• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

تعمیر قهوه ساز ویداس برای حفظ ماندگاری این تجهیزات در طولانی مدت میسر خواهد بود. هر یک از این سیستم های پیشرفته در اثر استفاده زیاد خرابی ها و آسیب های جدی می بینند. از این رو استفاده از خدمات تعمیرات قهوه ساز ویداس بسیار مهم است. تعمیر اسپرسو ساز ویداس زیر نظر تکنیسین های این مجموعه با هزینه های به صرفه انجام می شود. 

تعمیر نشتی آب از دستگاه اسپرسو ویداس

یکی از مشکلاتی که نیاز به استفاده از تعمیرات اسپرسوساز ویداس را تشدید می کند، نشتی آب از دستگاه است. در صورتی که نشتی آب در این دستگاه ها ایجاد شود، باید از خدمات تعمیر دستگاه اسپرسو ساز ویداس استفاده کنید. برای بررسی این مشکلات باید به لوله های تعبیه شده در این سیستم ها توجه داشته باشید. در صورت بروز سوراخ یا پوسیدگی در این لوله ها، مشکلات نشتی آب به وجود می آیند.  تعمیرات دستگاه قهوه ساز ویداس با بررسی این بخش ها انجام می گیرد. 

رسوب زدایی اسپرسو ساز ویداس این قبیل مشکلات را نیز برطرف خواهد کرد. برند   vidasاز قطعات باکیفیتی برای ساخت این محصولات استفاده می کند. به همین خاطر قطعات این دستگاه ها کمتر دچار فرسودگی می شوند. هزینه تعمیر قطعات آسیب دیده بسیار به صرفه تر از قیمت تعویض قطعات این تجهیزات خواهد بود.

تعمیر قهوه ساز ویداس در اصفهان

رفع مشکل کاهش فشار دستگاه قهوه ساز ویداس 

دستگاه های قهوه ساز برند ویداس گاها با کاهش فشار رو به رو می شوند. عیب یابی این مشکلات هم در محل مورد نظر مشتریان به سادگی انجام می گیرد. مرکز تعمیرات در اصفهان با بررسی قطعات به خصوصی در این سیستم ها  رفع مشکلات قهوه ساز ویداس را انجام می دهد. 

مرکز اصفهان با بررسی واشرهای برخی از این دستگاه ها رفع خرابی قهوه ساز ویداس را انجام می دهد. خدمات پس از فروش انواع قهوه جوش در این نمایندگی تخصصی با کیفیت عالی ارائه می شوند. 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس