• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

خدمات تعمیر جاروبرقی هیتاچی زیر نظر کارشناسان متبحر در زمینه تعمیر جاروبرقی در اصفهان ارائه می شود. این خدمات از اهمیت بسیار زیادی برای مصرف کنندگان این محصولات برخوردار هستند. خدمات تعمیر جاروبرقی هیتاچی در اصفهان به صورت فوری در محل مورد نظر مشتریان ارائه می شود.

تعمیر مشکلات دکمه های جاروبرقی هیتاچی

 جارو برقی های هیتاچی با مشکلات فیزیکی بسیار زیادی رو به رو می شوند. در صورتی که روشن و خاموش شدن دکمه های این لوازم خانگی با مشکل رو به رو شود، باید به دکمه های آن دقت داشته باشید.  خدمات پس از فروش این مرکز معتبر در راستای حفظ کیفیت هر یک از قطعات جایگزین شده در دستگاه های برند هیتاچی ارائه می شوند. 

 کارشناس فنی این مجموعه در صورت آسیب رسیدن به دکمه ها آن ها را تعویض می کند. هزینه تعویض این قطعات بر حسب نوع دکمه های تعویض شده تعیین می شود. بهترین تعمیرکار مرکز اصفهان در خصوص رفع این مشکلات در آدرس حضوری و شماره تلفن تماس این مجموعه در دسترس مشتریان خواهد بود. 

تعمیر جاروبرقی هیتاچی در اصفهان

عیب یابی مکش نامطلوب جاروبرقی هیتاچی

 تعمیر موتور جارورقی هیتاچی با در نظر گرفتن سایر اجزای فنی به کار رفته در این لوازم خانگی انجام می شود. در این خصوص به عوامل زیر توجه می شود:

  1. کیپ شدن فیلترهای هوا از مهمترین دلایل کاهش مکش جاروبرقی به شمار می رود. 
  2. آسیب های فیزیکی و بدنه جاروبرقی های Hitachi نیز در بروز این مشکلات تاثیرگذار است. در این خصوص از خدمات تعمیرات بدنه جاروبرقی هیتاچی استفاده می شود. 
  3. وجود نقص فنی در موتور این دستگاه ها نیز سبب کاهش مکش جارو برقی می شود. تعمیرات جاروبرقی هیتاچی اصفهان در بخش موتور نیز انجام می گیرد. 

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی هیتاچی در اصفهان در این زمینه به گیر کردن لوازم کوچک و آلودگی های در دستگاه نیز توجه می کند. شما می توانید از نمایندگی قطعات جاروبرقی هیتاچی اصفهان، خدمات سرویس کاری این جاروها را دریافت کنید. 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس