• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

اگر شما هم به فکر کاهش هزینه های تعمیرات اسپرسوساز کیپر خود هستید، مرکز معتبر اصفهان را انتخاب کنید. در این نمایندگی با تجربه، خدمات تعمیر دستگاه اسپرسو ساز کیپر با بهترین کیفیت ارائه می شوند. دستگاه های قهوه جوش و اسپرسوساز همواره در معرض آسیب های مختلف قرار دارند. به همین خاطر سرویس کاری دوره ای این تجهیزات حائز اهمیت است. 

سرویس دوره ای قهوه ساز کیپر 

 تعمیرات دستگاه قهوه ساز کیپر با استفاده از ابزارهای پیشرفته در اصفهان انجام می شود. سرویس دوره ای این تجهیزات شامل خدمات متعددی می شود. رسوب زدایی اسپرسو ساز کیپر، از بین بردن جرم های موجود در دستگاه، رفع مشکلات قهوه ساز کیپر در قطعات فنی و... در این سرویس کاری های دوره ای مورد توجه قرار می گیرد. 

برای رفع خرابی قهوه ساز کیپر از خدمات در محل مرکز اصفهان استفاده می شود. این خدمات در سریع ترین زمان ممکن برای تعمیرات انواع دستگاه های برند کیپر، سام، فیلیپس و... ارائه می شوند.

تعمیر قهوه ساز کیپر در اصفهان

عدم خروج اسپرسو از دستگاه قهوه ساز کیپر

خدمات پس از فروش مرکز اصفهان برای پشتیبانی تخصصی از کلیه خدمات تعمیراتی و تعویض قطعات مورد توجه مشتریان قرار گرفته است. یکی از مشکلات رایج در عرصه های تعمیر قهوه ساز کیپر، خارج نشدن مایع قهوه اسپرسو از دستگاه است. در صورتی که با این مشکلات رو به رو شدید، باید به پمپ دستگاه اسپرسوساز مراجعه کنید.  تعمیرات قهوه ساز کیپر شامل خدمات تعویض و تعمیر این قطعات نیز می شود. برای تعمیر اسپرسو ساز کیپر در مواجهه با مشکل عدم خروج اسپرسو از دستگاه، باید پمپ این لوازم خانگی جرم گیری شود. 

با استفاده از این سرویس کاری های دوره ای عمر و دوام هر یک از لوازم خانگی   Keeper به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می کند. هزینه اجرای هر یک از این خدمات تعمیراتی بسیار به صرفه بوده و برای مشتریان شفاف سازی می شود. 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس