• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
 • info@tamiratesfahan.com

برند سامسونگ یکی از معتبرترین عرضه کننده های ماشین های ظرفشویی در سطح کشور است و همواره بهترین ها را در اختیار مشتریان قرار می دهد. اما استفاده غیر اصولی از این لوازم خانگی و بی توجهی به سرویسکاری های دوره ای، مشکلات جدی در ساختار این لوازم خانگی به وجود می آورد. برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان و رسیدگی به آسیب ها و اختلالات فنی آن ها باید حتما به موقع اقدام کنید. در غیر این صورت ایرادات فنی دستگاه تشدید می شوند.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان

تعمیر ظرفشویی سامسونگ در اصفهان

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان به کلیه مشکلات فرایند شست و شو در ظرفشویی های سامسونگ رسیدگی می کند. مشکلات خشک نشدن ظروف در ظرفشویی و در پی آن نیاز به مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی اصفهان به دلایل زیر به وجود می آیند:

 1. در صورتی که برنامه های بدون خشک کن را انتخاب کرده باشید، ظروف خشک نمی شوند. 
 2. در صورت چیدمان غیر اصولی ظروف بخشی از فرایند شست و شو ناتمام باقی می ماند. 
 3. مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان همواره به استفاده از مواد جلادهنده تاکید دارد. عدم استفاده از این مواد گاها این مشکلات را به وجود می آورند. 
 4. ایرادات بخش دریچه هوا گاها از خشک شدن ظروف پیشگیری می کند. 
 5. ایرادات پمپ حرارتی ظرفشویی فرایند شست و شو را مختل می کند. 

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ اصفهان

برای تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان باید به مشکلات مربوط به سر و صدای دستگاه نیز توجه داشته باشید. برخی از دلایل بروز این آسیب ها از قرار زیر هستند:

 1. ایرادات بخش پمپ ظرفشویی
 2. ایرادات بخش بازوهای آبپاش ظرفشویی
 3. مشکلات پمپ ظرفشویی که گاها سبب تعویض قطعه خواهد شد. 
 4. مشکلات حلقه و یاتاقان های دستگاه
 5. آسیب های بست بازوها

رفع مشکلات نشتی آب ظرفشویی سامسونگ

رفع مشکلات نشتی آب در ظرفشویی سامسونگ یکی از خدمات تعمیر ظرفشویی سامسونگ در اصفهان محسوب می شود. به طور کلی ایرادات بخش شیربرقی زمینه ساز بروز نشتی در ظرفشویی است. مسدود بودن لوله های تخلیه دستگاه مشکلات نشتی ظرفشویی را به وجود می آورد. 

در مرکز  نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ اصفهان به نوع مواد شوینده مورد استفاده مصرف کننده نیز توجه می شود. در صورتی که در دستگاه مورد نظر از مواد شوینده مایع استفاده شود، بروز مشکلات نشتی بدیهی خواهد بود. شما می توانید با استفاده از شوینده های مناسب این مشکلات را از بین ببرید.

مشکلات گرم نشدن آب ظرفشویی سامسونگ

در خصوص تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اصفهان و سرویسکاری اصولی این لوازم خانگی به مشکلات گرم نشدن آب و درجه دمایی آن نیز توجه می شود. در این شرایط باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

 • بررسی ایرادات پمپ حرارتی ظرفشویی
 • معیوب بودن برد الکترونیکی دستگاه
 • مشکلات سنسورهای دمایی ظرفشویی سامسونگ
 • مشکلات المنت های حرارتی دستگاه

برای رفع این آسیب ها گاها یک تعمیر ساده و تنظیم قطعات آسیب دیده انجام می شود. اما در برخی موارد شدت مشکلات بیشتر است و باید حتما قطعه آسیب دیده تعویض شود. شما می توانید این آسیب ها را در سریع ترین زمان ممکن در سیستم ظرفشویی سامسونگ برطرف کنید.

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس