• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

تعمیر قهوه ساز سام برای استفاده طولانی مدت از هر یک از این دستگاه ها بسیار مهم است. انواع دسته بندی های این قهوه جوش ها در مدل های مختلف در دسترس مشتریان قرار می گیرند. در استفاده طولانی مدت از این تجهیزات ایرادات فنی و غیر فنی متعددی در ساختار اسپرسوسازهای برند سام به وجود می آید. استفاده از خدمات تعمیرات قهوه ساز سام در مرکز اصفهان به شما کمک می کند که از این اختلالات پیشگیری کنید. 

خدمات تخصصی تعمیر اسپرسو ساز سام

 در نمایندگی معتبر اصفهان خدمات تعمیر اسپرسو ساز سام زیر نظر پرسنل حرفه ای و متبحر این عرصه ارائه می شوند. استفاده از خدمات تعمیرات اسپرسوساز سام کلیه اختلالات بخش های مختلف این دستگاه ها را از بین می برد. در هر یک از این تجهیزات احتمال بروز آسیب در بخش موتور، اتصال برق، فیلترها، پرتافیلر، لوله های ورودی و خروجی و... وجود دارد. 

خدمات تعمیر دستگاه اسپرسو ساز سام شامل رسوب زدایی از ساختار این دستگاه ها نیز می شود. در سرویس های دوره ای در محل این نمایندگی معتبر رسوب زدایی اسپرسو ساز سام نیز با کیفیت قابل توجهی انجام می شود. مرکز تعمیرات دستگاه قهوه ساز سام به صورت همه جانبه به تعمیر و بررسی بخش های مختلف دستگاه های قهوه ساز سام می پردازد.

تعمیر قهوه ساز سام در اصفهان

فرایند تعمیرات قهوه ساز های سام 

 رفع مشکلات قهوه ساز سام در چند مرحله به صورت تخصصی انجام می شود. برای رفع خرابی قهوه ساز سام ابتدا به اختلالات ایجاد شده در دستگاه توجه می شود. دستگاه های برند SAM از قطعات باکیفیتی تشکیل شده اند. به همین خاطر برای تعمیرات این دستگاه ها در اصفهان از قطعات اصل استفاده می کنند. هزینه تعویض این قطعات نیز به هزینه ارائه خدمات تعمیر قهوه جوش اضافه می شود. این مجموعه پس از ارائه خدمات تعمیرات،  خدمات پس از فروش هر یک از دستگاه ها و قطعات تعویض شده را نیز ارائه می دهد.

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس