• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر یکی از مهمترین خدمات مرکز اصفهان است. در این مجموعه خدمات تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر در اصفهان در سریع ترین بازه های زمانی و به صورت فوری در دسترس مشتریان و افرادی که به تعمیر جاروبرقی در اصفهان نیاز دارند؛ قرار می گیرد. این مجموعه از انواع برندهای جارو برقی پشتیبانی کرده و خدمات پس از فروش تعمیرات ارائه شده را نیز در دسترس مشتریان قرار می دهد. 

تعمیر اتصالی سیستم جاروبرقی بلک اند دکر

کارشناس مشکلات اتصالی بخش های مختلف جارو را به دقت زیر نظر دارد. در صورتی که دستگاه جاروبرقی شما به صورت ناگهانی خاموش می شود، باید به اتصالی های بین سیم های جاروبرقی دقت کنید. بهترین تعمیرکار مرکز اصفهان در آدرس حضوری مجموعه مشاوره هایی برای رفع این اختلالات ارائه می دهد. شما می توانید با تلفن تماس مرکز اصفهان در ارتباط باشید. 

تعمیر جاروبرقی بلک اند دکر در اصفهان

اتصالات بیرونی و درونی جاروبرقی بلک اند دکر

تعمیر موتور جارورقی بلک اند دکر و قطعات بخش های داخلی و خارجی دستگاه انجام می شود. تعمیرات بدنه جاروبرقی بلک اند دکر شامل دو شاخه ها، سیم جاروبرقی و... در زمینه اتصالات بیرونی مورد توجه قرار می گیرد. 

به علاوه سیم کشی های داخلی دستگاه  Black and Decker گاها آسیب می بینند و در روشن و خاموش شدن دستگاه مشکل ایجاد می کنند. 

در مرکز تعمیرات جاروبرقی بلک اند دکر اصفهان خدمات تعمیر برد این لوازم خانگی نیز ارائه می شود.  نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بلک اند دکر در اصفهان سابقه طولانی مدت در زمینه خدمات تعویض قطعات دارد. این مرکز از برندهای معتبر سازنده جاروبرقی پشتیبانی کرده و قطعات اصل و فابریک آن ها را به مشتریان ارائه می دهد. در صورتی که اتصالات داخل و خارج این دستگاه ها با مشکل رو به رو شوند، دستگاه روشن نشده و مکش مطلوبی نخواهد داشت. نمایندگی قطعات جاروبرقی بلک اند دکر اصفهان در راستای برطرف کردن این مشکلات در خدمت مشتریان خواهد بود. 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس