• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

خدمات تعمیر قهوه ساز کروپس در مرکز اصفهان با بهره گیری از جدیدترین ترفندهای تعمیراتی ارائه می شود. برند کروپس ارائه دهنده برترین مدل های دستگاه قهوه ساز است که در طولانی مدت باید به خوبی سرویس کاری شود. این نمایندگی معتبر خدمات تخصصی خود را برای تعمیر انواع قطعات دستگاه کروپس ارائه می دهد. 

تعمیر ایرادات رایج در سیستم اسپرسوساز کروپس

مرکز تعمیرات قهوه ساز کروپس برای رفع مشکلات این دستگاه ها به ایرادات رایج در آن ها توجه دارد:

  1. عدم وجود کف در دستگاه اسپرسو یکی از مهمترین ایرادات این دستگاه ها به شمار می رود. 
  2. عدم خروج مایع اسپرسو نیز نیاز به خدمات تعمیر اسپرسو ساز کروپس را افزایش می دهد. 
  3. مشکلات رقیق شدن اسپرسو پس از آماده شدن نیز با استفاده از تعمیرات اسپرسوساز کروپس در اصفهان به سادگی برطرف خواهد شد. 
  4. گرم نشدن ترموستات دستگاه نیز با برخی از راهکارهای تعمیر دستگاه اسپرسو ساز کروپس رفع خواهد شد و در صورت عدم ترمیم، تعویض قطعه انجام می گیرد. این مرکز پس از فروش قطعات جایگزین، خدمات پس از فروش آن ها را نیز ارائه می دهد. هزینه این قطعات بر اساس نوع و مدل آن ها تغییر می کند. 
تعمیر قهوه ساز کروپس در اصفهان

نکات تعمیرات دستگاه اسپرسو کروپس

اولین نکته ای که در خصوص تعمیرات دستگاه قهوه ساز کروپس مورد توجه قرار می گیرد، توجه به تخصص و مهارت های تعمیرکاران است. بهتر است  رفع مشکلات قهوه ساز کروپس خود را به افراد کارنابلد نسپارید. سرویس کاری دوره ای این تجهیزات باید سر زمان مقرر انجام شود. با این روش رفع خرابی قهوه ساز کروپس در بخش های مختلف با هزینه های کمتری انجام خواهد شد.  رسوب زدایی اسپرسو ساز کروپس نیز برای تعمیرات انواع قهوه جوش های  Krups انجام شده و سبب بهبود عملکرد قهوه ساز می شود. این خدمات در مرکز اصفهان در محل مورد نظر مشتریان ارائه خواهند شد. 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس