• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

خدمات تعمیر جاروبرقی آاگ برای رفع اختلالات رایج در محصولات این برند معتبر ارائه می شوند. مرکز تعمیر جاروبرقی آاگ در اصفهان با سال های سابقه در این عرصه این خدمات را زیر نظر کارشناسان حرفه ای به مشتریان ارائه می دهد. تعمیرات جاروبرقی آاگ اصفهان در قسمت های مختلف این دستگاه انجام می شود. خدمات تعمیر جارو برقی در اصفهان سریع، فوری و ارزان قیمت هستند. 

تعمیر کارکرد نامنظم جارو برقی آ اگ

در صورتی که دستگاه جارو برقی عملکرد نامنظمی داشته باشد، مشکلاتی برای مصرف کننده به وجود می آورد.  خدمات پس از فروش انواع جاروهای آاگ برای جلوگیری از بروز این مشکلات ارائه می شوند. برای رفع مشکل عملکرد نامنظم جاروبرقی کارشناس حرفه ای مجموعه به نیم سوز شدن آرمیچرها توجه دارد. بهترین تعمیرکار جاروهای مدل آاگ نیم سوز شدن کلاف های میدان را نیز بررسی می کند. در صورت سلامت هر دو بخش، مشکل مربوط به تنظیم نبودن فاصله بین زغال و تیغه ها است. در این صورت ایجاد جرقه و گرما نیز امری بدیهی خواهد بود. 

تعمیر جاروبرقی آ اگ در اصفهان

رفع مشکل سوختگی کلاف های سیم پیچی جاروبرقی آاگ

تعمیر موتور جارورقی آاگ در بخش کلاف های سیم پیچ نیز انجام می شود. همچنین تعمیرات بدنه جاروبرقی آاگ AEG  از مهمترین خدمات مرکز اصفهان به شمار می رود. در صورت آسیب دیدن کلاف های سیم پیچ جاروبرقی، روشن و خاموش شدن آن با مشکل رو به رو می شود. در صورتی که از جاروبرقی زیاد استفاده کنید، سیم پیچ های آن آسیب می بینند و نیاز به تعمیر یا تعویض خواهند داشت. در مرکز نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آاگ در اصفهان تعویض قطعات با دقت بسیار بالایی انجام می شود. به این ترتیب سایر قطعات سیستم فنی دستگاه آسیب نمی بینند. 

شما می توانید از کارشناسان نمایندگی قطعات جاروبرقی آاگ اصفهان در آدرس و شماره تلفن تماس مجموعه اصفهان راهنمایی بگیرید و ایرادات سیستم فنی و بدنه انواع جاروبرقی را برطرف کنید. 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس