• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

تعمیر جاروبرقی زیرووات در مرکز معتبر اصفهان با بهترین قابلیت های این مجموعه انجام می گیرد. برند زیرووات در سر تا سر کشور ما به صورت حرفه ای ارائه می شود. به همین خاطر خدمات تعمیر جاروبرقی زیرووات در اصفهان نیز مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از خدمات مرکز تعمیرات جاروبرقی در اصفهان بشمار میرود.

تعمیرات لرزش زیاد جاروبرقی زیرووات

یکی از مشکلاتی که نیاز به تعمیرات جاروبرقی زیرووات اصفهان را افزایش می دهد، لرزش بدنه دستگاه است. برای رفع این اختلالات می توانید، از خدمات فوری این مرکز استفاده کنید. خرابی آرمیچرها و کفشک های جارو برقی زیرووات این مشکلات را به وجود می آورد. خرابی فن جارو برقی و پره های آن نیز سبب بروز لرزش در این لوازم خانگی می شود. در صورت تعویض این قطعات خدمات پس از فروش این اقلام نیز ارائه می شود. 

 کارشناس حرفه ای این مرکز به گیر نکردن وسایل در داخل جارو نیز توجه می کند. بهترین تعمیرکار این مرکز در آدرس حضوری و از طریق تلفن تماس مجموعه اصفهان در دسترس مشتریان قرار دارد.

تعمیر جاروبرقی زیرووات در اصفهان

رفع مشکل بوی سوختگی جاروبرقی زیرووات

تعمیر موتور جارورقی زیرووات برای رفع مشکلات سوختگی نیز مورد توجه مشتریان قرار دارد. بروز آسیب در تسمه های این جاروبرقی ها نیز این قبیل مشکلات را تشدید می کند. همچنین در راستای حل این مشکلات از روش های تعمیرات بدنه جاروبرقی زیرووات نیز استفاده می کنند. کثیف بودن فیلترهای جاروبرقی Zerowatt نیز در بروز بوی دود و سوختگی تاثیر گذار است. 

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیرووات در اصفهان مشکلات تسمه این تجهیزات را نیز مورد توجه قرار می دهد. در صورتی که بخشی از دستگاه جاروبرقی مسدود شده باشد به موتور آن فشار وارد شده و سبب ایجاد بوی دود و سوختگی خواهد شد. نمایندگی قطعات جاروبرقی زیرووات اصفهان با به صرفه ترین هزینه ها این قبیل خدمات را ارائه می دهد. شما می توانید، سرویس کاری این جاروبرقی ها را در زمان مقرر در مرکز اصفهان انجام دهید. 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس