• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

تعمیر جاروبرقی سپاهان در قسمت های مختلف سیستم این لوازم خانگی انجام می شود. اگر به دنبال یک مرکز تعمیراتی معتبر می گردید، خدمات تعمیر جاروبرقی سپاهان در اصفهان را امتحان کنید. در این مجموعه خدمات فوری تعمیر جارو برقی به مشتریان ارائه می شوند. برند سپاهان در سال های اخیر محصولات فوق العاده ای را وارد بازارهای فروش کرده و به همین جهت خدمات پس از فروش و تعمیر جاروبرقی اصفهان نیز مورد توجه قرار گرفته اند. در ادامه برخی از اختلالات این تجهیزات را بررسی می کنیم. 

تعمیر جارو برقی سپاهان اگر روشن نمی شود 

 کارشناس معتبر مرکز اصفهان در خصوص روشن نشدن جاروبرقی ابتدا به جریان برقی که از پریز به دستگاه وارد می شود توجه دارد. بهترین تعمیرکار این مجموعه جریان برق را با استفاده از ولت متر آومتر بررسی می کند.  سپس به دوشاخه و سیم های رابط جارو برقی توجه می شود. 

در صورتی که کلیه این بخش ها سالم باشند، تعمیر موتور جارورقی سپاهان انجام می شود. ایرادات موتور در بروز این آسیب ها نقش به سزایی ایفا می کند.

تعمیر جاروبرقی سپاهان در اصفهان

رفع قطعی مدار سری موتور جارو برقی سپاهان

در مرکز تعمیرات بدنه جاروبرقی سپاهان، قطعات موتور این تجهیزات نیز بررسی می شوند. قطعات جارو برقی   Sepahan در طولانی مدت با اختلالاتی رو به رو می شود. در صورتی که ارتباط هر یک از اجزا با هم قطع شود، مدار سری نیز عملکرد مطلوبی نداشته و قطع می شود. به این ترتیب باید از خدمات تعمیرات جاروبرقی سپاهان اصفهان استفاده کنید. 

مرکز نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سپاهان در اصفهان در این شرایط سوختگی کامل موتور را نیز زیر نظر دارد. شما می توانید برای جایگزین کردن قطعات این تجهیزات نیز به مرکز نمایندگی قطعات جاروبرقی سپاهان اصفهان مراجعه کرده و از آدرس و تلفن تماس این مجموعه استفاده کنید. هزینه اجرای این خدمات در مرکز اصفهان بسیار به صرفه تعیین شده است.

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس