• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

برای تعمیر جاروبرقی هاردستون طول عمر و نوع آسیب های موجود در دستگاه مورد بررسی قرار می گیرد. هر یک از خدمات تعمیر جاروبرقی هاردستون در اصفهان زیر نظر برترین تعمیرکاران این مجموعه انجام می شود. به همین خاطر این خدمات با کیفیت بسیار بالایی ارائه خواهند شد. برند هاردستون یک مجموعه فعال در زمینه ارائه لوازم خانگی مانند لباسشویی، تلویزیون، جاروبرقی و... است و از همین رو تعمیرات جارو برقی در اصفهان بسیار حائز اهمیت است. قطعات اصل و اورجینال محصولات این برند در مجموعه اصفهان در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرند. 

تعمیر کار نکردن جاروبرقی هاردستون

در مرکز تعمیرات جاروبرقی هاردستون اصفهان به علل کار نکردن این تجهیزات توجه ویژه ای دارند. خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی هاردستون در اصفهان  برای رفع این قبیل ایرادات به صورت فوری به مشتریان ارائه می شوند. جارو برقی های برند هاردستون ممکن است با مشکلات خاموش شدن ناگهانی دستگاه رو به رو شوند. این ایرادات به بخش های فنی و موتوری آن مربوط می شود. به علاوه در صورتی که اختلالی در روشن شدن دستگاه رخ دهد نیز جاروبرقی عملکرد مورد نیاز را نخواهد داشت. 

تعمیر جاروبرقی هاردستون در اصفهان

 تعمیرات انسداد مسیرهای هوایی جاروبرقی هاردستون

در میان مجموعه خدمات مرکز اصفهان، خدمات پس از فروش هر یک از قطعات تعویض شده نیز جای می گیرد که از اهمیت بسیار زیادی برای مشتریان برخوردار است. کارشناس این مجموعه دلیل انسداد هوایی جاروبرقی را کثیف بودن لوله های عبور هوا در آن ذکر می کند. در صورتی که مسیر حرکت هوای مکش شده در سیستم آلوده باشد، بدون شک مشکلات انسداد در مسیر به وجود می آید. 

 بهترین تعمیرکار با سرویس کاری به موقع این دستگاه از بروز این آسیب ها پیشگیری می کند. شما می توانید با مراجعه به  آدرس و تلفن تماس مرکز تعمیر موتور جارورقی هاردستون از خدمات سرویس کاری مرکز اصفهان بهره مند شوید. 

تعمیرات بدنه جاروبرقی هاردستون نیز در این مجموعه با کیفیت بالایی انجام می شود. محصولات برند  Hardstone در نمایندگی قطعات جاروبرقی هاردستون اصفهان به خوبی پشتیبانی می شوند. 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس