• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

تعمیر جاروبرقی بکو در مرکز اصفهان با بهره گیری از جدیدترین متدهای تعمیراتی انجام می شود. برند بکو سال های سال است که در عرصه ساخت لوازم خانگی فعالیت دارد.  تعمیر جاروبرقی بکو در اصفهان برای پیشگیری از بروز آسیب در این لوازم خانگی حرفه ای انجام می شود. شما می توانید از خدمات فوری مرکز تعمیرات جاروبرقی بکو اصفهان که بصورت فوری عیب یابی جاروبرقی اصفهان را ارائه میدهند؛ استفاده به عمل آورید. 

تعمیرات سر و صدای زیاد جاروبرقی بکو

جارو برقی های برند بکو با ویژگی های بسیار زیادی ارائه می شوند. اما بروز آسیب در هر وسیله خانگی پس از مدت ها استفاده امری بدیهی است. سر و صدای زیاد این دستگاه ها یکی از مهمترین ایرادات رایج در این سیستم ها است. 

 خدمات پس از فروش هر یک از این لوازم خانگی برای جلب اعتماد مشتریان در دسترس قرار می گیرد. کارشناس این مجموعه ابتدا خرطومی های دستگاه را بررسی می کند. در صورتی که مانعی در این بخش وجود داشته باشد، سبب ایجاد سر و صدا در دستگاه می شود. 

بهترین تعمیرکار مرکز اصفهان برای رفع مشکل سر و صدای دستگاه به قطعات فنی و قسمت های داخلی دستگاه نیز توجه دارد. تعمیر موتور جارورقی بکو نیز در راستای رفع این مشکلات انجام می شود. 

تعمیر جاروبرقی بکو در اصفهان

رفع مشکل ایجاد بوی دود در جاروبرقی بکو

در مرکز تعمیرات بدنه جاروبرقی بکو به مشکلات بوی دود و سوختگی در این دستگاه ها نیز رسیدگی می شود. در صورتی که از دستگاه  Beko بوی دود و سوختگی به مشام برسد، باید ساختار فنی آن را مورد بازبینی قرار دهید. 

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بکو در اصفهان در این زمینه به سیم کشی ها و اتصالات دستگاه توجه دارد. 

نمایندگی قطعات جاروبرقی بکو اصفهان خالی بودن پاکت های جاروبرقی را نیز برای رسیدگی به این مشکلات بررسی می کند. شما می توانید به آدرس این مجموعه مراجعه کنید و با کارشناسان حرفه ای مرکز اصفهان در ارتباط باشید.  تلفن تماس مرکز اصفهان نیز در دسترس شما قرار دارد. 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس