• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

اگر می خواهید تعمیر جاروبرقی بلومبرگ شما با کیفیت ایده آل انجام شود، باید یک مرکز معتبر انتخاب کنید. خدمات تعمیر جاروبرقی بلومبرگ در اصفهان در راستای حفظ سلامت این سیستم های پیشرفته خدمات شایسته ای ارائه می دهد. هر یک از خدمات تعمیرات جاروبرقی بلومبرگ اصفهان زیر نظر کارشناسان حرفه ای و متخصص تعمیرکار جاروبرقی اصفهان به صورت فوری ارائه می شوند. 

تعمیرات مشکلات رایج در انواع جاروبرقی بلومبرگ

  جارو برقی های برند بلومبرگ با مشکلات عدیده ای رو به رو می شوند. از ایجاد بوی سوختگی و دود در آن ها گرفته تا آسیب رسیدن به قطعات بدنه آن ها؛ به همین خاطر در برخی موارد باید قطعات ساختار جاروبرقی تعویض شود. خدمات پس از فروش این سری محصولات در مرکز اصفهان برای هر یک از قطعات تعویض شده در دسترس مشتریان قرار می گیرد. 

کارشناس مجرب این مجموعه برای بهبود فرایند تعمیر و نگهداری از این لوازم خانگی بهترین قطعات را به کار می برد. استفاده از قطعات اصل و فابریک در این زمینه توسط بهترین تعمیرکار سبب حفظ کیفیت ساختار این جاروبرقی های قدرتمند می شود. 

تعمیر جاروبرقی بلومبرگ در اصفهان

تعرفه تعمیرات جاروبرقی بلومبرگ

تعمیر موتور جارورقی بلومبرگ با تعرفه ها و قیمت های به صرفه ای انجام می گیرد. تعمیرات بدنه جاروبرقی بلومبرگ با در نظر گرفتن نوع قطعات آسیب دیده در این سیستم ها انجام می شود. برند  Blomberg در طول سال های گذشته فروش بسیار بالایی داشته است. به همین خاطر مشتریان نیاز بیشتری به خدمات سرویس کاری این تجهیزات خواهند داشت. 

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی بلومبرگ در اصفهان با در نظر گرفتن  بسیاری از ویژگی های این لوازم خانگی تعمیر و تنظیم آن ها را انجام می دهد. مرکز نمایندگی قطعات جاروبرقی بلومبرگ اصفهان از طریق راه های ارتباطی بسیاری در دسترس مشتریان قرار دارد. شما می توانید به آدرس و شماره تلفن تماس اصفهان دسترسی داشته و خدمات مورد نیاز خود را سفارش دهید. 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس