• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

 کارخانه دوو یکی از بهترین کارخانه‌های تولید‌کننده لوازم خانه و آشپزخانه است که به سبب با کیفیت بودن کالا‌هایش بسیار شناخته شده است و بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند محصولات این برند را خریداری نمایند. لباسشویی دوو از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، اما این امکان نیز وجود دارد که در برخی مواقع دچار نقص‌ یا ایراد‌هایی شود که در این صورت لازم است اقدام به تعمیر لباسشویی دوو در اصفهان نمایید.

تعمیر لباسشویی دوو در اصفهان
تعمیر لباسشویی دوو در اصفهان

تعمیرات لباسشویی دوو در اصفهان

یکی از ایراد و نقص‌های رایجی که در لباسشویی دوو به وجود آید، دور تند نداشتن دستگاه می‌باشد که به طور معمول این نقص زمانی به وجود می‌آید که ایراد و مشکلی در خازن دستگاه ایجاد شود. پس لازم است این قطعه را با دقت بررسی کنید و در صورت نیاز آن را تعمیر یا تعویض نمایید، یا ممکن است سیم پیچ دور تند موتور سوخته باشد که در این صورت نیز این قطعه باید با دقت چک و در مرکز تعمیر لباسشویی در اصفهان تعویض گردد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در اصفهان

بررسی قطعات موتور دستگاه ، تخصصی است و بهتر است در صورت مواجه شدن با این قبیل نقص‌ها و ایراد‌ها از متخصصان و کارشناسان خبره کمک بگیرند تا آسیب جدی به دستگاهتان وارد نشود. شما می‌توانند برای تعمیر دستگاه خود از تعمیرات اصفهان کمک بگیرید.

یکی دیگر از نقص‌های رایجی که در لباسشویی دوو به وجود می آید گرم نشدن آب دستگاه می‌باشد. که عموما این مشکل زمانی ایجاد می شود که ایراد و نقصی در ترموستات و المنت گرماده دستگاه وجود داشته شد. برای رفع این ایراد، سعی کنید این قطعات را با دقت مورد بررسی کنید و در صورت وجود نقص آن‌ها را تعمیر و یا تعویض نمایید. 

مراحل تعمیر ماشین لباسشویی دوو اصفهان

از نقص های رایج دیگری که ممکن است برای لباسشویی دوو ایجاد شود آبریزی ماشین است که بایستی مراحل زیر را انجام دهید:

  1. ابتدا لوله آب و فیلتر را بررسی نمایید که هیچ گونه مانعی در آن وجود نداشته باشد. 
  2. سپس شیر آب را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که آب به درستی از شیر خارج می شود و هیچ مانعی در آن وجود ندارد.
  3. اگر مشکل حل نشد موتور پمپ را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که به درستی کار می‌کند و هیچ مشکلی در آن وجود ندارد.

البته در برخی موارد، مشکلات آب‌ریزی به دلیل کثیف بودن فیلتر می باشد که باید، فیلتر را تمیز کنید و سپس در جای خود بگذارید. اما در صورتی که مشکلات در سیستم آب‌ریزی همچنان ادامه پیدا کرد، با تعمیرکاران مجرب تعمیرات اصفهان تماس بگیرید و از آنها کمک بگیرید.

البته بعضی مواقع هم ممکن است ارورهایی در صفحه نمایشگر دستگاه ایجاد شود که باید با دقت بررسی شوند تا آسیبی به دستگاه وارد نشود. برخی از ارورهای شایع در ماشین لباسشویی‌های دوو عبارتند از:

  • ارور E1: درب ماشین باز نمی شود و یا قفل شده است.
  • ارور E2: آب به درستی از لوله خروجی خارج نمی شود.
  • ارور E3: خشک‌کن به درستی کار نمی کند.
  • ارور E4: آب به درستی تخلیه نمی شود.
  • ارور E5: نشان دهنده این است که دمای آب به درستی بالا نرفته است.

جمع‌بندی

همان طور که در متن بالا نیز اشاره کردیم، لباسشویی‌ از مهم‌ترین وسایل خانه‌ می‌باشند که در صورت نبود این وسیله، کار‌های مربوط به شستشو لباس‌ها مختل می‌شود. لباسشویی دوو کیفیت بسیار بالایی دارد اما این امکان هم وجود دارد که در برخی مواقع دچار ایراد یا نقص‌هایی شود که در این صورت لازم است دستگاه خود را تعمیر کنید تا زیان‌های بیشتری را متحمل نشوید.

نمایندگی های متعددی در سراسر کشور وجود دارند که می توانند به شما در تعمیر لوازم خانگی کمک کنند. از جمله این موارد تعمیرات اصفهان است که با دارا بودن متخصصان و کارشناسان خبره به شما عزیزان در تعمیر دستگاهتان کمک می‌کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ارتباط با متخصصان و کارشناسان می توانید با شماره تلفن‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس