• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

خدمات تعمیر جاروبرقی دوو در سر تا سر کشور ما با استقبال قابل توجهی رو به رو شده است. برای خرید هر یک از این تجهیزات باید به ویژگی های هر یک از آن ها دقت داشته باشید. انواع لوازم خانگی دوو در طولانی مدت نیاز به سرویس کاری دارند. تعمیر جاروبرقی دوو در اصفهان به صورت تکی در بخش های فنی و غیر فنی این دستگاه انجام می شود و یکی از خدمات عیب یابی جاروبرقی در اصفهان محسوب میشود.

تعمیر ایرادات بدنه جاروبرقی دوو

تعمیرات جاروبرقی دوو اصفهان در بخش های بدنه این دستگاه در راستای رفع بسیاری از ایرادات فنی این دستگاه ها انجام می شود. خدمات فوری این مجموعه برای رفع لرزش های بدنه این دستگاه ها ارائه می شود. در انواع جارو برقی های برند دوو مشکلات شکستگی قطعات نیز در طولانی مدت به وجود می آیند. برای رفع این ایرادات باید قطعات آسیب دیده با قطعات اصل و اورجینال تعویض شوند.  

خدمات پس از فروش این مجموعه برای حفظ کیفیت هر یک از قطعات تعمیر شده مورد توجه مشتریان قرار دارند. کارشناس حرفه ای این مرکز با استفاده از جدیدترین روش های تعمیراتی خدمات حرفه ای خود را ارائه می دهد. بهترین تعمیرکار این مرکز در آدرس حضوری مجموعه راهنمایی های حرفه ای خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد. تلفن تماس مرکز اصفهان برای برقراری ارتباط با کارشناسان تعمیر موتور جارورقی دوو ارائه شده است. 

تعمیر جاروبرقی دوو در اصفهان

مراحل تعمیرات جاروبرقی های دوو  

 تعمیرات بدنه جاروبرقی دوو در چند مرحله تخصصی انجام می شود. در صورت ایجاد آسیب در جاروبرقی های  Daewoo باید ابتدا عیب یابی این سیستم های پیشرفته به صورت تخصصی انجام شود. در مرحله بعدی  نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در اصفهان قطعات مورد نیاز برای تنظیم این جاروبرقی ها را فراهم کرده و در بخش های مورد نظر تعبیه می کند. نمایندگی قطعات جاروبرقی دوو اصفهان سرویس کاری جاروبرقی های دوو را به صورت منظم انجام می دهد. 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس