• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

برند تکنو سال های سال است که در عرصه ارائه لوازم آشپزخانه فعالیت دارد. به همین خاطر خدمات تعمیر قهوه ساز تکنو و سایر لوازم خانگی این برند در مرکز اصفهان ارائه می شود. در صورتی که با هر ایرادی در بخش های فنی انواع قهوه جوش تکنو رو به رو شدید، با کمترین هزینه ها از خدمات حرفه ای نمایندگی اصفهان استفاده کنید. 

تعمیر اسپرسوساز تکنو زمانی که قهوه نمی ریزد

خدمات تعمیرات قهوه ساز تکنو برای استفاده بهتر از این دستگاه ها ارائه می شود. یکی از مشکلاتی که نیاز به این خدمات را افزایش می دهد، عدم ریختن قهوه از شیر دستگاه است. در چنین شرایطی باید فرایند رسوب زدایی اسپرسو ساز تکنو انجام شود. در صورتی که به صورت دوره ای سرویس کاری این دستگاه ها انجام شود، هرگز این مشکلات به وجود نخواهند آمد. 

به علاوه عدم باز شدن شیر برق هم گاها این قبیل مشکلات را ایجاد می کند. برای رفع خرابی قهوه ساز تکنو در بخش شیر برق باید آن را از محل خارج کرده و تمیز کنید. در صورتی که برای رفع مشکلات قهوه ساز تکنواز خدمات تعویض قطعات استفاده شود، خدمات پس از فروش نیز برای ارائه قطعات اصل و فابریک به مشتریان ارائه خواهد شد. 

تعمیر قهوه ساز تکنو در اصفهان

رفع مشکل کندی عملکرد اسپرسوساز تکنو

مرکز تعمیر اسپرسو ساز تکنو مشکلات کندی سرعت عمل این دستگاه ها را برطرف می کند. گاها قهوه ساز های برند تکنو با مشکلاتی در منبع تغذیه آب رو به رو می شوند. در این شرایط تعمیرات اسپرسوساز تکنو در قسمت منبع و فیلترها انجام خواهد شد. در اصفهان خدمات تخصصی تعمیر دستگاه اسپرسو ساز تکنو در محل مورد نظر نیز اجرا می شود. به این ترتیب  تعمیرات دستگاه قهوه ساز تکنو برای کافی شاپ ها و مراکز سرو قهوه بسیار ساده تر می شود. این مرکز به جز برند   Technoاز سایر برندهای ارائه دهنده قهوه ساز نیز پشتیبانی می کند. 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس