• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

قهوه سازهای برند لواک در سر تا سر کشور ما مورد استفاده قرار می گیرند و نوشیدنی دلخواه مشتریان را آماده می کنند. این تجهیزات پیشرفته با قابلیت های ویژه ای در دسترس مشتریان قرار می گیرند. اما قطعات اسپرسوساز Luwak همواره در معرض آسیب قرار دارند. به همین خاطر خدمات تعمیر قهوه ساز لواک در معرض توجه قرار گرفته است. 

تعمیر و دلایل روشن نشدن دستگاه اسپرسوساز لواک

خدمات تعمیرات قهوه ساز لواک، برای رفع مشکلات روشن نشدن دستگاه نیز مورد استفاده قرار می گیرند. هزینه اجرای این خدمات بر اساس میزان خرابی و آسیب دیدگی دستگاه و علل بروز مشکلات مختلف تعیین خواهد شد. مرکز اصفهان در محل مورد نظر مشتریان به صورت تخصصی به برخی از این مشکلات رسیدگی می کند. علل روشن نشدن قهوه جوش به موارد زیر مرتبط می شود:

  1. خرابی حسگرهای حرارتی ترموستات دستگاه؛ رفع این اختلالات نیاز به تعمیرات دستگاه قهوه ساز لواک و در صورت نیاز تعویض قطعات دارد. 
  2. برای رفع مشکلات قهوه ساز لواک در خصوص روشن نشدن دستگاه به فیوز آن نیز توجه می شود. رفع خرابی قهوه ساز لواک در نمایندگی معتبر اصفهان با خدمات پس از فروش قطعات تعویض شده همراه خواهد بود. 
  3. موقعیت کلید روشن و خاموش نیز در این زمینه تاثیرگذار خواهد بود. 
تعمیر قهوه ساز لواک در اصفهان

رفع مشکل نشت قهوه از دستگاه قهوه ساز لواک

نمایندگی معتبر اصفهان خدمات مربوط به رسوب زدایی اسپرسو ساز لواک در هر نوبت سرویس کاری این تجهیزات ارائه می دهد. خدمات تعمیر اسپرسو ساز لواک برای جلوگیری از نشتی قهوه از این دستگاه ها ارائه می شود. مشکلات نشتی قهوه گاها به دلیل فرسوده بودن این تجهیزات و عدم آب بندی صحیح و اصولی آن ها ایجاد می شود. به همین خاطر استفاده از خدمات تعمیرات اسپرسوساز لواک در این زمینه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. با استفاده از خدمات تعمیر دستگاه اسپرسو ساز لواک آب بندی این دستگاه ها نیز به خوبی انجام خواهد شد. 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس