• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
 • info@tamiratesfahan.com

تعمیر جاروبرقی سپاهان در قسمت های مختلف سیستم این لوازم خانگی انجام می شود. اگر به دنبال نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سپاهان در اصفهان می گردید، خدمات تعمیر جاروبرقی سپاهان در اصفهان را امتحان کنید. در این مجموعه خدمات فوری تعمیر جارو برقی به مشتریان ارائه می شوند. برند سپاهان در سال های اخیر محصولات فوق العاده ای را وارد بازارهای فروش کرده و به همین جهت خدمات پس از فروش و تعمیر جاروبرقی اصفهان نیز مورد توجه قرار گرفته اند. در ادامه برخی از اختلالات این تجهیزات را بررسی می کنیم. 

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سپاهان در اصفهان

 کارشناس معتبر مرکز اصفهان در خصوص روشن نشدن جاروبرقی ابتدا به جریان برقی که از پریز به دستگاه وارد می شود توجه دارد. بهترین تعمیرکار در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سپاهان در اصفهان جریان برق را با استفاده از ولت متر آومتر بررسی می کند.  سپس به دوشاخه و سیم های رابط جارو برقی توجه می شود. 

در صورتی که کلیه این بخش ها سالم باشند، تعمیر موتور جارورقی سپاهان انجام می شود. ایرادات موتور در بروز این آسیب ها نقش به سزایی ایفا می کند.

تعمیر جاروبرقی سپاهان در اصفهان

رفع قطعی مدار سری موتور جارو برقی سپاهان

در نمایندگی جاروبرقی سپاهان در اصفهان، قطعات موتور این تجهیزات نیز بررسی می شوند. قطعات جارو برقی Sepahan در طولانی مدت با اختلالاتی رو به رو می شود. در صورتی که ارتباط هر یک از اجزا با هم قطع شود، مدار سری نیز عملکرد مطلوبی نداشته و قطع می شود. به این ترتیب باید از خدمات تعمیرات جاروبرقی سپاهان اصفهان استفاده کنید. 

مرکز نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سپاهان در اصفهان در این شرایط سوختگی کامل موتور را نیز زیر نظر دارد. شما می توانید برای جایگزین کردن قطعات این تجهیزات نیز به مرکز نمایندگی قطعات جاروبرقی سپاهان اصفهان مراجعه کرده و از آدرس و تلفن تماس این مجموعه استفاده کنید. هزینه اجرای این خدمات در مرکز اصفهان بسیار به صرفه تعیین شده است.

تعمیر جاروبرقی سپاهان در اصفهان

یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی انواع جاروبرقی ها هستند که از برندهای تجاری متفاوت وارد بازارهای فروش شده و برای مقاصد نظافتی مورد استفاده قرار می گیرند. به دلیل شرایط استفاده جاروبرقی در محیط، آسیب پذیری آن ها به نسبت سایر لوازم خانگی بیشتر خواهد بود. به همین خاطر باید همواره به دنبال روش هایی برای نگهداری اصولی از این دستگاه ها و تعمیر به موقع آن ها بگردیم. 

انواع مشکلات جاروبرقی های سپاهان

مشکلات رایج در سیستم فنی این جاروبرقی ها دسته بندی های گوناگونی دارند که در ادامه برخی از آن ها را مشاهده می کنید:

 1. خرابی دکمه خاموش و روشن

  این قبیل مشکلات، استفاده از این دستگاه ها را مختل می کنند و مانع از کاربری مناسب جاروبرقی خواهند شد. خرابی دکمه خاموش و روشن دستگاه به دلیل استفاده بیش از حد از آن در طول سال های متمادی به وجود می آید. در این زمینه باید حتما به کارشناسان مربوطه مراجعه کرده و قطعه آسیب دیده را تعویض یا ترمیم کنید. 

 2. ایجاد بوی سوختگی از داخل جاروبرقی

  یکی از رایج ترین مشکلات این دستگاه ها که بسیاری از مصرف کنندگان را آزرده خاطر کرده است، وجود بوی سوختگی نامطلوب در سیستم فنی دستگاه جاروبرقی است. در صورتی که این بو از سیستم جاروی شما استشمام شد هر چه سریع تر برای رفع مشکل احتمالی اقدام کرده و آن را به یک کارشناس متبحر بسپارید. 

 3. آسیب دیدگی چرخ های جاروبرقی

  یکی از مهمترین اجزای به کار رفته در سیستم فیزیکی دستگاه جاروبرقی، چرخ هایی است که در زیر آن تعبیه شده اند و کارایی مهمی دارند. این چرخ ها در حین استفاده به عملکرد ساده و سریع این لوازم خانگی کمک کرده و جا به جایی آن را در حین کار ساده تر می کنند. به همین خاطر سلامت آن ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. هر گونه آسیب فیزیکی به ساختار چرخ ها می تواند، سبب ایجاد ترک، شکستگی و در نهایت از کارافتادگی چرخ های جاروبرقی شما شود. به همین خاطر باید در حفظ و نگهداری از آن ها دقت داشته باشید. 

 4. خاموش شدن ناگهانی دستگاه

  در صورتی که مدت زیادی است از جاروبرقی خود استفاده می کنید، بروز چنین مشکلاتی بدیهی است. این قبیل مشکلات به دلیل استفاده طولانی مدت از دستگاه و بی توجهی به سرویس کاری دوره ای این لوازم خانگی به وجود می آیند. به همین خاطر توصیه می شود که سیستم فنی داخلی این دستگاه ها را هر چند وقت یک بار بررسی کنید تا از بروز این مشکلات پیشگیری شود. 

 5. مشکلات خرطومی جاروبرقی

  یکی دیگر از قطعات آسیب پذیر دستگاه جاروبرقی، مشکلاتی است که در خرطومی این تجهیزات به وجود آمده و مانع از عملکرد مطلوب این لوازم برقی خانگی می شوند. خرطومی در این لوازم خانگی نقش انتقال زباله ها را به کیسه جاروبرقی بر عهده دارند. در صورت بروز انسداد در ساختار فنی این خرطومی ها عملکرد جاروی شما مختل خواهد شد و دیگر کارایی گذشته را نخواهد داشت. در چنین مواردی باید حتما به یک تعمیرکار ماهر مراجعه کنید. 

 6. قیمت خدمات تعمیر جاروبرقی سپاهان 

  تا به این جا در خصوص برخی از متداول ترین روش های تعمیر جاروبرقی سپاهان و آسیب های موجود در ساختار فنی و غیر فنی جاروبرقی های سپاهان اطلاعاتی را بررسی کردیم. نرخ تعمیر هر یک از بخش های نام برده شده بسته به عوامل مختلفی تعیین شده و با هم تفاوت دارد. میزان آسیب پذیری هر یک از این دستگاه ها متفاوت خواهد بود و بر این اساس نیز هزینه های مربوط به تعمیرات آن ها دگرگون خواهند شد. شما می توانید این نرخ ها را بر اساس مصوبه های تعیین شده در سازمان های ذی ربط استعلام کرده و سپس از خدمات تعمیراتی مربوطه استفاده کنید. 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس