• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

خدمات تعمیر جاروبرقی تفال با کیفیت بسیار بالایی در سر تا سر کشور در دسترس مشتریان قرار می گیرد. شما می توانید این جاروها را به صورت دوره ای سرویس کاری کنید تا از آسیب دیدگی بخش های اساسی آن مانند موتور پیشگیری شود. تعمیر جاروبرقی تفال در اصفهان مانند دیگر تعمیرات جاروبرقی در اصفهان به صورت فوری انجام می شود. این جارو برقی ها با ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه خواهند شد. 

تعمیر مشکلات بخش ترموستات جارو برقی تفال

کارشناس حرفه ای مرکز اصفهان هر گونه آسیب در بخش ترموستات را به دقت زیر نظر دارد. خدمات تعمیرات جاروبرقی تفال اصفهان شامل بررسی اجزای فنی موتور می شود. برای کنترل کیفیت موتور، وجود قطعات ترموستات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. 

مرکز نمایندگی تعمیرات جاروبرقی تفال در اصفهان خدمات تعویض ترموستات را برای حفظ کیفیت قطعات موتوری جاروبرقی انجام می دهد. در صورتی که ترموستات عملکرد مطلوبی نداشته باشد، جاروبرقی روشن نشده و مکش و قدرت عمل مناسبی نخواهد داشت. شما می توانید با کارشناسان نمایندگی قطعات جاروبرقی تفال اصفهان از طریق آدرس و  تلفن تماس مجموعه ارتباط برقرار کنید و سوالات خود را در این زمینه جویا شوید. 

تعمیر جاروبرقی تفال در اصفهان

تعمیرات خرابی فن جاروبرقی تفال

 بهترین تعمیرکار مرکز اصفهان در مواجهه با مشکلات کار نکردن جاروبرقی، فن دستگاه را نیز به دقت بررسی می کند. تعمیر موتور جارورقی تفال نیز در این زمینه انجام می شود. فن یکی از مهمترین قطعات سیستم فنی جاروهای تفال است که سیستم داخلی دستگاه را خنک می کند. در صورتی که فن دستگاه آسیب ببیند، احتمال خرابی سایر اجزا نیز بالاتر می رود. 

در این زمینه تعمیرات بدنه جاروبرقی تفال نیز انجام می شود تا سلامت اجزای فیزیکی جارو نیز حفظ شود. محصولات برند Tefal در طولانی مدت مورد استفاده قرار می گیرند و هر گونه آسیب در سیستم فنی آن ها در مزکز اصفهان برطرف خواهد شد. قیمت خدمات این مجموعه بسته به عوامل مختلفی تعیین می شود. 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس