• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
 • info@tamiratesfahan.com

اگر فقط یک روز ماشین لباسشویی شما خراب شود، تازه به اهمیت استفاده از این لوازم خانگی در منزل پی می برید! استفاده از خدمات سرویس کاری و تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان مزایای بی شماری برای افزایش ماندگاری و طول عمر این تجهیزات به همراه دارد. اگر می خواهید در اسرع وقت به مشکلات و آسیب های ماشین لباسشویی شما رسیدگی شود، باید از خدمات مراکز معتبر تعمیراتی استفاده کنید. 

هزینه تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان

در نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان، هزینه و تعرفه مشخصی برای ارائه این خدمات مشخص می شود. این مرکز معتبر، بر اساس قوانین تصویب شده در این حوزه، خدمات خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد. شما می توانید قیمت دقیق این خدمات را از مشاورین معتبر مجموعه تعمیرات لباسشویی در اصفهان استعلام کنید. برای تعیین این قیمت ها به نوع خدمات ارائه شده، هزینه های ایاب و ذهاب و عیب یابی لباسشویی و... توجه می شود. در این زمینه هزینه خدمات عیب یابی و دستمزد تعمیرکار و خرید قطعه جایگزین برای لباسشویی نیز محاسبه خواهد شد.

تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان
تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان

سرویس ماشین لباسشویی ال جی در منزل

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان خدمات سرویس و نگهداری این لوازم خانگی را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. شما می توانید برای رفع انواع آسیب ها و مشکلات دستگاه خود به این نمایندگی معتبر مراجعه کنید. برخی از خدمات سرویس لباسشویی ال جی به شرح زیر هستند:

 1. تعمیر روشن نشدن لباسشویی ال جی

  یکی از رایج ترین مشکلات مشتریان نمایندگی لباسشویی ال جی اصفهان، روشن نشدن دستگاه است. این آسیب ها به دلایل زیر به وجود می آیند:

  1. برای تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان ابتدا به خرابی میکروسوئیچ توجه می شود. اگر این قطعه خراب باشد، درب دستگاه قفل نمی شود و لباسشویی روشن نخواهد شد. 
  2. در مرکز تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان برای رفع این مشکلات به سلامت دوشاخه دستگاه توجه می شود. 
  3. برد لباسشویی یکی از مهمترین قطعات این لوازم خانگی است. این قطعه وظیفه فرمان دادن به دستگاه را بر عهده دارد و اگر خراب شود، دستگاه شما روشن نمی شود. 
  4. خرابی دکمه ها در لباسشویی های لمسی و ولومی مورد توجه قرار می گیرد. 
  5. خرابی موتور دستگاه بر چرخیدن دیگ و روشن شدن دستگاه تاثیر می گذارد. 
 2. سرویس خلیه نشدن لباسشویی ال جی

  از دیگر مشکلاتی که اغلب در مرکز تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان مطرح می شود، تخلیه نشدن لباسشویی ال جی است. اگر با این مشکلات روبرو شدید به موارد زیر توجه داشته باشید:

  1. برای تعمیر لباسشویی ال جی اصفهان ابتدا گرفتگی فیلترهای پمپ ارزیابی می شود. 
  2. انسداد شلنگ تخلیه یک علت بروز این مشکلات است.  
  3. در صورتی که ارتفاع مناسب شلنگ تخلیه را رعایت نکنید، این آسیب ها به وجود می آیند. 
 3. تعمیرات تکان های شدید لباسشویی ال جی

  در خصوص تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان، توجه به سر و صدای شدید دستگاه و تکان های زیاد لباسشویی اهمیت زیادی دارد. برای رفع این مشکلات باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

  1. تراز نبودن دستگاه یکی از مهمترین دلایل بروز سر و صدای شدید لباسشویی است. 
  2. مشکل در پایه های لباسشویی ال جیز می تواند سر و صدای شدیدی در این لوازم خانگی به وجود بیاورد. 
  3. مرکز نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در اصفهان همواره به استفاده درست از این لوازم خانگی تاکید دارد. اگر بیشتر از ظرفیت لباسشویی در آن لباس بیندازید، بروز این مشکلات بدیهی خواهد بود. 
  4. شل بودن وزنه های تعادل می تواند سبب بروز این مشکلات شود. در این شرایط تعمیر ماشین لباسشویی ال جی اصفهان اهمیت زیادی خواهد داشت. 
 4. حل مشکل تمیز نشدن لباس ها در لباسشویی 

  اگر لباس های شما در سیستم لباسشویی تمیز نمی شوند، باید حتما علت را در موارد زیر جست و جو کنید:

  1. کارشناسان فنی تعمیر لباسشویی ال جی در اصفهان برای رفع این مشکلات به دمای آب و نوع شست و شو در دستگاه توجه می کنند. با تنظیمات درست، این مشکلات قابل حل خواهند بود. 
  2. نوع شوینده ای که به کار می برید نقش تاثیرگذاری بر تمیزی لباس ها ایفا می کند. در این خصوص با کارشناسان معتبر تیم تعمیر لباسشویی الجی در اصفهان مشورت کنید. 
  3. خراب بودن المنت های لباسشویی یکی دیگر از رایج ترین دلایل بروز این مشکلات است. با تعمیر یا تعویض این قطعه این مشکلات نیز برطرف خواهند شد. 

جمع بندی

در این بخش به برخی از مهمترین خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی lg در اصفهان اشاره کردیم که به شما کمک می کند که از سیستم فنی لباسشویی خود بهتر مراقبت کنید. این لوازم خانگی، برای استفاده روزانه در خانه های مردم مورد استفاده قرار می گیرند و هر خرابی در ساختار فنی آن ها مشکلات بسیاری برای خانواده ها به وجود می آورد. از این رو ارائه خدمات تعمیر در زمان کوتاه برای رفع آسیب های این لوازم خانگی اهمیت زیادی دارد. 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس