• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
 • info@tamiratesfahan.com

برای تعمیر ماشین ظرفشویی های پرطرفدار مجیک باید یک مرکز تعمیراتی معتبر پیدا کنید. خدمات سرویس کاری و تعمیرات این لوازم خانگی تاثیر به سزایی بر طول عمر و کیفیت عملکرد این تجهیزات بر جای می گذارند. شما می توانید در این راستا از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک اصفهان به عنوان یکی از باتجربه ترین نمایندگی های تعمیرات در ایران استفاده کنید. در این مجموعه از قطعات اصل و اورجینال و انواع تکنیک های مدرن تعمیراتی برای رسیدگی به این لوازم خانگی استفاده می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک اصفهان

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در اصفهان

مرکز تعمیر ظرفشویی مجیک اصفهان به صورت شبانه روزی به مشکلات و سوالات مشتریان در خصوص تعمیر و نگهداری از این لوازم خانگی رسیدگی می کند. شما می توانید برای دریافت خدمات مشاوره از مجموعه معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی اصفهان با کارشناسان فنی تیم پشتیبان در ارتباط باشید. برخی از مشکلات مشتریان ظرفشویی مجیک به شرح زیر هستند:

 1. چرا ماشین ظرفشویی روشن نمی شود و کار نمی کند؟
 2. چرا ظرفشویی مجیک فرایند تخلیه را به درستی انجام نمی دهد؟
 3. آیا از نمک و مایع جلا دهنده در دستگاه استفاده کنیم؟
 4. تعمیر ظرفشویی مجیک در اصفهان چقدر زمان می برد؟ 
 5. هزینه خدمات تعمیراتی اصفهان چقدر است؟

با مراجعه به مشاورین و کارشناسان تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک اصفهان، به کلیه سوالات شما در خصوص خدمات تعمیراتی مورد نظر پاسخ داده می شود. در صورت نیاز، کارشناسان و تکنسین های تعمیراتی به محل مورد نظر شما مراجعه کرده و آسیب های دستگاه را بررسی می کنند. 

مشکلات قفل درب ظرفشویی مجیک و تعمیر ظرفشویی مجیک اصفهان

در نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک اصفهان، عیب یابی دقیق و اصولی این لوازم خانگی نیز انجام می شود. در خصوص مشکلات قفل درب دستگاه موارد زیر مورد توجه هستند:

 1. مشکلات بخش سوییچ های درب
 2. فرسودگی قفل درب و خرابی آن
 3. مشکلات درب ورودی دستگاه
 4. مشکلات بخش زبانه اتصال درب

کار نکردن دکمه استارت همراه با تعمیر ظرفشویی مجیک در اصفهان

در نمایندگی ماشین ظرفشویی مجیک در اصفهان عملکرد کلی دستگاه مورد بررسی قرار می گیرد. کار نکردن دکمه استارت، عملکرد کلی این لوازم خانگی را تحت تاثیر قرار می دهد. پس باید فورا برای رفع این مشکل اقدام کنید:

 1. در این وضعیت ابتدا جریان برق را بررسی کنید. 
 2. مشکلات فیوز برق منزلتان را بررسی کنید. 
 3. برقراری جریان برق در مدار دستگاه را بررسی کنید. 

مشکلات جریان آب در ظرفشویی مجیک

یکی دیگر از اختلالات رایج در مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک اصفهان، مشکلات جریان آب در دستگاه است. در صورتی که شلنگ ورودی آب در دستگاه آسیب دیده و به درستی متصل نباشد، این مشکلات به وجود می آیند. در این وضعیت از باز بودن شیر آب ورودی ظرفشویی مجیک اطمینان حاصل کنید. ایرادات جریان اصلی ظرفشویی نیز در این خصوص تاثیرگذار خواهند بود. 

مشکلات باقی ماندن ذرات غذا 

در صورتی که از شوینده های غیر استاندارد در دستگاه استفاده کنید، ذرات مواد غذایی بر روی ظروف باقی می مانند. شما می توانید با تعویض ماده شوینده مصرفی این آسیب ها را از بین ببرید. در مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک در اصفهان با نظارت بر روش استفاده از این لوازم خانگی، مشکلات دستگاه را برطرف می کنند.

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس