• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

خدمات تعمیر جاروبرقی الکترولوکس توسط برترین تکنیسین های مجموعه اصفهان انجام می شود. در مرکز  تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در اصفهان بهترین و باتجربه ترین تعمیرکاران مشغول به فعالیت هستند. خدمات فوری این مجموعه سبب جلوگیری از بروز ایرادات اساسی در سیستم جارو برقی ها می شود. برند الکترولوکس طرفداران بسیار زیادی در کشور ما دارد و به همین دلیل خدمات پس از فروش این تجهیزات در کنار تعمیر جاروبرقی در اصفهان نیز مورد توجه مردم قرار دارند. 

تعمیر مشکل لرزش جاروبرقی الکترولوکس

 کارشناس حرفه ای مجموعه اصفهان، مشکلات بدنه این دستگاه ها را بررسی می کند.  بهترین تعمیرکار لرزش سیستم جاروبرقی را یک مشکل موتوری به شمار می آورد. در صورتی که نگهدارنده های موتور آسیب دیده باشند، این قبیل ایرادات در سیستم فنی جاروبرقی به وجود می آید. در صورتی که این نگهدارنده ها شل شوند، باید آن ها را ببندید. به علاوه در صورت خرابی این قطعات نیز باید برای تعویض آن ها اقدام نمایید. به این ترتیب مشکل لرزش جاروبرقی برطرف خواهد شد. 

تعمیر جاروبرقی الکترولوکس در اصفهان

عیب یابی صدای ناهنجار جاروبرقی الکترولوکس

تعمیر موتور جارورقی الکترولوکس برای رفع سر و صدای بد این دستگاه نیز انجام می گیرد. در صورتی که جاروی شما با چنین مشکلاتی رو به رو شد باید به پروانه ها و یاتاقان های آن دقت داشته باشید.  تعمیرات بدنه جاروبرقی الکترولوکس نیز در این زمینه مورد بررسی قرار می گیرند. جاروهای برند   Electrolux از قطعات موتوری باکیفیتی تشکیل شده اند. اما در طولانی مدت بروز این آسیب ها در ساختار آن ها امری طبیعی به شمار می رود. به همین خاطر تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس اصفهان با تقاضای بالایی از سوی مشتریان رو به رو شده است.

در صورتی که پروانه های این جاروبرقی ها شل شوند، صدای بدی در حین عملکرد جارو به گوش می رسد. به علاوه نمایندگی تعمیرات جاروبرقی الکترولوکس در اصفهان خوردگی یاتاقان ها را نیز در این زمینه بررسی می کند. برای استفاده از این خدمات به نمایندگی قطعات جاروبرقی الکترولوکس اصفهان در آدرس و تلفن تماس  این مجموعه مراجعه کنید.

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس