• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

خدمات تعمیر جاروبرقی زیمنس به دلیل فراوانی این مجموعه تجهیزات در کشور ما افزایش یافته است. زیمنس یکی از برندهای مشهور ارائه لوازم خانگی در کشور است. خدمات تعمیر جاروبرقی زیمنس در اصفهان در کنار تعمیر جاروبرقی اصفهان در انواع برندهای دیگر پاسخگوی کلیه نیازهای تعمیراتی مشتریان است. خدمات فوری این مجموعه در راستای رفع اختلالات جاروبرقی مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است. 

تعمیر قدرت پایین موتور جاروبرقی زیمنس

در صورتی که جاروبرقی زیمنس شما روشن می شود، اما قدرت لازم را ندارد، باید به عوامل زیر توجه داشته باشید:

  1. در مرکز تعمیرات جاروبرقی زیمنس اصفهان کثیف بودن کلکتورها را برای رفع مشکلات توان موتور بررسی می کند. 
  2. در بررسی اختلالات قدرت موتور جارو برقی خرابی زغال های سیستم جاروبرقی نیز مورد توجه قرار می گیرد. 
  3. در این زمینه به خرابی یاتاقان های این سری محصولات توجه می شود. در صورت نیاز به تعویض این قطعات، خدمات پس از فروش آن ها نیز در دسترس مشتریان خواهد بود. 
  4. کارشناس حرفه ای مجموعه اصفهان، بلبرینگ های دستگاه را نیز برای رسیدگی به این مشکلات بررسی می کند. 
  5. بهترین تعمیرکار ها در مجموعه اصفهان به سلامت موتور نیز توجه می کنند. در صورت نیم سوز شدن موتور نیز این قبیل مشکلات به وجود می آیند و برای رفع آن از فرایند تعمیر موتور جارورقی زیمنس استفاده می شود. 
تعمیر جاروبرقی زیمنس در اصفهان

تعمیر شکستگی بدنه جاروبرقی زیمنس

 تعمیرات بدنه جاروبرقی زیمنس با خدمات تعویض قطعات جاروهای برند   Siemens در  نمایندگی تعمیرات جاروبرقی زیمنس در اصفهان ارائه می شود. این جاروها در طولانی مدت آسیب می بینند و سیستم بدنه آن ها دچار مشکل می شود.

 نمایندگی قطعات جاروبرقی زیمنس اصفهان در سریع ترین بازه های زمانی این قبیل اختلالات را برطرف می کند. شما می توانید برای استفاده از این خدمات به آدرس و تلفن تماس مرکز اصفهان مراجعه کرده و خدمات مورد نظر را برای تعمیر این تجهیزات سفارش دهید.

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس