسیب ببیند، آسیب دیدگی بخش موتور نیز به دنبال آن ایجاد می شود. تشخیص دمای موتور با استفاده از این بخش انجام می شود. نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بیم در اصفهان تعویض این قطعات را با دقت بالایی انجام می دهد. 

 نمایندگی قطعات جاروبرقی بیم اصفهان به صورت گسترده در این عرصه فعالیت می کند. آدرس و شماره تلفن تماس این مجموعه در دسترس مشتریان قرار می گیرد. 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس