• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com
تعمیرات اتو پرس دلمونتی
تعمیر اتو پرس دلمونتی در اصفهان

خدمات تعمیر اتو پرس دلمونتی در مرکز اصفهان برای از بین بردن ایرادات فنی بخش های مختلف این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرند. این برند ایتالیایی انواع دسته بندی های اتوپرس را در شرکت های چینی به تولید می رساند. استانداردهای کیفی محصولات برند delmonti سبب گستردگی خرید و فروش این محصولات در بازارهای مربوطه شده است.

مجموعه زبردست تعمیرات انواع برندهای اتو پرس را انجام میدهد و شما میتوانید برای تعمیر اتوپرس اصفهان با ما تماس بگیرید.

تعمیرات اتو پرس دلمونتی

عیب یابی اتو پرس دلمونتی با در نظر گرفتن ویژگی های محصولات دلمونتی انجام می گیرد. این خدمات تعمیراتی به صورت 24 ساعته و در سریع ترین زمان ممکن در اختیار مشتریان قرار می گیرند. از طرفی سرویس اتو پرس دلمونتی باید به صورت دوره ای انجام شود تا در طول مدت استفاده از این دستگاه، قطعات فنی آن آسیب نبینند.

خدمات اتو پرس دلمونتی شامل انواع عیب یابی های رایج در بخش بدنه و تجهیزات فنی، بازدید از تجهیزات فنی، ارزیابی عملکرد دستگاه و... می شوند. مرکز تعمیر اتو پرس دلمونتی در اصفهان کلیه این خدمات را پوشش می دهد و نیازهای متعدد مشتریان را برآورده می سازد. درخواست تعمیر اتو پرس دلمونتی برای عیب یابی ایرادات رایج در اتو پرس دلمونتی مانند روشن نشدن دستگاه، بخار نکردن و.. ثبت می شود.

برند دلمونتی ایتالیا

اتوپرس دلمونتی در کشور چین و تحت لیسانی کمپانی مادر ایتالیایی به مرحله تولید می رسد. این برند به جز ارائه لوازم الکترونیکی، انواع محصولات آشپزخانه غیر برقی را نیز ارائه می دهد. به همین خاطر به شهرت جهانی دست یافته است. اتو پرسی دلمونتی با قابلیت بخار دهی قوی از این برند ارائه می شود و برای استفاده در مراکز تولید لباس مورد استفاده قرار می گیرد. اتوپرسی دلمونتی با تعرفه های به صرفه ای در این مرکز تعمیر و سرویس کاری می شود. برای حفظ سلامت محصولات این برند باید به بازبینی دوره ای آن ها اهمیت دهید.

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس