• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com

تعمیرات مایکروفر گالانز در اصفهان زیر نظر برترین تکنیسین های این مجموعه انجام می گیرد و به همین خاطر کلیه خدمات تعمیراتی با بهترین کیفیت همراه خواهند بود. انواع ماکروفرهای برند گالانز نیز زیر نظر تکنیسین های حرفه ای این مجموعه به سادگی تعمیر شده و ایراداتی که در طول سال های استفاده از این لوازم خانگی در ساختار آن ها به وجود آمده اند برطرف می شوند. 

تعمیر مایکروفر گالانز در اصفهان

برخی از ایرادات رایج در سیستم فنی ماکروفرها به صورت جزیی بوده و با اعمال برخی تعمیرات ساده به سهولت برطرف می شوند. از میان آن ها می توان به کم نور شدن لامپ ماکروفر و یا کار نکردن آن اشاره کرد. در این شرایط برای رفع آسیب های موجود ابتدا به اتصالات دستگاه توجه می شود و سپس سلامت لامپ تست خواهد شد. در صورت نیاز باید لامپ به کار رفته در ماکروفر تعویض شود. 

گرم نشدن ماکروفر نیز یکی از ایرادات رایج در سیستم فنی این لوازم خانگی از برندهای گوناگون است. در صورتی که با این اختلالات جدی رو به رو شدید، باید هر چه سریع تر المنت های دستگاه را بررسی کرده به قطعات مربوط به حرارت دهی ماکروفر رسیدگی کنید و به نمایندگی تعمیر ماکروفر در اصفهان مراجعه کنید. 

نمایندگی تعمیرات مایکروفر گالانز در اصفهان

در راستای کاهش نیاز تعمیرات مایکروفر گالانز در اصفهان به خدمات سرویس کاری این محصولات توجه ویژه ای می شود. برای پیشگیری از هزینه های چشم گیر تعمیرات این دستگاه ها توصیه می شود که به صورت دوره ای اجزای فنی به کار رفته در لوازم خانگی برقی خود را چک کنید. به این ترتیب اغلب مشکلات موجود در سیستم فنی آن ها مشخص شده و از بروز خسارت های هنگفت پیشگیری می شود. تعمیرات مایکروفر گالانز در اصفهان با کیفیت بسیار بالایی همراه است و آسیب های احتمالی آینده پیشگیری می کند. 

اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس