• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com
تعمیرات اتو پرس بلومبرگ
تعمیر اتو پرس بلومبرگ در اصفهان

اتو پرس بلومبرگ و سایر لوازم خانگی این برند سال های سال است که در سر تا سر دنیا مورد استفاده قرار می گیرند. شرکت بلومبرگ آلمان در سال 1949 آغاز به کار کرده و در ساخت و ارائه انواع لوازم خانگی فعالیت دارد. اتوپرس بلومبرگ یکی از برجسته ترین محصولات این برند است. این لوازم خانگی در طولانی مدت نیاز به بازبینی های فنی دارند و به همین خاطر باید به خدمات عیب یابی اتو پرس بلومبرگ رسیدگی شود.

مجموعه زبردست تعمیرات انواع برندهای اتو پرس را انجام میدهد و شما میتوانید برای تعمیر اتوپرس اصفهان با ما تماس بگیرید.

خدمات تعمیر اتوپرس بلومبرگ

 روشن نشدن دستگاه ها، کار نکردن اتوپرس، شکسته شدن دسته ها در اثر استفاده زیاد، جرم گرفتن دستگاه و خروج ذرات سفید از داخل آن، عملکرد نامطلوب دکمه های تنظیم  اتو پرسی بلومبرگ و... از جمله ایرادات فنی هستند که به تدریج در این تجهیزات به وجود آمده و کیفیت و کارایی این اتوپرس ها را تحت تاثیر قرار می دهند.

اتوپرسی بلومبرگ با روش های به خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد. در صورت بی توجهی به نکات و دستوالعمل های استفاده از محصولات کمپانی  Blomberg باید متحمل هزینه های تعمیر آن باشید.

نکات سرویس اتو پرس بلومبرگ

تعمیر اتو پرس بلومبرگ با روش های مختلفی انجام می شود. در این خدمات تعمیراتی، به مشکلات فنی موجود توجه شده و بر این اساس خدمات تعمیرات اتو پرس بلومبرگ مورد استفاده قرار می گیرند. تعیین هزینه های خدمات اتو پرس بلومبرگ نیز بر اساس نوع قطعات آسیب دیده و میزان خدمات تعمیراتی ارائه شده تعیین می شود.

شما می توانید، با بهره گیری از خدمات تعمیر اتو پرس بلومبرگ در اصفهان کیفیت این دستگاه ها را حفظ کرده و تعمیرات آن ها را با بهترین کیفیت انجام دهید. برای این منظور به سادگی می توانید، درخواست تعمیر اتو پرس بلومبرگ را به صورت حضوری یا از طریق وب سایت اینترنتی و یا با تماس با شماره 09130332302 ثبت کنید.

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس