• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

تعمیر قهوه ساز فیلیپس در مرکز اصفهان از مزایای بی شماری برخوردار است. خدمات این مرکز در محل ارائه می شود. به این ترتیب دیگر نیازی به طی مسافت های طولانی برای استفاده از خدمات تعمیرات قهوه ساز فیلیپس نخواهید داشت. با استفاده از این خدمات در اصفهان در ترافیک های طولانی منتظر نمی مانید و در زمان شما صرفه جویی می شود. نمایندگی اصفهان هزینه های اجرای این خدمات را بسیار به صرفه تعیین کرده است. 

تعمیر ایرادات ترموستات دستگاه قهوه جوش فیلیپس

تعمیر اسپرسو ساز فیلیپس برای همه بخش های این دستگاه ها اجرا می شود. ترموستان این دستگاه ها گاها در معرض آسیب قرار می گیرند. در این صورت قهوه در حین آماده شدن می جوشد. این نشانه، از خرابی ترموستات دستگاه ناشی می شود. 

برای استفاده از خدمات تعمیرات اسپرسوساز فیلیپس به مدل هر یک از این دستگاه ها و قدیمی یا جدید بودن آن ها توجه می شود. برای رفع این آسیب از خدمات تعویض قطعات و جایگزین کردن آن ها با قطعات اصل Philips استفاده می شود.

تعمیر قهوه ساز فیلیپس در اصفهان

عیب یابی کندی جریان آب در قهوه ساز فیلیپس

در مرکز تخصصی خدمات تعمیر دستگاه اسپرسو ساز فیلیپس به عملکرد هر یک از این دستگاه ها در حین کار نیز توجه می شود. در خصوص کندی جریان آب در قهوه ساز به برد الکتریکی دستگاه توجه می شود. در صورتی که این قسمت مشکلی نداشته باشد، برای ادامه تعمیرات دستگاه قهوه ساز فیلیپس به ترموستات آن توجه می کنند. برای رفع مشکلات قهوه ساز فیلیپس گاها برخی قطعات نیاز به تعویض دارند. خدمات پس از فروش هر یک از قطعات تعویض شده در این دستگاه ها نیز در مرکز اصفهان ارائه می شود.

برند فیلیپس با قطعاتی کاربردی و ماندگاری محصولات خود را ارائه می دهد. اما ایجاد آسیب در این دستگاه ها در طولانی مدت امری بدیهی است.  رفع خرابی قهوه ساز فیلیپس با رسوب زدایی به موقع این تجهیزات نیز میسر خواهد بود. در صورتی که فرایند  رسوب زدایی اسپرسو ساز فیلیپس را به صورت دوره ای انجام دهید، بسیاری از مشکلات در این دستگاه ها به وجود نمی آیند. 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس