• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com
تعمیرات اتو پرس دانکن
تعمیر اتو پرس دانکن در اصفهان

اتو پرس دانکن با روش های تعمیراتی به خصوصی در مرکز اصفهان عیب یابی و سرویس می شود. روشن نشدن  اتوپرس دانکن یکی از مشکلات رایج در این دستگاه ها است که مراکز تولید لباس، خیاطی ها و... با آن دست و پنجه نرم می کنند. مشکلاتی مانند سوختگی قطعات، خرابی و آسیب دیدگی بخش های مختلف اتوپرس و... همواره گریبان گیر مصرف کنندگان دائمی این تجهیزات هستند.

مجموعه زبردست تعمیرات انواع برندهای اتو پرس را انجام میدهد و شما میتوانید برای تعمیر اتوپرس در اصفهان با ما تماس بگیرید.

مشکلات رایج در اتوپرس های دانکن

مرکز عیب یابی اتو پرس دانکن به سوالات مشتریان نیز در خصوص این خدمات تعمیراتی پاسخ می دهد. برخی از این مشکلات به شرح زیر هستند:

  • مرکز سرویس اتو پرس دانکن با مشکلات پریدگی فیوز در زمان روشن کردن این اتوپرس ها نیز رو به رو شده است. برای حل این مشکل توصیه می شود که دستگاه را روی قسمت بخار قوی قرار ندهید.
  • مشکل سر و صدای این دستگاه ها نیز با استفاده از خدمات اتو پرس دانکن برطرف خواهد شد. گیر کردن دکمه های بخار گاها سبب بروز این سر و صدا می شود.
  • امکان تعویض قطعات این اتوپرس ها مانند دسته ها نیز در مرکز تعمیر اتو پرس دانکن در اصفهان فراهم است.

درخواست تعمیر اتو پرس دانکن با روش های ایننترنتی و تلفنی میسر می باشد.

ساختار اتو پرسی دانکن

اتوپرسی دانکن از قطعات مختلفی ساخته شده است. بویلرها و دیگ های بخار به کار رفته در این سیستم های مجهز از مهمترین قطعات به کار رفته در آن ها هستند. محصولات برند dunken در طولانی مدت با مشکلاتی مانند سوزاندن الیاف پارچه ای، بخار ندادن و... مواجه می شوند.

خدمات تعمیر اتو پرس دانکن در مرکز اصفهان کلیه این مشکلات را پوشش می دهد. مرکز تعمیرات اتو پرس دانکن مشکلات مربوط به برد الکترونیکی این اتوپرس ها را نیز برطرف کرده و در صورت نیاز قطعات اصل و باکیفیت را جایگزین این قطعات فرسوده می کند.

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس