• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

تعمیر جاروبرقی جنرال به صورت حرفه ای در مرکز اصفهان در کنار تعمیر جاروبرقی اصفهان با برندهای دیگر انجام می شود. خدمات تعمیر جاروبرقی جنرال در اصفهان  با نازل ترین قیمت ها و به صورت فوری در دسترس مشتریان قرار می گیرد. انواع جارو برقی برند جنرال در بازارهای فروش به میزان قابل توجهی عرضه می شوند. هر یک از این سیستم ها با خدمات پس از فروش حرفه ای ارائه شده و کارشناس فنی مجموعه اصفهان خدمات تعمیر این دستگاه ها را ارائه می دهد. 

تعمیر کاهش قدرت مکس جاروبرقی جنرال

  بهترین تعمیرکار مرکز اصفهان در خصوص قدرت مکش جاروبرقی دو علت زیر را بررسی می کند:

  1. پر شدن کیسه های دستگاه
  2. کثیف شدن فیلترهای جاروبرقی

در صورتی که هیچ یک از این موارد مشکل نداشته باشد، شلنگ جاروبرقی هوا را خوب عبور نمی دهد و سبب بروز مشکل مکش در جارو شده است. در این زمینه خدمات تعمیر موتور جارورقی جنرال و سایر اجزای فنی این تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرند.  تعمیرات بدنه جاروبرقی جنرال بر مبنای آسیب های موجود در این سیستم ها ارائه می شوند. 

تعمیر جاروبرقی جنرال در اصفهان

رفع پریدن فیوز دستگاه جارو برقی جنرال

جاروهای سری  Generalبا مشکلات پریدن فیوز نیز رو به رو می شوند. در صورتی که عمر مفید این تجهیزات به پایان برسد، نیاز به تعمیرات جاروبرقی جنرال اصفهان بیشتر احساس می شود. در صورتی که موتور سوخته باشد، کلید قطع و وصل خراب شود و یا اتصالات سیم های رابط آسیب ببیند، این قبیل مشکلات به وجود می آیند. در مرکز نمایندگی تعمیرات جاروبرقی جنرال در اصفهان این خدمات با بهترین کیفیت به مشتریان ارائه می شوند.  نمایندگی قطعات جاروبرقی جنرال اصفهان خدمات تعویض قطعات را با لوازم اصل و اورجینال جاروبرقی جنرال ارائه می دهد. برای دریافت این خدمات می توانید به آدرس  مرکز اصفهان به صورت حضوری مراجعه کرده و یا با شماره تلفن تماس مجموعه تماس گرفته و از کارشناسان فنی اصفهان کمک بخواهید.

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس