• شنبه - چهارشنبه 9:00 - 14:00 و 16:30 تا 21:00 پنجشنبه 9:00 - 14:00
  • info@tamiratesfahan.com
تعمیرات اتو پرس جانسون
تعمیر اتو پرس جانسون در اصفهان

اتو پرس جانسون در برند ایتالیایی جانسون ارائه شده است. این کمپانی فعالیت حرفه ای خود را در سال 1964 آغاز کرده و این روزها پس از 50 سال فعالیت در عرصه ساخت و تولید لوازم خانگی بهترین ها را به مشتریان خود ارائه می دهد. اتوپرس جانسون یکی از مهمترین انواع تجهیزات ارائه شده در این کمپانی است.

مجموعه زبردست تعمیرات انواع برندهای اتو پرس را انجام میدهد و شما میتوانید برای تعمیر اتو پرس اصفهان با ما تماس بگیرید.

تعمیر اتو پرس جانسون

تعمیرات اتو پرس جانسون با در نظر گرفتن قابلیت های متعدد موجود در این دستگاه ها انجام می گیرد. این اتوپرس دارای فیلترهای رسوب گیر است. بدیهی است که برای سرویس اتو پرس جانسون و جرم گیری آن به این قطعات توجه می شود.

همچنین برای عیب یابی اتو پرس جانسون در زمینه مشکلات بخار دهی اتو، به دکمه های فشار بالای بخار این وسیله توجه می شود. مرکز خدمات اتو پرس جانسون در راستای بهبود فرایند استفاده از این تجهیزات، راهکارهایی ارائه می دهد.

از مهمترین نکات استفاده از این تجهیزات، توجه به پر بودن مخازن آب آنها است که از بروز هر گونه آسیب در ساختار فنی اتو جلوگیری می کند. همچنین مرکز تعمیر اتو پرس جانسون در اصفهان توصیه می کند، به محض مشاهده هر گونه اختلال در عملکرد اتو فورا این موارد را به تعمیرکاران حرفه ای اطلاع دهید و در راستای حل مشکلات موجود اقدام کنید. در غیر این صورت باید هزینه های گزاف تعویض قطعات را تقبل کنید. درخواست تعمیر اتو پرس جانسون به سادگی در مرکز اصفهان ثبت شده و در سریع ترین زمان ممکن خدمات مربوطه ارائه خواهند شد.

مشکلات رایج در  اتو پرسی جانسون

اتوپرسی جانسون پس از سال های سال استفاده، در معرض آسیب های گوناگون قرار می گیرد. از مشکلات رایج در اتوهای Johnson می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • روشن نشدن
  • بخار نکردن
  • مشکلات مربوط به تنظیمات دمایی
  • پوسیدگی روکش های
  • جرم گرفتگی
اطلاعات تماس

اصفهان - خیابان هاتف - تعمیرات زبردست

09130332302 info@tamiratesfahan.com
تماس