• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com
تعمیر اتو پرس گرند
تعمیر اتو پرس گرند در اصفهان

اتو پرس گرند یکی از بهترین محصولات موجود در عرصه لوازم خانگی و صنعتی است که از برندی نام آشنا ارائه می شود.  grand نام یک کمپانی سرشناس اروپایی در خاور دور است که در راستای مدرنیزه خانه و آشپزخانه انواع لوازم خانگی و آشپزخانه ای را ارائه می دهد. کیفیت و دوام انواع اتوپرس گرند در کنار زیبایی در طراحی آن ها نظر و توجه مشتریان را جلب کرده است. اتو پرسی گرند با استفاده از خدمات تعمیرات اصفهان برای طولانی مدت قابل استفاده خواهد بود.

مجموعه زبردست تعمیرات انواع برندهای اتو پرس را انجام میدهد و شما میتوانید برای تعمیر اتوپرس در اصفهان با ما تماس بگیرید.

 سرویس اتو پرس گرند

 خدمات اتو پرس گرند در مرکز اصفهان با رعایت استانداردهای کیفی مربوط به این تجهیزات ارائه می شوند. در مرکز تعمیر اتو پرس گرند در اصفهان کلیه این خدمات به صورت تضمینی به مشتریان ارائه می شوند. درخواست تعمیر اتو پرس گرند به صورت اینترنیت و آنلاین نیز انجام می شود و با این روش در زمان مشتریان صرفه جویی خواهد شد. با تماس با کارشناسان این مرکز به سادگی می توانید، از نظرات فنی آن ها در راستای رفع مشکلات اتوپرس خود کمک بگیرید.

اصلی ترین اجزای اتوپرسی گرند

برای استفاده از تعمیر اتو پرس گرند و خدمات سرویس دهی این تجهیزات باید با اجزای به کار رفته در هر یک از آن ها آشنایی داشته باشید. برخی از مهمترین تجهیزات این لوازم خانگی به شرح زیر هستند:

  • کفی اتوپرس گرند که از مرغوب ترین متریال ساخته شده است.
  • تعمیرات اتو پرس گرند در بخش مخزن آن نیز به میزان بالایی انجام می شود.
  • برخی از خدمات عیب یابی اتو پرس گرند به بخش فیلترهای آن مرتبط می شود.
  • صفحه کلیدهای اتوپرس که برای تنظیم حرارت و بخار دهی اتو برای اتوکشی الیاف مختلف پارچه ای به کار می روند.
  • دکمه پاور اتو برای روشن و خاموش کردن دستگاه
اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس